Фактори, які можуть викликати рак шийки матки

Adoption
Date
  • 629 Переглядів
Гінекологи назвали 8 факторів ризику раку шийки матки, про які повинна знати кожна жінка.
3501_rak_shiiki_matki.jpg (35.71 Kb)


1. Папіломавірус людини. Найпоширеніший фактор ризику раку шийки матки. Це вірус, який передається через секс, у якого існує 100 різних типів. Не менш 13 з них можуть викликати рак. Для запобігання зараження рекомендується пройти через вакцинацію.

2. Багато сексуальних партнерів. Наявність великої кількості сексуальних партнерів з раннього віку привертає до раку шийки матки. Багато в чому це пов'язано з тим, що папіломавірус людини передається через заняття сексом.

3. Рання вагітність. Жінки, які народжували у віці 18 і менше років істотно частіше стикаються з раком шийки матки, як показує статистика.

4. Множинна вагітність. Ті, хто має не менше трьох дітей, народжених в результаті різних вагітностей, жінки частіше стикаються з цим різновидом пухлин, в порівнянні зі своїми ровесницями, які взагалі ніколи не народжували.

5. Слабка імунна система. Відчутно вищий ризик раку шийки матки у жінок з ВІЛ та СНІДом, а також у тих, хто проходив через пересадку органів і приймає ліки з категорії імуносупресорів. Ці жінки схильні до інфекцій, оскільки область шийки матки найбільше їм схильна.

6. Захворювання статевим шляхом. Що передаються статевим шляхом захворювання на зразок хламідій, гонореї і сифілісу, збільшують ймовірність розвитку раку шийки матки.

7. Куріння. Дана шкідлива звичка підвищує небезпеку не тільки цього, а й деяких інших видів раку. Справа в тому, що нікотин і тютюн послаблюють імунну систему, що викликає окислювальний стрес, що впливає на баланс онкогенів в організмі і призводить до зростання раку.

8. Соціо-економічний статус. За не зовсім поки зрозумілих причин кількість випадків раку шийки матки вище серед пацієнток з низьким доходом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: рак, рак шийки матки, жіноче здоров'я, фактори ризику, інфекції, захворювання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У дітей у віці від семи до дев'яти років, чиї матері протягом вагітності пили багато солодких напоїв, може бути підвищений ризик астми. Це встановили

Солодкі напої можуть викликати астму у дитини

Немовля | 23:30, 12.06.2018

У дітей у віці від семи до дев'яти років, чиї матері протягом вагітності пили багато солодких напоїв, може бути підвищений ризик астми. Це встановили співробітники Гарвардської медичної школи, повідомляє "The Deccan Chronicle".

Американські фахівці дізналися, діти, які мають харчову алергію, частіше страждають на аутизм. Про це повідомило видання

Харчова алергія може викликати аутизм

Хвороби | 06:20, 10.06.2018

Американські фахівці дізналися, діти, які мають харчову алергію, частіше страждають на аутизм. Про це повідомило видання "Daily Mail".

Якщо ви не можете завагітніти, але дуже хочете, то на допомогу прийде ЕКО, але чи корисне воно - читайте далі.

Чи може ЕКО запліднення викликати рак?

Зачаття | 12:30, 07.06.2018

Якщо ви не можете завагітніти, але дуже хочете, то на допомогу прийде ЕКО, але чи корисне воно - читайте далі.


Простий і точний додаток успішно виявляє у дитини ознаки аутизму. Він може істотно спростити діагностику цього порушення розвитку. Діагностика припуск

Додаток для смартфону виявляє аутизм у дитини

Дитина | 23:00, 05.06.2018

Простий і точний додаток успішно виявляє у дитини ознаки аутизму. Він може істотно спростити діагностику цього порушення розвитку. Діагностика припускає заповнення батьками опитувальника і відеозапис на фронтальну камеру реакцій дитини на фільми, які

Особливим дітям необхідна рутина. Ритуали, які повторюються день у день, роблять їх життя простішим. Дітям добре і спокійно живеться, коли вони впевне

Для дітей з аутизмом важливо суворе дотримання режиму

Дитина | 14:00, 04.06.2018

Особливим дітям необхідна рутина. Ритуали, які повторюються день у день, роблять їх життя простішим. Дітям добре і спокійно живеться, коли вони впевнені, що «вчора» буде схоже на «завтра». І, бажано, в найдрібніших деталях.

Який інгредієнт харчування є надзвичайно шкідливим - читайте далі.

Найнебезпечніший інгредієнт в їжі!

Харчування | 09:30, 04.06.2018

Який інгредієнт харчування є надзвичайно шкідливим - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: