12 ознак, що ваша дитина стане успішною

Adoption
Date
  • 185 Переглядів
Деякі вважають, що всі діти народжуються однаковими і передбачити, що вплине на їх успіх в майбутньому дуже складно. Але це помилка. Доведено, що всіх успішних і впливових людей об'єднують певні психологічні риси, а проявляються вони ще в дитинстві. Ми розповімо вам про основні ознаки, що вказують на те, що в майбутньому на вашу дитину чекає успіх.

8692_4.jpg (42.13 Kb)

Ознаки успішності дітей в майбутньому:

Дитина з малих років прагне підтримувати будь-які розмови

Діти-базіки дуже активні і розумні, часто вони досягають визнання в молодому віці. Вони непосидючі і намагаються дізнатися якомога більше інформації про навколишній світ і звичайно, поділитися знаннями з батьками, тому такі діти базікають постійно, а ще в них дуже розвинене почуття гумору.

У дитини відмінна пам'ять

Талановиті діти все швидко запам'ятовують — місця, в яких вони побували і людей, з якими зустрічалися. Згідно з твердженнями нейробіологів і психологів, діти з хорошою пам'яттю схильні приймати правильні рішення, засновані на логічних висновках.

Поведінка часто залишає бажати кращого

Діти, які схильні до успіху, зазвичай дуже вперті і неслухняні. Вони вважають за краще не підкорятися правилам, а відстоювати свою точку зору. Такі діти мають неординарне мислення, виростають творчими і цікавими особистостями.

Дитина непосидюча

Обдаровані діти добре розвинені не лише розумово, але і фізично. Якщо вашу дитину складно втихомирити, то знайте — вона схильна до успіху. Ще один цікавий факт — якщо дитина часто перемикається з однієї діяльності на іншу, то у неї високий IQ.

Якщо дитина допитлива — будьте впевнені, на неї чекає успіх

Прагнення дітей осягати світ абсолютно нормально і відмінно, якщо батьки з радістю відповідають на всі питання. Допитливі діти трохи зухвалі і легкі на підйом, також в них є гостре почуття справедливості.

Якщо у дитини добре серце, значить, у неї велике майбутнє

Добрі діти більше схильні до успіху, вони дуже емоційні і прагнуть всім допомагати.

У дитини хороша концентрація уваги

Якщо ви звертаєтеся до дитини, а вона при цьому сконцентрована на будь-якій важливій для себе справі і не реагує на вас — не варто бити тривогу. З талановитими дітьми часто так відбувається.

Дитина може бути тихонею

Помилково вважати, що схильні до успіху діти прагнуть постійно бути на виду. Насправді обдаровані діти іноді вважають за краще бути на самоті, щоб зануритися в думки і зайнятися чимось захоплюючим для себе, без сторонніх. Крім того, талановиті діти часто втрачають інтерес до розпочатої справи, якщо розуміють, що не варто було прикладати до цього зусилля.

Якщо дитина обожнює читати, то вона напевно досягне успіху

Читання допомагає обдарованим дітям більше дізнатися про навколишній світ, розвинути емоції і розважити себе.

Дитина вважає за краще дружити зі старшими дітьми

Якщо вашому малюкові не особливо подобається спілкуватися з однолітками, в цьому немає нічого страшного, так він прагне до розвитку. Логічно, що талановитим дітям більше хочеться спілкуватися зі старшими, оскільки вони мають певний досвід і в них є чому повчитися.

Дитина дуже смілива

Така риса характеру як сміливість властива розумним дітям, які мають власну думку, прагнуть досягати поставлених цілей і ніколи не здаватися.

Дитина кидає батькам виклик

Якщо ваша дитина справжній бунтар, не зліться, ви виховуєте успішну людину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: успішна дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сучасні дівчатка знають, що вони - достойні найкращого, що у них стільки ж прав, як і у хлопців, і що вони мають право бути собою, мати власну думку і

Як виховати впевнену в собі донечку?

Виховання | 08:30, 16.05.2024

Сучасні дівчатка знають, що вони - достойні найкращого, що у них стільки ж прав, як і у хлопців, і що вони мають право бути собою, мати власну думку і погляди на життя, навіть якщо ті не збігаються з поглядами інших.

Дитина

Як впоратися з поганою поведінкою дитини?

Виховання | 10:30, 15.05.2024

Дитина "закатує" істерику в супермаркеті, або погрожує вам вигнати вас з дому, якщо ви не будете робити те, чого вона хоче? Схожих прикладів можна наводити багато, проте батьки мають знати, як вести себе і як донести до дитини, що вона поводиться не

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно.

Як розпізнати в дитини біполярний розлад?

Дитина | 09:30, 14.05.2024

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно. Більше того, це можна виявити ще з дитинства. І батькам варто бути обізнаними у цьому питанні.

Навчаючи дитину з раннього віку поважати кожного і приймати його таким, яким він є, ми допомагаємо їй адаптуватися до життя, заодно виховуючи людину,

Як навчити дитину інклюзії?

Дитина | 14:50, 11.05.2024

Навчаючи дитину з раннього віку поважати кожного і приймати його таким, яким він є, ми допомагаємо їй адаптуватися до життя, заодно виховуючи людину, котра зуміє поважати кожного і не примірюватиме стереотипи, насаджані суспільством.

Батьки, чиї діти вже ходять до школи, мабуть, зауважували, наскільки сучасні діти неуважні, вони часто літають в хмарах, або взагалі не чують, що їм г

Як розвивати увагу в дитини?

Розвиток дитини | 11:20, 10.05.2024

Батьки, чиї діти вже ходять до школи, мабуть, зауважували, наскільки сучасні діти неуважні, вони часто літають в хмарах, або взагалі не чують, що їм говорить вчитель на уроці.

Як правильно розвивати емоції дитини?

Сімейні справи | 14:50, 09.05.2024

"Не плач, бо люди побачать", "Не кричи, бо що інші скажуть?", "Не ний, ти не вдома", "Хлопчики не плачуть", "Ти ж дівчинка, не поводься так!" ... Пригадуєте ці фрази зі свого дитинства? Наші батьки вважали, що роблять краще для дитини, виховуючи в ні

Багато батьків прагнуть стати для своїх дітей не лише мамою/татом, а й другом. І якщо одні психологи заохочують це, інші - категорично проти, мовляв,

Як встановити міцний зв'язок з дитиною?

Мама | 11:20, 08.05.2024

Багато батьків прагнуть стати для своїх дітей не лише мамою/татом, а й другом. І якщо одні психологи заохочують це, інші - категорично проти, мовляв, якщо батьки будуть дитині друзями, то хто ж буде для неї батьками? Проте, навіть якщо ви не прагнете

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: