Яких важливих речей може навчити лише найкраща бабуся?

Adoption
Date
  • 207 Переглядів
З ними дитина отримує ті "види" любові та турботи, які недоступні навіть з дуже люблячими мамою та татом. Вважається, що якщо батьки виховують дитину, відповідають за неї перед соціумом, то бабусі та дідусі просто люблять. У них своя особлива роль життя дітей.

9907_4.jpg (30.6 Kb)

Не витрачати гроші марно

Жити економно в сучасному світі — безцінна навичка. Бабусі можуть навчити своїх онуків та онучок не витрачати гроші на непотрібні речі, а користуватися тим, що вже є.

Допомагати нужденним

Коли дитина з бабусею вирушає до магазину, вона купує їй солодощі, корм для бездомних кішок чи собак. У бабусь немає всього того, що маємо ми зараз, проте вони знаходять кошти та можливості допомагати тим, хто потребує допомоги.

Батьки теж помиляються

Буває, що батьки роблять помилки і втрачають відчуття справедливості. Хто міг заступитися за онуків і направити своїх дорослих вже дітей на істинний шлях? Звісно, ​​бабуся. Вона знає, що навіть дорослим за неправильні вчинки буває соромно — треба лише їх трохи пожурити. Водночас бабуся спокійно пояснює онукам, чому тато з мамою приймають ті чи інші рішення. А як же, їх теж виховувала вона!

Іноді можна трохи хуліганити

А ще бабусі дозволяють дітям дрібні прокази, вміють хвалити, а невелика похвала завжди корисна малюкові. Чому? Так у дітей виробляється навичка прийняття безкорисливого кохання, на яке не потрібно заслуговувати. Крім того, при взаємодії з бабусею у дитини формується розуміння того, що скрізь існують різні соціальні ролі та форми поведінки. У сім'ї вона може поводитися одним чином, у школі — інакше, а з бабусею зовсім по-іншому. Шанобливе ставлення батьків до неї може стати для дитини зразком поведінки.

Довіряти житейській мудрості

Якщо через неприємності не виходить заснути, бабуся вкриє теплою ковдрою зі словами: "Ранок вечора мудріший". Якщо образила кохана подруга, бабуся заспокоїть: "Вона не зі зла". Впав і поранив коліна? Бабуся подує на ранку і прожене біль тією самою загадковою і частково жорстокою приказкою: "У собачки болить, у кішки болить, а у онуки не болить". Бабуся, навіщо буде боліти у собачки та кішечки? Відповіді, здається, навіть вона не знає. Може, бабуся і не читає розумних книжок і не знає психологічних термінів, але життєвий досвід тут набагато корисніший.

Знати історію родини, свій родовід

Зазвичай у бабусь більше часу на онуків, тому вони із задоволенням займаються з ними шкільними уроками, розмовляють на теми, які цікаві дітям, готують смачну та корисну їжу. А ще розповідають про своє дитинство, про те, як святкували, які любили ігри. Бабуся дбайливо зберігає сімейний альбом із фотографіями. Довгі розповіді про традиції, її предків передаються з покоління до покоління. Разом з бабулею діти можуть намалювати генеалогічне дерево, оскільки легко орієнтується у складних сімейних зв'язках. За допомогою дерева дитина візуально побачить розвиток його роду, дізнається про традиції своєї сім'ї.

Бабусі допомагають дітям краще зрозуміти себе, відрізняти погане від доброго, закладають основу доброти та чуйності до інших людей. Єдине, що вони не повинні забувати, що у вихованні дитини все ж таки головні — батьки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: найкраща бабуся


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є

Якщо дитина розбила ртутний термометр

Здоров'я | 00:30, 19.06.2024

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є найбільш точним і багато дорослих досі його використовують і дають їх своїм чадам. І якщо раптом тра


Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою д

З яким представником Знаків зодіаку краще створити сім'ю?

Сімейні справи | 12:10, 18.06.2024

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою долю.

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, як

Справа не в зраді: Що жінка ніколи не пробачить чоловікові?

Сімейні справи | 06:20, 18.06.2024

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, якщо спитати жінку, що вона ніколи не пробачить коханому, мова піде не про зраду. А про що ж?

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Україна має рекорд. Найдовший комплімент дівчині

Сімейні справи | 23:00, 17.06.2024

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: