Вчені виявили, що інсульт може передаватися від батьків до дітей

Adoption
Date
  • 676 Переглядів
Американські вчені дійшли висновку, що інсульт може передаватися від батьків до їхніх дітей. Тому, ризик пережити інсульт значно вищий у тих людей, чиї батьки стикалися з подібним захворюванням.

4059_7.jpg (17.22 Kb)


Людина, чиї мама або тато перенесли інсульт до 65 років, у 2 рази частіше стикаються з недугою, а якщо це сталося після 65 років, то ризик збільшується в 4 рази.

У новому експерименті взяло участь 3,5 тисячі осіб, батьки яких свого часу пройшли аналогічне дослідження, що тривало 40 років. Діти, які перенесли інсульт, частіше за інших відчували подібну проблему. При цьому ризик передачі недуги по жіночій лінії значно вищий. Сини і дочки чоловіків, які зіткнулися з інсультом, в рівній мірі успадковували хворобу.

Ще однією особливістю, яку вдалося виявити вченим, є той факт, що найчастіше і батьки, і діти переносили один і той же тип інсульту. Всього їх існує два типи. Ішемічний інсульт відбувається в тому разі, коли артерії головного мозку закупорюються. Причиною геморагічного інсульту є крововилив в головний мозок. Недуга, яка імовірно передавалася на генетичному рівні, відноситься до ішемічного типу.

При підведенні підсумків вивчення стану учасників, фахівці з США враховували ряд традиційних факторів, які можуть привести до інсульту. Серед них була гіпертонія, ожиріння і нікотинова залежність.

Вчені зазначають важливість свого відкриття, оскільки отримані дані посприяють тому, що сімейні лікарі при лікуванні своїх пацієнтів будуть враховувати історію хвороби всієї родини. Її неможливо змінити, але володіння повною картиною допоможе фахівцеві вчасно оцінити ризики, призначити потрібні обстеження і виявити захворювання на ранній стадії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: інсульт, хвороби які передаються від батьків


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Ризик серцево-судинних захворювань значно зростає через аборти

Аборт | 01:30, 24.05.2024

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Аналіз крові може виявити причину пошкодження мозку в дітей, які пережили кисневе голодування до або під час народження. Це пришвидшить діагностику пр

Аналіз крові може виявити причини пошкодження мозку в новонароджених

Немовля | 07:40, 23.05.2024

Аналіз крові може виявити причину пошкодження мозку в дітей, які пережили кисневе голодування до або під час народження. Це пришвидшить діагностику проблеми і допоможе обрати правильне лікування.

Якщо глянути на статистику тривалості життя чоловіків і жінок по всьому світу, можна зробити висновки, що жінки живуть довше. У нас в Україні (ще до в

Жінки з поганим здоров'ям живуть довше, ніж чоловіки – дослідження

Здоров'я | 12:10, 22.05.2024

Якщо глянути на статистику тривалості життя чоловіків і жінок по всьому світу, можна зробити висновки, що жінки живуть довше. У нас в Україні (ще до війни!) навіть жартували, що "жінки хворіють, а чоловіки - помирають". Тепер науковці знайши поясненн

Вчені з університету Бірмінгема виявили, що постійне недосипання в ранньому дитинстві може провокувати психотичні розлади.

Чи пов'язані нестача сну і психоз в дитинстві?

Здоров'я | 10:30, 22.05.2024

Вчені з університету Бірмінгема виявили, що постійне недосипання в ранньому дитинстві може провокувати психотичні розлади.

Якщо дитина стабільно набирає вагу більше норми, лікарі починають непокоїтися. Все тому, що через зайву вагу можуть страждати, як внутрішні органи, та

Скоротити життя вдвічі: Наслідки раннього ожиріння в дітей

Дитина | 07:40, 22.05.2024

Якщо дитина стабільно набирає вагу більше норми, лікарі починають непокоїтися. Все тому, що через зайву вагу можуть страждати, як внутрішні органи, так і імунна система дитини.

Американські науковці змінили свої погляди на грудне вигодовування. Тепер матерям, у яких виявили ВІЛ, можна годувати немовлят своїм молоком. За умови

Матерям з ВІЛ дозволили годувати грудьми

Післяпологовий період | 01:20, 22.05.2024

Американські науковці змінили свої погляди на грудне вигодовування. Тепер матерям, у яких виявили ВІЛ, можна годувати немовлят своїм молоком. За умови, якщо вони приймають ліки, які ефективно пригнічують вірус.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: