Що молодим дівчатам потрібно знати про стосунки з дорослими чоловіками і що таке вік згоди?

Adoption
Date
  • 310 Переглядів
Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші за них.

1932_6.jpg (27.87 Kb)


Оскільки тема сексу в суспільстві є дещо табуйованою, батьки рідко ведуть профілактичні бесіди зі своїми дітьми про інтимну близькість. Але підлітки повинні знати про існування поняття віку згоди, який в Україні становить 16 років.

Це не просто абстрактне поняття, воно закріплене в Кримінальному кодексу України як вік, починаючи з якого людина вважається спроможною давати свою згоду на сексуальні стосунки з іншою людиною. У такому випадку секс не інкримінуватимуть як зґвалтування чи розбещення неповнолітніх.

Однак вік сексуальної згоди все ще не означає, що слід починати сексуальні стосунки з дорослими чоловіками. Методологиня Марина Діденко звертає увагу на інтереси людей у різний віковий період, які зазвичай не збігаються у підлітків і дорослих.

Те, що для дівчат просто гарний прояв уваги від старшого і досвіченого чоловіка, яким можна похизуватись перед подругами, для чоловіка може бути зовсім іншим:

Не кожного дорослого чоловіка вдовольнить просто спілкуванням з підлітком. Задоволення сексуального бажання є потребою дорослих людей, тому деякі з них будуть намагатися різними способами вдовольнити свою потребу.

Звісно, каже Марина, не слід говорити про всіх людей, але у період закоханості складно залишатись об’єктивною й раціонально оцінювати ситуацію.

Тож батьки мають якомога раніше розповісти своїм донькам та синам про вік згоди та інші важливі аспекти стосунків у дорослому світі, де залицяння — не завжди просто спосіб гарно провести час.

Згода на секс та чому вона важлива у стосунках
Згода на секс — це коли обидва партнери добровільно погоджуються на пропозицію зайнятись сексом, перебуваючи у стані тверезої свідомості й без тиску.

Дівчина має знати, що вона може передумати в будь-якій ситуації, навіть якщо раніше казала протилежне.

А разом з темою згоди треба обов’язково розуміти, що не всі дорослі є безпечними для спілкування і тим паче — стосунків.

Батьки повинні наголосити, що у комунікації з дорослими чоловіками є певні межі, особливо, якщо ці чоловіки — не ті, кого дівчина добре знає.

Але навіть у поведінці добре знайомих людей можуть проглядатися “червоні прапорці”, тож потрібно пам’ятати правила безпеки.

В першу чергу батьки мають дати дівчинці відчуття безпеки, що в разі виникнення критичної ситуації вона завжди може звернутися до старших за допомогою. І, звісно, не потрібно засуджувати свою дитину, щоб не сталось.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки з дорослими чоловіками, що таке вік згоди


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Кожен з нас має щось таке, чим ділитися не хочеться, або соромно. Навіть якщо мова про найближчих людей. Або ж є речі, які багато людей прагнуть залиш

Що приховують усі жінки від своїх чоловіків?

Мама | 08:30, 29.05.2024

Кожен з нас має щось таке, чим ділитися не хочеться, або соромно. Навіть якщо мова про найближчих людей. Або ж є речі, які багато людей прагнуть залишити лише для себе. Звідси "чоловічі заначки" і "жіночі хитрощі". Саме про таємниці жінок розповімо с

Психологи розповіли, чому сучасних дітей так складно виховувати

Виховання | 07:40, 29.05.2024

"Ми були іншими", "Я собі такого не дозволяв/ла" і таке інше. Чули колись від знайомих, або ж говорили самі? Впевнені, що так. Тож чому з сучасними дітьми усе дається складніше у вихованні, ніж з нами чи нашими батьками?

Експерти з психології розповіли, що бити жінку - це неприпустимо. Як би чоловік не виправдовував свій вчинок. Що б вона не зробила чи зробила, не дає

Чому насправді чоловік піднімає руку на жінку?

Сімейні справи | 06:20, 29.05.2024

Експерти з психології розповіли, що бити жінку - це неприпустимо. Як би чоловік не виправдовував свій вчинок. Що б вона не зробила чи зробила, не дає права бити її!

Багато батьків помилково вважають, що їхня місія - дати життя, виростити і відпустити у світ широкий. Все. Дальше хай доросла дитина робить, що вважає

Навіть якщо дитина вже доросла: Що потрібно говорити їй щодня?

Дитина | 01:20, 29.05.2024

Багато батьків помилково вважають, що їхня місія - дати життя, виростити і відпустити у світ широкий. Все. Дальше хай доросла дитина робить, що вважає за потрібне. Але це не так. Ви не перестаєте бути дитині мамою і татом, коли вона виростає.

Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А

Психологи розповіли, чому насправді жінки перевіряють телефони своїх чоловіків

Психологія | 00:30, 29.05.2024

Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А жінкам так і кортить заглянути, що ж такого приховують їхні другі половинки.

Виглядати стильно і елегантно не означає мати багато грошей. Сьогодні ми поговоримо про характеристики жінок, які завжди виглядають на мільйон.

Риси жінок, які завжди виглядають дорого

Мама | 14:50, 28.05.2024

Виглядати стильно і елегантно не означає мати багато грошей. Сьогодні ми поговоримо про характеристики жінок, які завжди виглядають на мільйон.

Як казав класик, вік любові не завада, проте фахівці іншої думки. І сьогодні ми вирішили дізнатися, яка різниця у віці між закоханими - найбільш невда

Найбільш невдала різниця у віці між чоловіком і жінкою

Сімейні справи | 08:30, 28.05.2024

Як казав класик, вік любові не завада, проте фахівці іншої думки. І сьогодні ми вирішили дізнатися, яка різниця у віці між закоханими - найбільш невдала.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: