<![CDATA[Наша мама | Все для молодих мам і батьків]]> ru <![CDATA[Інфекційний мононуклеоз у дітей]]> 6168_ped_gorlo.jpg (22.29 Kb) Якщо у вашої дитини болить горло, запалилися мигдалини, вона почала хропіти ночами, а вдень її дихання важке, можливо, у неї інфекційний мононуклеоз. Хвороба також супроводжується збільшенням лімфовузлів, печінки і селезінки у дитини. Це типові симптоми мононуклеозу у дітей. Крім того, у хворої дитини висока температура, вона почуває себе мляво.

Точно відрізнити інфекційний мононуклеоз у дітей від інших хвороб допомагає аналіз крові. Зазвичай вірус Епштейна-Барр передається через слину. Дитина може заразитися при поцілунках, через іграшки, повітряно-крапельним шляхом. Цей вірус не дуже заразний, і у дітей інфекційний мононуклеоз зустрічається не так часто, як, наприклад, ГРВІ. Але до 5-ти років, як мінімум, у 50% дітей в крові є антитіла до цього вірусу. Це означає, що дитина вже стикалася з інфекційним мононуклеозом.

У хворої дитини симптоми мононуклеозу спостерігаються приблизно 2-3 тижні, а потім вона одужує, як би погано їй не було.

Інфекційний мононуклеоз не лікується антибіотиками, оскільки це вірусна хвороба. Якщо при мононуклеозі дати дитині антибіотики ампіцилін або амоксицилін, думаючи, що у неї ангіна, то в більшості випадків по всьому тілу з'явиться висип. Перш ніж призначити антибіотик при хворому горлі, лікар з'ясовує,чи закладений ніс.

Як зазначає доктор Комаровський, мононуклеоз у дітей лікується симптоматично. Це означає, що при температурі потрібно дати дитині жарознижуючий препарат, якщо болить горло - робіть полоскання.
]]>
Дитина, Інфекції, Доктор Комаровский, Здоров'я http://nashamama.com?id=37461 Fri, 16 Nov 2018 12:00:00 GMT
<![CDATA[Селін Діон випустила гендерно-нейтральну колекцію одягу для дітей (Фото)]]> 2778_11_14celinedion.jpg (.63 Kb) Селін Діон об'єдналася з брендом "NUNUNU" і створила лінійку гендерно-нейтрального одягу "Célinununu".

1462_dims.jpg (40.19 Kb)

Колекція нараховує 70 виробів, в числі яких світшоти, джогери і футболки, призначені для хлопчиків і дівчаток у віці від 0 до 14 років. Вартість більшості речей близько 65 доларів, найдорожча позиція - шкіряний жакет, він обійдеться покупцеві в 290 доларів.

4026_celine-dion-5.jpg (41.73 Kb)

"Ми звільняємо дітей від традиційних гендерних ролей і пропонуємо молодим людям рости в світі, де рівність, свобода і цінність особистості базуються на взаємній повазі один одного. Ми віримо, що вчити дітей можна і за допомогою одягу, адже мода впливає на наше мислення і здатна змінювати поведінку. З її допомогою ми можемо розвивати емоційний інтелект дітей, а значить виховати в них повагу і гнучкість думки", - написано на офіційному сайті марки під портретом Селін, яка впевнена, що "Célinununu" під силу зруйнувати будь-які стереотипи.]]>
Одяг та мода, Зіркові батьки, Фото http://nashamama.com?id=37460 Fri, 16 Nov 2018 10:30:00 GMT
<![CDATA[Поради для вдалих подорожей з дитиною]]>
4613_2b2f3ceffff0b5a5111ae2373d622f91.jpg (47.53 Kb) До такого виду відпочинку варто готуватися ретельніше, ніж до відпочинку без дітей. Перш за все, варто проконсультуватися з педіатром, наскільки конкретно для Вашої дитини планована подорож безпечна в плані здоров'я. Якщо дитина здорова, то лікарі, найчастіше рекомендують вибрати маршрут, що не припускає перетину іншої кліматичної зони. Якщо передбачається переліт на літаку, то він повинен становити не більше 2 годин, у випадку, якщо дитина зовсім маленька, і не більше 4 годин, якщо дитині 3-7 років.

Сучасні авіалінії пропонують хороші умови для перельоту маленьких пасажирів. На багатьох з них передбачені люльки для немовлят , пеленальні столики і навіть дитяче харчування і підгузники, на випадок непередбачених ситуацій. Для старших малюків на бортах є спеціальне дитяче меню та іграшки.

Якщо Ваш вибір припав на подорож на автомобілі, то маршрут слід скласти так, що б денний переїзд займав не більше 4 годин, а в разі якщо доведеться проїхати більше, що б можна було зупинятися кожні 3-4 години і хоча б на хвилин 30 робити перерву. Якщо знайти підходящий маршрут, то поїздка може перетворитися на справді захоплюючу подорож.

Незалежно від обраного виду транспорту потрібно підготувати персональну аптечку для дітей, а також виписати заздалегідь координати екстрених служб в тій чи іншій країні на випадок непередбачених обставин. Ну і звичайно, роблячи вибір на користь того чи іншого маршруту, враховуйте інтереси всіх учасників подорожі.]]>
Сімейні справи, Дитина http://nashamama.com?id=37459 Fri, 16 Nov 2018 08:00:00 GMT