Матриці Гроффа: через що проходить малюк при пологах

Adoption
Date
  • 275 Переглядів
Малюк не менше ніж мама переживає пологи

_99299270_46c781fe-93fc-4e90-ab21-e4d3468f663f.jpg (12 Kb)


У момент першого періоду пологів дитина проживає певний спектр почуттів, які згодом формують певні установки в психіці дитини. Психологи називають це першою матрицею Гроффа (загалом їх існує чотири).

Сенс першої матриці полягає в тому, що після комфортного, безпечного існування в матці, маляті доводиться стикатися з несподіваною для нього проблемою. У мами в животику було тихо і спокійно, завжди була їжа. Всі потреби задовольнялися по мірі виникнення. І раптом, його безпечний будиночок починає стискатися, місця стає все менше і менше, щось малюка виганяє.

Малюк потрапляє в першу реальну для нього стресову ситуацію. У цей момент і формується матриця. Від того, наскільки породілля буде спокійна, від того наскільки вона підготовлена ​​до першого періоду пологів психологічно (знання про сам процес) і фізичного (техніки дихання, пози, знеболюючий масаж), настільки гармонійно і малюк впорається зі своїм завданням.

Мама і дитина в процесі всієї вагітності тісно пов'язані. Як мама переносить процес, плюс, якщо це партнерські пологи, то і тато, формують у малюка його досвід. Матриця для малюка означає вміння чекати. Уміння зберігати себе в стессовой ситуації з подальшою можливістю її вирішити. У дорослому житті це сформовані якості вміння чекати, готовності до вирішення, почуття спокою і концентрації у важких життєвих ситуаціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: матриці Гроффа


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по теміПравила поведінки для батьків

Чи можна цілувати малюка в губи

Дитина | 16:00, 05.12.2019

Правила поведінки для батьківМалюк не менше ніж мама переживає пологи

Матриці Гроффа: через що проходить малюк при пологах

Психологія | 01:00, 08.11.2019

Малюк не менше ніж мама переживає пологи


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: