Як виявити в дитини глисти

Adoption
Date
  • 3133 Переглядів
Головними скаргами при інвазії гостриками є свербіж періанальної ділянки (здебільшого в нічний час), непокійний сон, надмірне капризування дитини. Небезпечні гельмінтози з різними ускладненнями. Так, аскаридоз може спровокувати гостру кишкову непрохідність, апендицит, гепатит, бронхіт і пневмонію, а гострики можуть викликати дерматити, запалення піхви в дівчат.

9534_glisty2.jpg (37.41 Kb)

Для підтвердження гельмінтозу існує кілька методів діагностики. Аналіз калу на яйця глистів є стандартним методом діагностики, який виконується в будь-якій лабораторії лікувально-профілактичних закладів та паразитологічному відділенні санепідемстанції. Наявність яєць гельмінтів у калі або зішкребу з періанальної ділянки практично стовідсотково свідчить про глисну інвазію. Водночас, негативний результат ще не гарантує відсутність паразитів у дитини. Іншим лабораторним способом визначення паразитозів є проведення імунологічних тестів. Для цього здійснюють аналіз крові на виявлення у ній специфічних антитіл. Негативний тест свідчить про відсутність інфекції, але позитивний результат не завжди є ознакою наявності глистів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як діти руйнують ідеальне весілля (ВІДЕО)

ВОЗ рекомендує в ендемічних регіонах всім дітям, які не проходили дегельмінтизації упродовж останніх шести місяців, призначати антигельмінтний препарат незалежно від лабораторного підтвердження інвазії, виходячи з наступних міркувань: значна поширеність інвазії, низька частота побічних ефектів від протиглисних лікарських препаратів, їх прийнятна ціна, відносно висока вартість діагностики.

З метою профілактики та лікування глисної інвазії використовують кілька засобів. Серед народних методів, можна спробувати гарбузове насіння, а от експериментувати з полином, гасом, часником з молоком тощо не варто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: здоров'я, дитина, глисти, гельмінти


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Ви прокинулась вранці і ні з того, ні з сього відчули неприємне відчуття в горлі, наче хтось шкребе по ньому гострим предметом. Або ж дитина прокинула

Як допомогти собі чи дитині, якщо дере горло?

Профілактика і лікування | 01:20, 11.05.2024

Ви прокинулась вранці і ні з того, ні з сього відчули неприємне відчуття в горлі, наче хтось шкребе по ньому гострим предметом. Або ж дитина прокинулась з такими симптомами, що робити? Звідки береться цей симптом?

Чи бувало у вас, що ввечері ви лягали спати абсолютно здоровими, а вранці прокинулись з відчуттям болю в горлі, хоча причин для цього зовсім немає?

Звідки береться біль у горлі вранці?

Хвороби | 08:30, 09.05.2024

Чи бувало у вас, що ввечері ви лягали спати абсолютно здоровими, а вранці прокинулись з відчуттям болю в горлі, хоча причин для цього зовсім немає?

Вірус кору дуже заразний. Якось доктор Комаровський зазначав, що якщо ви живете у багатоповерхівці і неподалік є ще один будинок, де проживає інфікова

Як вберегти дитину від кору?

Інфекції | 08:30, 05.05.2024

Вірус кору дуже заразний. Якось доктор Комаровський зазначав, що якщо ви живете у багатоповерхівці і неподалік є ще один будинок, де проживає інфікований дорослий чи дитина, і він відчинить вікно, і у вас воно теж відчинене, то з вітром вірус може пе

У новонароджених теплообмін відбувається по-іншому, ніж у старших дітей і дорослих. Тож часто навіть 37,2 на термометрі може бути нормою.

Підвищення температури у немовлят: що робити?

Хвороби | 06:20, 05.05.2024

У новонароджених теплообмін відбувається по-іншому, ніж у старших дітей і дорослих. Тож часто навіть 37,2 на термометрі може бути нормою.

Розпізнати проблеми із сечовивідними шляхами у дитини буває не так просто. Бо діти не завжди правильно вміють розповісти про дискомфорт чи біль, який

Інфекції сечових шляхів у дітей: коли треба хвилюватися?

Хвороби | 07:40, 30.04.2024

Розпізнати проблеми із сечовивідними шляхами у дитини буває не так просто. Бо діти не завжди правильно вміють розповісти про дискомфорт чи біль, який відчувають внизу живота чи під час сечовипускання. Тим не менш, дуже важливо вчасно звернути увагу н

Якщо в абсолютно здорової дитини раптом починає текти з носа, а інших симптомів немає, дуже важливо встановити правильно причину цього стану.

У дитини тече з носа: які можуть бути причини?

Хвороби | 10:30, 29.04.2024

Якщо в абсолютно здорової дитини раптом починає текти з носа, а інших симптомів немає, дуже важливо встановити правильно причину цього стану.

Як тільки у нас щось болить чи піднімається температура, ми приймаємо парацетамол або ібупрофен. Медики виявили, що перший може впливати на наше сприй

Медики знайшли негативний вплив парацетамолу на дітей і дорослих

Хвороби | 07:40, 20.04.2024

Як тільки у нас щось болить чи піднімається температура, ми приймаємо парацетамол або ібупрофен. Медики виявили, що перший може впливати на наше сприйняття.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: