Чи впливає грудне молоко або дитяча суміш на дитячі кольки?

Adoption
Date
  • 427 Переглядів
Догляд за дитиною з коліками може бути складним і напруженим. Як і у багатьох батьків, у вас можуть виникнути запитання про те, що робити.

8766_shutterstock_1252379.jpg (29.47 Kb)

Дитячі кольки часто визначають як плач, який триває три години або більше на день. Плач виникає більше трьох днів на тиждень і триває щонайменше три тижні. Якщо ваша дитина плаче без видимих ​​причин і ніщо, що ви робите, не заспокоює, можливо, у вашої дитини кольки. Зазвичай кольки починаються в перші кілька тижнів життя і можуть тривати кілька тижнів або місяців. У більшості немовлят кольки зникають до 4-5 місяців. Діти, які страждають на кольки, в іншому випадку здорові, ростуть і розвиваються нормально.

Що викликає дитячі кольки?
Причина колік невідома. Деякі причини можуть включати незрілу систему травлення, харчову алергію або надлишок газів. Неправильна відрижка дитини також може сприяти колікам. Однак досі не зрозуміло, чому у одних дітей кольки, а в інших ні. Одним із відомих факторів ризику є куріння. Якщо ви курите під час вагітності або після пологів, або піддаєтеся пасивному курінню, у вашої дитини більша ймовірність розвитку коліків.

Чи впливає грудне молоко або дитяча суміш на дитячі кольки?
Кольки бувають як у дітей, які перебувають на грудному вигодовуванні, так і у дітей, які перебувають на штучному вигодовуванні. Недостатньо зрозуміло, як грудне вигодовування або штучне вигодовування впливає на коліки. Дотримуйтеся наведених нижче порад щодо годування дитини:

Якщо ви годуєте грудьми, продовжуйте це робити. Немає причин припиняти грудне вигодовування через кольки у вашої дитини.
Якщо ви даєте дитині молочну суміш, немає необхідності міняти її на іншу. Не доведено, що соєві та низьколактозні суміші зменшують кольки.
Поговоріть з лікарем вашої дитини, якщо ви вважаєте, що у вашої дитини харчова алергія. Якщо діагностовано харчову алергію, гіпоалергенна формула може допомогти полегшити симптоми кольків.

Чи впливає зміна дієти на дитячі кольки?
Може бути. Якщо вашій дитині 6 тижнів або менше, і ви годуєте грудьми, уникнення потенційно алергенних продуктів може допомогти зменшити симптоми коліків. Ці продукти включають:

коров'яче молоко,
яйця,
риба,
арахіс,
соя,
горіхи,
пшениця.

Якщо ви вирішите виключити продукти зі свого раціону, важливо попрацювати з зареєстрованим дієтологом, щоб переконатися, що ви не втрачаєте жодних поживних речовин. З часом ви можете почати знову вводити ці продукти у свій раціон, якщо коліки у вашої дитини не покращаться.

На жаль, в даний час не існує ефективних методів лікування кольок. Коліки зменшаться самі по собі. Якщо ви годуєте грудьми і думаєте про те, щоб виключити зі свого раціону потенційно алергенні продукти, зверніться до зареєстрованого дієтолога, який допоможе вам скласти збалансоване харчування. Якщо ви курите, спробуйте кинути курити. Зверніться до лікаря вашої дитини, якщо вас турбує плач вашої дитини або якщо ви помітили зміни в її харчуванні, сні чи поведінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: впливає, грудне молоко, дитяча суміш, дитячі кольки, коліки, дитина, немовля


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норов

Причина дитячої агресії: занижена самооцінка

Дитина | 08:30, 19.07.2024

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норовить його образити.

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Чому не можна виховувати «зручну дитину»?

Виховання | 01:20, 19.07.2024

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Розвивайте емоційний інтелект у дитини

Розвиток дитини | 14:50, 18.07.2024

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Діти не бачать перспективи. В одному з експериментів, що проводився в інституті Дурама, Англія, дітям різного віку пропонувалося намалювати картинку ч

Те, що діти знають, набагато важливіше за те, що вони бачать

Дитина | 12:10, 18.07.2024

Діти не бачать перспективи. В одному з експериментів, що проводився в інституті Дурама, Англія, дітям різного віку пропонувалося намалювати картинку чашки, що стояла перед їхніми очима.

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Чому батькам не варто звертати увагу на дрібниці у поведінці дітей?

Виховання | 10:30, 18.07.2024

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: