Чи є різниця між дітьми, які ходили в садок, і тими, що не ходили?

Adoption
Date
  • 113 Переглядів
Багато батьків задаються питанням: чи варто віддавати дитину в садок, якщо з нею вдома постійно може бути мама (чи інший близький родич)? Тобто, чи є різниця між дітьми, які відвідували дошкільний заклад, і тими, що були вдома з рідними?

5659_11.jpg (35.86 Kb)


Серед переваг дитсадка варто відзначити наступні позиції:

- Там дитину навчають хорошим манерам і громадському порядку. Діток вчать вітати один одного, користуватися словами подяки в спілкуванні, шукати порозуміння і йти на компроміс.

- У садку малюк вчиться бути більш розкутим і впевненим у собі. Вихователі, при підготовці дітей до святкових ранків та інших заходів, навчають їх навичкам публічних виступів. Дитина, позбавлена такого досвіду, буде більш скутою і невпевненою, коли відправиться до школи. Їй буде незвично виступати перед аудиторією.

- У дитячому садку дитина вчиться правилам і повазі до кордонів інших людей. Дуже важливо, щоб ці навички були отримані саме в ранньому дитинстві, оскільки в більш дорослому віці оволодіння ними може бути досить дискомфортним і болючим.

- В садочку у дитини також з'являється почуття здорового колективізму. Дитина вчиться командним іграм, бере участь в театральних сценках і постановках, отримує можливість враховувати думки і інтереси інших людей.

Перераховані пункти стосуються навичок і можливостей, які може дати дитині хороший дитсадок. Але не варто забувати і радості від простого людського спілкування. Саме в дитячому садку у малюка з'являються його перші друзі, вона вчиться будувати доброзичливі відносини з іншими людьми.

Домашнє виховання не може дати цього в повній мірі. І навіть якщо мама дитини дружить з іншими мамами її однолітків, малюк росте, будучи обмеженим в необхідній самостійності.

Одним словом, дитсадкова пора – цікавий період життя. А роки, проведені в дошкільному закладі, запам'ятовуються позитивними емоціями і досвідом першої дружби. Тому не варто позбавляти дитину таких задоволень і можливостей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитячий садок, садочок, дитина, розвиток


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Життєрадісні усміхнені діти - мрія батьків, але так буває не завжди: іноді або дуже часто наші діти ниють. Дитяче ниття - явище вкрай неприємне, витри

Ниття як форма спілкування дошкільнят в сім'ї

Дитина | 01:30, 11.10.2021

Життєрадісні усміхнені діти - мрія батьків, але так буває не завжди: іноді або дуже часто наші діти ниють. Дитяче ниття - явище вкрай неприємне, витримувати його дуже непросто.

Ваш малюк підріс і дає можливість влаштуватися на роботу або трохи відпочити від спілкування з ним. Що вибрати - няню або дитячий сад?

Що краще для розвитку дитини: няня або дитячий садок?

Дитина | 23:00, 09.10.2021

Ваш малюк підріс і дає можливість влаштуватися на роботу або трохи відпочити від спілкування з ним. Що вибрати - няню або дитячий сад?

Головне питання всіх батьків: як зрозуміти, що ось, вже прийшов час дати малюкові його власну територію для сну?

Коли малюкові пора спати окремо?

Дитина | 19:00, 09.10.2021

Головне питання всіх батьків: як зрозуміти, що ось, вже прийшов час дати малюкові його власну територію для сну?

Майже всі діти на перших порах плачуть в садку. Але що робити, якщо дитина весь день проводить в сльозах?

Що робити, якщо дитина щодня плаче в дитячому садку?

Дитина | 21:00, 08.10.2021

Майже всі діти на перших порах плачуть в садку. Але що робити, якщо дитина весь день проводить в сльозах?

Зараз багатьох мам хвилює питання: що приготувати на сніданок своєму школяреві? Щоб і ситно, і смачно, і корисно. Пропонуємо вам рецепт запеченої манн

Що приготувати на сніданок: запечена манна каша з горіхами

Харчування | 02:30, 01.10.2021

Зараз багатьох мам хвилює питання: що приготувати на сніданок своєму школяреві? Щоб і ситно, і смачно, і корисно. Пропонуємо вам рецепт запеченої манної каші з горіхами.

Головний секрет боротьби з плямами в тому, щоб запрати їх, поки вони свіжі.

Популярні дитячі плями: як з ними боротися?

Мама | 02:30, 30.09.2021

Головний секрет боротьби з плямами в тому, щоб запрати їх, поки вони свіжі.

Коли малюк іде в садок, перш за все, він має вміти сказати, що йому потрібно в туалет, або хоча б, що він уже

Що має вміти дитина, коли йде в дитячий садок?

Дошкільнята | 08:00, 25.09.2021

Коли малюк іде в садок, перш за все, він має вміти сказати, що йому потрібно в туалет, або хоча б, що він уже "зробив свою справу в памперс".

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: