Наскільки страшний стафілокок для майбутньої мами?

Adoption
Date
  • 1340 Переглядів
Вагітність дуже часто стає тим самим визначальним фактором для слабшання імунітету. І якраз на цьому тлі — коли захисні сили організму знижуються — цілком імовірно такий неприємний, а часом і загрозливий прояв, як стафілокок при вагітності. Оскільки найбільш поширеними "місцями проживання" стафілокока є слизова носа і зів, та ще й каріозні зуби, не дивно, що всім вагітним в обов'язковому порядку настійно рекомендують відвідати отоларинголога і стоматолога.

5342_4790_art1.jpg (141.21 Kb)

Можливість носійства стафілокока бажано виключити ще до настання вагітності — на етапі її планування. Для того, щоб визначити наявність або відсутність загрози наявності стафілококу, зазвичай береться мазок з носа і зіву. Потім фахівець підраховує колонії бактерій, і в разі, якщо їх кількість перевищує норму, визначається з необхідністю лікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому кожна третя вагітна страждає від депресії?

Схему лікування лікар підбирає індивідуально в кожному окремому випадку — залежно від локалізації інфекції та форми захворювання. Традиційно, незважаючи на те, що стафілокок володіє високою стійкістю до антибіотиків, терапія стафілококової інфекції без таких ліків не обходиться. Однак, найбільш підходящі повинен підібрати тільки кваліфікований лікар, враховуючи до того ж цікаве становище жінки. Паралельно в лікуванні стафілокока застосовуються також місцеві антибактеріальні препарати, імуномодулюючі засоби, бактеріофаги. У разі, коли стафілокок локалізується в носі або в горлі, показані регулярні полоскання спиртовим розчином хлорофіліпт, а також закапування масляного розчину хлорфіліпт в носові проходи. Застосовується в лікування стафілокока кварцування, а щоб уникнути зараження дитини — імунізація вагітної стафілококовим анатоксином.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стафілокок, вагітність, дитина, хвороби


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

В чому причина головної болі?

Чому вагітну жінку тривожать мігрені

Я вагітна | 11:25, 12.09.2019

В чому причина головної болі?

Вісім способів забрати з життя усе шкідливе

Як уникати хімічних речовин під час вагітності

Я вагітна | 20:10, 11.09.2019

Вісім способів забрати з життя усе шкідливе
Чи можливо народити і не дістати зайвих кг?

Сім способів не набрати зайвої ваги під час вагітності

Я вагітна | 21:30, 09.09.2019

Чи можливо народити і не дістати зайвих кг?

Це не більше ніж чутки та вигадки!

ТОП 3 міфи про животик вагітної

Я вагітна | 13:00, 08.09.2019

Це не більше ніж чутки та вигадки!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: