Куріння у жінок сприяє ранньому клімаксу

Adoption
Date
  • 137 Переглядів
Жінка перебуває у дітородному стані, поки у неї є менструація. Але як тільки починається клімакс, жінка не може більше народжувати, у неї погіршується самопочуття. Та й сам період завдає їй чимало незручностей.

0135_7.jpg (38.43 Kb)


Гінеколог Марія Філатова розповіла в інтерв’ю, які фактори сприяють тому, що у жінок занадто рано починається клімакс. Клімакс означає згасання репродуктивної функції. Йому передує період, коли жіночий організм готується до вступу у нову собі фазу. Характер менструацій у жінок змінюється, а потім вони взагалі припиняються.

«У нормі менструації припиняються віком 45-55 років. Якщо менопауза настає у віці 40-45 років, вона вважається ранньою, до 40 років – передчасною», – зазначила гінеколог Філатова.

Лікар підкреслила, що ранньому згасанню репродуктивної функції у жіночому організмі сприяє паління, його вплив на більш короткий період репродуктивного потенціалу доведено науково. Говорячи про інші можливі причини раннього клімаксу, Марія Філатова виділила генетичні аномалії, вплив токсинів, аутоімунні розлади. Також може мати значення, чи з’явилася майбутня жінка на світ доношеною чи недоношеною.

“Бісфенол А, що міститься в пластиці для упаковки харчових продуктів, пестициди теж можуть знижувати репродуктивні функції”, – доповнила фахівець.

Говорячи про аутоімунні порушення, Філатова попередила про вплив на настання раннього клімаксу надниркової недостатності, цукрового діабету І типу, ревматоїдного артриту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: куріння, жінка, мама, клімакс, ранній клімакс


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, з

Як перестати намагатися завоювати материнське схвалення у дорослому віці?

Мама | 07:40, 19.07.2024

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, займатися своїми проектами, або дітьми.

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Чи є відмінності у будові та функціонуванні мозку чоловіків та жінок?

Здоров'я | 06:20, 19.07.2024

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що приз

З якими проблемами стикається людина, яка не сепарувалася від батьків?

Психологія | 00:30, 19.07.2024

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що призводить до внутрішніх конфліктів, невротичних розладів. Кар'єрні провали, ситуації, коли людина не мо

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль

Хто такі токсичні батьки?

Психологія | 11:20, 18.07.2024

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль, жорстку сімейну ієрархію, ігнорування, перевагу однієї дитини над іншою, постійну критику, маніпул

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Чому батькам не варто звертати увагу на дрібниці у поведінці дітей?

Виховання | 10:30, 18.07.2024

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: