Які діти частіше виростають геніями

Adoption
Date
  • 616 Переглядів
Про це докладніше у нашому матеріалі. Повідомляє сайт Наша мама. Повідомляє сайт Наша мама.

zanjatie.jpg (32.21 Kb)


Дослідники з Амстердама виявили зв'язок між інтелектом і аутизмом. Вчені, відкривши 40 нових генів, пов'язаних з людським IQ, виявили, що більшість з них також зустрічаються у людей з розладами аутистичного спектру. Про це повідомляють Gogetnews.info.

Науковці вивчили 78 000 людей європейського походження і дійшли висновку, що більшість з виявлених генів, які відповідають за високий рівень інтелекту, пов'язані зі збільшенням ризику розвитку аутизму. Зв'язок інтелекту з аутизмом виявили не вперше. 2015-го фахівці з Університету Единбурга виявили, що люди, які мали генетичні варіанти, пов'язані з аутизмом, набагато краще проходили тести на інтелект.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чим куріння небезпечне для малюка в утробі

Історія знає імена багатьох геніїв, яким аутизм не завадив зробити безліч важливих відкриттів або написати безсмертні твори літератури, музики, живопису. Припускають, що на різні форми аутизму страждали такі видатні особистості як: фізик, автор теоріі відносності Альберт Ейнштейн, автор теорії всесвітнього тяжіння Ісак Ньютон, композитор Амадей Моцарт, автор теорії еволюції Чарльз Дарвін.

Серед відомих аутистів-сучасників - Кім Пік. Цей чоловік став прототипом героя відомого фільму "Людина дощу" - визнаний геній із синдромом саванта (окремий випадок аутизму. - Gazeta.ua). В три роки геній міг миттєво витягувати кубічний корінь і перемножувати трицифрові числа з десятковими дробами. У 53 роки він знав напам'ять більше 7 тис. книг. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Джерело: gazeta.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, поради, геній, аутизм


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Скільки часу дитина повинна їсти - читайте далі.

Швидкість прийому їжі дитини

Дитина | 12:30, 17.04.2018

Скільки часу дитина повинна їсти - читайте далі.

10 запитань дитині, щоб дізнатися, як у неї справи в школі.

Як дізнатися про шкільні справи у дитини?

Дитина | 17:00, 16.04.2018

10 запитань дитині, щоб дізнатися, як у неї справи в школі.

З раннього дитинства дитина повинна розуміти, як поводитися з грошима у майбутньому. Ми зробили добірку повчальних книг про фінанси для дітей.

4 книги, які ознайомлять дітей з грішми

Дитина | 15:30, 16.04.2018

З раннього дитинства дитина повинна розуміти, як поводитися з грошима у майбутньому. Ми зробили добірку повчальних книг про фінанси для дітей.

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки

3 речі, які покажуть, що ви любите і поважаєте свою дитину

Сімейні справи | 14:00, 16.04.2018

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки за допомогою слів.

Булінг - явище серед школярів, рідше зустрічається і серед студентів. Як відомо, діти часто ведуть себе жорстоко, навіть не усвідомлюючи цього. Жертва

Як впливає цькування на дитину?

Дитина | 12:30, 16.04.2018

Булінг - явище серед школярів, рідше зустрічається і серед студентів. Як відомо, діти часто ведуть себе жорстоко, навіть не усвідомлюючи цього. Жертвами знущань зазвичай стають діти, які чимось виділяються з колективу, наприклад, відмінники або двієч

Якщо вам не подобаються друзі вашої дитини, тоді зумійте правильно донести, пояснити і обґрунтувати, чому б ви не хотіли бачити таких людей поруч зі с

Приймайте друзів своєї дитини!

Дитина | 09:30, 16.04.2018

Якщо вам не подобаються друзі вашої дитини, тоді зумійте правильно донести, пояснити і обґрунтувати, чому б ви не хотіли бачити таких людей поруч зі своєю кровинкою.

Фахівці зауважують, що люблячі і щасливі діти, які сплять не менше 9-10 годин на день, набагато рідше страждають від нестачі росту. Крім того, необхід

Кращі продукти для росту дітей

Дитина | 10:00, 14.04.2018

Фахівці зауважують, що люблячі і щасливі діти, які сплять не менше 9-10 годин на день, набагато рідше страждають від нестачі росту. Крім того, необхідно включити в раціон малюка корисні продукти харчування, які допоможуть дитині стати трохи вищою.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: