6 фактів про втрату невинності

Adoption
Date
  • 2493 Переглядів
З невинністю у всі часи пов'язували безліч міфів, легенд і обрядів. У деяких народів було почесно вступати в шлюб безневинними людьми. А ряд племен навмисно позбавляли юних представниць цноти за допомогою ритуального фалоса ритуальним коїтусом з найстарішим представником племені. Отже, 6 перевірених фактів про втрату цноти.

7224_rewalls_com-26124.jpg (31. Kb)

1. Дуже маленький відсоток дівчат починають статеве життя в юному віці - всього 15-18% представниць прекрасної статі, і тільки для того, щоб "спробувати". Основний вік, досягши якого російські дівчата і юнаки починає інтимне життя, варіюється між 17,5 і 20 роками. Середній же вік позбавлення невинності на планеті - 17,5-18 років.

2. П'ята частина дівчат, а саме 17-18% мешканок міст є незайманими до 27 років. Згідно з дослідженнями сексологів, навіть після початку інтимного життя чуттєвість таких жінок розвивається дуже повільно. Якщо ж вони починають серйозні стосунки, то виявляють схильність до численних сексуальних зв'язків. Правда, з часом ці жінки таки стають чуттєвими тигрицями.

3. Дослідники каліфорнійського університету заявили, що в генах кожного записано час розставання з невинністю. І це визначає не тільки фізіологічне дозрівання, схоже з часом дозрівання батьків і предків, але і успадковані поведінкові риси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ефективна і проста дієта для лінивих

4. А соціологи Японії виявили ще більш дивну закономірність. Опитування понад трьох тисяч японців показав, що підлітки, які в принципі не снідають, прощаються з цнотою в середньому на 1-2 роки раніше, ніж ті, хто завжди щільно снідає вранці.

5. У середньовічній Європі щосили процвітало і застосовувалося право першої ночі. Феодал мав усі підстави позбавляти невинності наречених підлеглих йому васалів до або відразу після весілля.

6. Народності узбережжя Каспійського моря і зовсім роздягали догола дівчину і відправляли її в бджолиний рій, щоб дізнатися про збереження її дівочої пліви. Якщо дівчина втікала від бджіл, вона звинувачувалася в розпусті. А якщо бджоли не кусали її, це доводило факт її невинності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, стосунки, секс, втрата цноти, втрата невинності


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дослідники з Університету Західної Австралії вважають, що занадто часті статеві контакти погано впливають на здоров'я чоловіків.

Вчені: надмірна статева активність завдає шкоди імунній системі чоловіків

Здоров'я | 23:00, 19.04.2022

Дослідники з Університету Західної Австралії вважають, що занадто часті статеві контакти погано впливають на здоров'я чоловіків.

Якщо після цього жертва не хоче жити, відчуває огиду до себе чи протилежної статі - це не психічне відхилення, а реакція психіки на стрес. Не потрібно

Як пережити зґвалтування і жити далі: поради психолога

Психологія | 08:00, 18.04.2022

Якщо після цього жертва не хоче жити, відчуває огиду до себе чи протилежної статі - це не психічне відхилення, а реакція психіки на стрес. Не потрібно за це себе картати! Але і піддаватис страшним думкам у жодному разі не можна!

усі ми - живі люди і кожен з нас реагує на стрес по-різному: якщо одних

Як повернути інтим в своє життя після тривалого стресу?

Секс | 07:00, 18.04.2022

усі ми - живі люди і кожен з нас реагує на стрес по-різному: якщо одних "відкидає" від сексу, в інших, навпаки, зростає бажання до інтимних стосунків зі своїм партнером. Що ж робити, якщо ви "потрапили" до першої категорії?

Щодня історії зґвалтованих жінок російськими солдатами показують нам, що у цих виродків немає нічого святого, нічого людського. І як би не було важко,

Психологи розповіли, як пережити зґвалтування

Психологія | 08:00, 08.04.2022

Щодня історії зґвалтованих жінок російськими солдатами показують нам, що у цих виродків немає нічого святого, нічого людського. І як би не було важко, потрібно допомогти правоохоронним органам спіймати їх і засудити. А для цього після зґвалтування не

Соціологи незадовго до початку війни провели опитування серед українців. Виявилось, що 40% опитаних заявили, що у випадку зради партнера одразу ж розі

Чи розривають українці стосунки через зраду?

Психологія | 12:00, 31.03.2022

Соціологи незадовго до початку війни провели опитування серед українців. Виявилось, що 40% опитаних заявили, що у випадку зради партнера одразу ж розірвуть з ним чи з нею стосунки, 27% - що проведуть серйозну розмову, але спробують зберегти стосунки,

Вчені зі Школи громадського здоров'я Блумберга переконані, що у пар, які використовують контрацепцію, в три рази більше шансів мати регулярний секс.

Чи впливають контрацептиви на частоту і якість інтиму?

Секс | 10:00, 29.03.2022

Вчені зі Школи громадського здоров'я Блумберга переконані, що у пар, які використовують контрацепцію, в три рази більше шансів мати регулярний секс.

Сексуальність жінки змінюється протягом усього життя, проте залишається при ній у будь-якому віці.

Дослідження: періоди жіночої сексуальності

Мама | 09:00, 27.03.2022

Сексуальність жінки змінюється протягом усього життя, проте залишається при ній у будь-якому віці.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: