Що розумні жінки ніколи не розкажуть своїм чоловікам?

Adoption
Date
  • 113 Переглядів
У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потреби - не розповідати.

5285_7.jpg (32.26 Kb)


Про що мудра жінка не розповість своєму чоловікові?

Про те, що в попередніх стосунках вона зраджувала партнера

Дізнавшись про зраду, нинішній партнер навряд чи скаже: "Так, ти зрадила, але ти спокутувала зраду своєю чесністю зі мною!" Навпаки, його реакція буде абсолютно зворотною. Це підірве його довіру.

Про те, що її подруга зраджує свого чоловіка

Стара приказка "Птахи з однаковим оперенням завжди тримаються разом" може бути застосована далеко не до всіх життєвих випадків, але це буде першою думкою, яка спаде чоловікові на думку, коли він дізнається про те, що в його супутниці є подруга-зрадниця. Швидше за все, він подумає, що його дама — птах того ж польоту.

Про те, що його друг проявляє до неї інтерес

Звісно, якщо подібна ситуація повторювалася неодноразово, жінці обов'язково варто зізнатися партнеру в тому, що його друг поводиться щодо нього таким нечесним чином. Але якщо це сталося один раз і більше не повторювалося, буде розумніше про це нічого не говорити.

Про те, що її приваблює хтось ще

На перший погляд, немає нічого страшного в тому, якщо жінка продемонструє захоплення красивим хлопцем, який живе по сусідству. Насправді вона зробить тим самим велику помилку. Жінка не повинна вимовляти такі речі вголос або демонструвати їх якимось іншим чином, оскільки цим завдасте удару по найслабшому місцю чоловіка — по его.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, чоловік, таємниці, стосунки, сім'я


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна в

5 ознак, що ви намагаєтеся зруйнувати власні стосунки

Сімейні справи | 01:20, 18.07.2024

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна вважати конкретною зрадою, у парі прийнято домовлятися. Для когось це флірт, для іншого – пряма дія.

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку

Чому мами дуже чутливі, а татусі - скупі на емоції?

Сімейні справи | 16:00, 17.07.2024

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку, що відповідає за емоції. Саме тому вони сприйнятливіші до найменших інтонацій плачу і ритму диханн

Щойно ви дізнаєтеся, що скоро у вашому житті з'явиться малюк, і даєте собі слово бути ідеальними батьками. Але дитина з'являється на світ, підростає,

6 ознак ідеальних батьків

Сімейні справи | 11:49, 17.07.2024

Щойно ви дізнаєтеся, що скоро у вашому житті з'явиться малюк, і даєте собі слово бути ідеальними батьками. Але дитина з'являється на світ, підростає, і ви вже не впевнені, чи ви дотримуєтеся обіцянки. З'ясовуємо, які якості притаманні ідеальним батьк

Пережите у дитинстві залишає свій слід у структурах мозку, пов'язаних із тривожністю та депресією. Таке відкриття зробили канадські дослідники.

Суворе виховання зменшує мозок підлітків

Виховання | 06:20, 17.07.2024

Пережите у дитинстві залишає свій слід у структурах мозку, пов'язаних із тривожністю та депресією. Таке відкриття зробили канадські дослідники.

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі

Психолог пояснила, чому діти можуть перестати поважати батьків

Сімейні справи | 14:50, 16.07.2024

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі конфліктні ситуації необхідно проговорювати.

Завдяки позитивним емоціям мозок матері починає працювати «в одному ритмі» з мозком малюка, що сприяє розвитку його інтелекту.

Психологи: коли мама щаслива, дитина стає розумнішою

Мама | 11:20, 16.07.2024

Завдяки позитивним емоціям мозок матері починає працювати «в одному ритмі» з мозком малюка, що сприяє розвитку його інтелекту.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: