Що батькам треба знати про депресію у підлітків?

Adoption
Date
  • 75 Переглядів
Батьки та вчителі, коли чують про дитину, у якої, можливо, депресія, думають про себе: «Вони ще надто малі для цього». Однак, практика показує, що діти та підлітки дійсно можуть страждати на депресію. Це одна з найпоширеніших і найсерйозніших проблем у сучасному шкільному віці. Про те, які ознаки депресії, її причини, що можна зробити, щоб допомогти дитині впоратися з нею, читайте далі.

8871_4.jpg (42.46 Kb)


Депресія частіше зустрічається у підлітків, ніж у дітей, пояснює дитячий та підлітковий психіатр Леся Підлісецька. Ризик розвитку депресії зростає також у дітей і підлітків з певними хронічними захворюваннями, такими як діабет, епілепсія, бронхіальна астма чи хронічний біль.

Як лікується депресія у дітей?
Депресія піддається лікуванню, запевняє Леся Підлісецька. Методи лікування дітей з депресією такі ж, як і дорослих, включають психотерапію та медикаменти. Лікар може спочатку запропонувати психотерапію з подальшою можливістю лікування антидепресантами, якщо немає значного покращення. Дослідження показують, що поєднання психотерапії та медикаментів є найефективнішим у лікуванні депресії.

ЩО РОБИТИ БАТЬКАМ, ЯКЩО Є ЙМОВІРНІСТЬ РОЗВИТКУ ДЕПРЕСІЇ У ПІДЛІТКА?
Поговорити з нею. Спробуйте дізнатися, що її турбує і як вона себе почуває. Що б не спричиняло проблему, поставтеся до цього серйозно. Якщо дитина не хоче з вами розмовляти, дайте їй зрозуміти, що ви хвилюєтеся за неї, і ви поруч, якщо вона захоче поговорити. Ви можете запропонувати їй поговорити з кимось, кому вона довіряє.

Поговорити з іншими людьми. Для вас може бути корисно поговорити з іншими людьми, які знають вашу дитину, включно з іншими членами сім’ї. Ви також можете зв’язатися з персоналом школи, щоб розпитати вчителів, чи є у них якісь занепокоєння.

Домовитися про візит до лікаря. Якщо симптоми депресії у вашої дитини тривають принаймні 2 тижні, заплануйте візит до лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: депресія у підлітків


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

У дітей з народження можуть з'являтися задирки та запалюватися кутикула. Зазвичай, у немовляти акуратно прибирають ножицями довжину нігтів і шкірку, щ

Чи можна видаляти кутикулу у дитини?

Дитина | 07:40, 18.07.2024

У дітей з народження можуть з'являтися задирки та запалюватися кутикула. Зазвичай, у немовляти акуратно прибирають ножицями довжину нігтів і шкірку, що задерлася біля них, а почервоніння лікують знезаражуючою маззю. Але діти ростуть, і манікюр стає с

На які навички варто звернути увагу батькам майбутніх першокласників? Розповідаємо.

5 важливих ознак готовності дитини до школи

Дошкільнята | 00:30, 18.07.2024

На які навички варто звернути увагу батькам майбутніх першокласників? Розповідаємо.

Австралійські вчені провели дослідження та з'ясували, як батьки ставляться до ризикованих ігор дітей та як такі ігри впливають на розвиток підростаючо

Батькам потрібно дозволяти дітям ризикувати під час ігор

Ігри та іграшки | 08:30, 17.07.2024

Австралійські вчені провели дослідження та з'ясували, як батьки ставляться до ризикованих ігор дітей та як такі ігри впливають на розвиток підростаючого покоління. І чому дітям життєво необхідно лазити по деревах, кататися на велосипеді і навіть бити

Пережите у дитинстві залишає свій слід у структурах мозку, пов'язаних із тривожністю та депресією. Таке відкриття зробили канадські дослідники.

Суворе виховання зменшує мозок підлітків

Виховання | 06:20, 17.07.2024

Пережите у дитинстві залишає свій слід у структурах мозку, пов'язаних із тривожністю та депресією. Таке відкриття зробили канадські дослідники.

Вчені з Університету Колорадо з'ясували, що грудне вигодовування пов'язане з нижчим відсотком жиру в організмі дитини у віці дев'яти років.

Знайдено спосіб знизити ризик ожиріння у дитини

Дитина | 01:20, 17.07.2024

Вчені з Університету Колорадо з'ясували, що грудне вигодовування пов'язане з нижчим відсотком жиру в організмі дитини у віці дев'яти років.

Коментарі до новини

 Коментує: isabella ethan  | 13.07.2024 - 01:39
Я хочу подякувати DR Apata, людині, яка допомогла мені виправити мій шлюб і змусила мого чоловіка любити мене більше. Якщо у вас є якісь сімейні проблеми, ви можете зв’язатися з ним безпосередньо за адресою -Email- drapata4@gmail. c o m, Ви також можете надіслати Whatsapp/viber його за цим номером (+447307347648).він правильна людина, яка допоможе вам вирішити вашу шлюбну проблему, я бажаю вам усього найкращого.

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: