Довжина дитячих пальців залежить від доходів матері

Adoption
Date
  • 97 Переглядів
Матері з низьким доходом фемінізують своїх дітей в утробі, регулюючи їхні гормони, в той час як матері з високим доходом маскулінізують.

Довжина пальців дитини


Це еволюційна реакція спрямована на підвищення шансів успішного відтворення у потомства. Це частково допомагає пояснити зв'язок між низьким доходом, низьким рівнем тестостерону до народження і основними причинами смертності, такими як серцево-судинні захворювання.

Дослідження було засноване на співвідношенні довжини вказівного і безіменного пальців людини, відомого як 2D: 4D. Довший безіменний палець є маркером вищого рівня тестостерону, а довший вказівний палець маркером вищого рівня естрогену. Як правило, у чоловіків безіменні пальці довші, а у жінок вказівні.

Команда використовувала дані більше 250 тисяч осіб з приблизно 200 країн, які брали участь в онлайн-опитуванні. Учасників попросили виміряти їхні вказівний і безіменний пальці і дали інструкції, як це зробити точно. Їх також попросили вказати рівень доходу їх батьків.

Результати показали, що у дітей батьків з доходом вище середнього було низьке співвідношення 2D: 4D з більш довгими безіменними пальцями, що вказує на високий рівень тестостерону і низький рівень естрогену до народження.

І навпаки, діти батьків з доходом нижче середнього мали високе співвідношення 2D: 4D з більш довгими вказівними пальцями, що вказує на більш низький рівень тестостерону і більш високий рівень естрогену. Ці ефекти були присутні як у чоловіків, так і у жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, пальці, довжина, фемінність, маскулінність


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Для свекрухи чоловік – син, тому вона вважає за необхідне про нього піклуватися та оберігати його. До того ж, дорослі люди часто плутають сім'ю дітей

Психологи: Як мирно жити зі свекрухою і тещею

Сімейні справи | 05:00, 17.04.2021

Для свекрухи чоловік – син, тому вона вважає за необхідне про нього піклуватися та оберігати його. До того ж, дорослі люди часто плутають сім'ю дітей зі своєю власною. Адже діти виростають, і рано чи пізно "покидають гніздечко", а з чоловіком доведет

Відірватись від цих серіалів неможливо!

Серіали для підлітків, які сподобаються навіть дорослим

Мама | 23:30, 16.04.2021

Відірватись від цих серіалів неможливо!

Користь граната при вагітності, в основному, пояснюється високим вмістом в ньому заліза, калію і вітаміну В 6.

Користь вживання гранатів під час вагітності

Мама | 23:00, 16.04.2021

Користь граната при вагітності, в основному, пояснюється високим вмістом в ньому заліза, калію і вітаміну В 6.

Поява симптомів молочниці - сигнал, який повинен спонукати звернутись до лікаря.

Поради для ефективного лікування молочниці

Мама | 22:00, 16.04.2021

Поява симптомів молочниці - сигнал, який повинен спонукати звернутись до лікаря.

Фізичні вправи важливо виконувати у будь-якому віці. Батьки повинні подбати про фізичний розвиток дитини з ранніх років.

Домашній фізичний розвиток дитини

Мама | 19:45, 16.04.2021

Фізичні вправи важливо виконувати у будь-якому віці. Батьки повинні подбати про фізичний розвиток дитини з ранніх років.

Вкрай важливо незадовго до відходу до сну повністю очистити обличчя від усіх слідів макіяжу, щоб під час нічного відпочинку він не закупорював пори і

Процедури після вечірнього зняття макіяжу

Косметологія | 17:00, 16.04.2021

Вкрай важливо незадовго до відходу до сну повністю очистити обличчя від усіх слідів макіяжу, щоб під час нічного відпочинку він не закупорював пори і не позбавляв шкіру вологи. А ось що потрібно зробити після того, як ви виконали це завдання.

У попередніх дослідженнях було встановлено, що у дорослих  курців змінюється мікробіом.

Пасивне куріння змінює мікробіом немовлят

Немовля | 15:30, 16.04.2021

У попередніх дослідженнях було встановлено, що у дорослих курців змінюється мікробіом.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: