Чому не варто лікувати дитячий дизбактеріоз

Adoption
Date
  • 561 Переглядів
Насправді тому, що такого діагнозу просто не існує, повідомляє сайт Наша мама.

7708_grudnichok_est_bezlaktoznuyu_smes.jpg (29.71 Kb)

Дисбактеріоз у дітей - найграндіозніший обман, оскільки такої хвороби не існу. Його просто не можна встановити. І ось чому. Кишечник новонародженого спочатку стерильний, потім його заселяють різні мікроорганізми, загальною кількістю приблизно 3 тисячі. Серед них корисні, які беруть участь у травленні, обміні мікроелементів; нейтральні, їх більшість, і шкідливі, які викликають захворювання. Кількість мікроорганізмів в кишечнику, а також їх співвідношення у кожного з нас різний: єдиної норми немає. Всі разом вони формують мікробіом - важливий орган імунної та травної систем людини.

Жоден аналіз калу не дає повного уявлення про те, які мікроорганізми живуть на стінках кишечника. Межа наших знань - мікрофлора в просвіті кишечника. Але по ній не можна судити про загальну картину. Отже, аналіз калу на дисбактеріоз у дитини абсолютно нічого не визначає. А якщо немає діагнозу, то немає необхідності його шукати і лікувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 фраз, які зроблять вашу дитину щасливою

Що робити? Якщо у дитини пронос, блювота, температура, болі і інші ознаки кишкової інфекції, потрібно визначати їх винуватця. При холері, сальмонельозі, дизентерії та інших захворюваннях здають аналіз на збудника, визначають його і досліджують, до яких препаратів він чутливий. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Джерело: www.2mm.ru

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, поради, дизбактеріоз, хвороби


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Скільки часу дитина повинна їсти - читайте далі.

Швидкість прийому їжі дитини

Дитина | 12:30, 17.04.2018

Скільки часу дитина повинна їсти - читайте далі.

10 запитань дитині, щоб дізнатися, як у неї справи в школі.

Як дізнатися про шкільні справи у дитини?

Дитина | 17:00, 16.04.2018

10 запитань дитині, щоб дізнатися, як у неї справи в школі.

З раннього дитинства дитина повинна розуміти, як поводитися з грошима у майбутньому. Ми зробили добірку повчальних книг про фінанси для дітей.

4 книги, які ознайомлять дітей з грішми

Дитина | 15:30, 16.04.2018

З раннього дитинства дитина повинна розуміти, як поводитися з грошима у майбутньому. Ми зробили добірку повчальних книг про фінанси для дітей.

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки

3 речі, які покажуть, що ви любите і поважаєте свою дитину

Сімейні справи | 14:00, 16.04.2018

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки за допомогою слів.

Булінг - явище серед школярів, рідше зустрічається і серед студентів. Як відомо, діти часто ведуть себе жорстоко, навіть не усвідомлюючи цього. Жертва

Як впливає цькування на дитину?

Дитина | 12:30, 16.04.2018

Булінг - явище серед школярів, рідше зустрічається і серед студентів. Як відомо, діти часто ведуть себе жорстоко, навіть не усвідомлюючи цього. Жертвами знущань зазвичай стають діти, які чимось виділяються з колективу, наприклад, відмінники або двієч

Якщо вам не подобаються друзі вашої дитини, тоді зумійте правильно донести, пояснити і обґрунтувати, чому б ви не хотіли бачити таких людей поруч зі с

Приймайте друзів своєї дитини!

Дитина | 09:30, 16.04.2018

Якщо вам не подобаються друзі вашої дитини, тоді зумійте правильно донести, пояснити і обґрунтувати, чому б ви не хотіли бачити таких людей поруч зі своєю кровинкою.

Фахівці зауважують, що люблячі і щасливі діти, які сплять не менше 9-10 годин на день, набагато рідше страждають від нестачі росту. Крім того, необхід

Кращі продукти для росту дітей

Дитина | 10:00, 14.04.2018

Фахівці зауважують, що люблячі і щасливі діти, які сплять не менше 9-10 годин на день, набагато рідше страждають від нестачі росту. Крім того, необхідно включити в раціон малюка корисні продукти харчування, які допоможуть дитині стати трохи вищою.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: