Чи знаєш ти свого чоловіка? 10 міфів про його сексуальність

Adoption
Date
  • 3244 Переглядів
Деякі твердження про чоловіче сексуальне життя, безсумнівно, базуються на суворих фактах, проте багато є лише загальноприйнятими стереотипами. Чоловіки люблять пишні бюсти, брешуть заради сексу, перебільшують свої "постільні" досягнення ... Чи всі міфи про чоловіче сексуальне життя відповідають дійсності? Спробуємо відокремити міфи від реальності.
Міф № 1: Розмір грудей має значення

Складно заперечувати очевидне: жіночі груди в першу чергу привертають чоловічі погляди. Втім, чоловіча логіка в більшості випадку не претендує на розмір: згідно з дослідженнями, лише 25% віддають перевагу пишним бюстам. Стереотип, тим не менш, працює: більшість жінок впевнені, що чоловіки воліють мати партнерку з великим розміром грудей, що частково пояснює різке збільшення випадків пластичних операцій зі збільшення бюсту.

Міф № 2. Чоловіки не люблять використовувати презерватив

Всі чоловіки знають про те, що оберігатися під час сексу вкрай необхідно, але багатьом важливіше відчути всю гаму відчуттів - чому досить заважає "гумка". Тому, багато хто дійсно намагаються відкрутитися від використання презерватива - часто на шкоду своєму здоров'ю і здоров'ю партнерки.

Міф 3: Чоловіки брешуть заради сексу

Чесно кажучи, так воно і є: заради сексу чоловіки готові піти на різні ступені обману. Причому тягар брехні буде варіюватися від визнання у раптовій великій любові і пропозиції руки і серця до "Мій Роллс-ройс зараз в ремонті, тому мені довелося взяти Опель мого шофера". Брехня, безсумнівно, властива роду людському, а вже брехня заради можливого продовження роду і зовсім можна списати на древні інстинкти. Втім, не будемо копати так глибоко. Недавнє дослідження, проведене американськими психологами, показало: люди брешуть щодня, а ті, хто не брешуть, або брешуть менше інших, найчастіше відчувають труднощі із зовнішнім світом і власним оточенням. Цікаво, що чоловіки і жінки брешуть по-різному: чоловіки брешуть, щоб справити потрібне враження (в тому числі, на жінку, яку хочуть) а жінки брешуть, щоб нікого не образити.

Міф № 4: Чоловіки в ліжку - "спринтери", а не "марафонці"

Це твердження з обуренням спростовано майже всіма чоловіками, і підтвердять це майже всі жінки. Як довго чоловікам насправді вдається "протриматися" в ліжку? Сексологи вважають, що оптимальна тривалість статевого акту - від 3 до 13 хвилин, не рахуючи попередніх ласк. У кожної пари рано чи пізно встановлюються свої, індивідуальні часові рамки, які залежать від індивідуальних особливостей партнерів, їх темпераменту і т.д.

Міф № 5: Чоловіки перекладають на жінок турботу про оберігання

На чиїх плечах лежить відповідальність за небажану вагітність? Хто повинен дотримуватися обережності і весь час думати про наслідки? Чоловіки останнім часом відповідають на це питання однозначно: жінка. Мовляв, у жінок набагато більше варіантів: таблетки, ін'єкції, жіночі презервативи, мазі, спіралі і т.д., а у чоловіків всього-нічого: презерватив та стерилізація. Таким чином, турбота про оберігання плавно перемістилася на тендітні жіночі плечі. Однак, чоловікам не варто забувати, що саме презерватив досі вважається найнадійнішим способом запобігання небажаної вагітності: ні таблетки, ні мазі, ні спіралі такого ж високого відсотка гарантії не дають. А це значить, що пора нести обопільну відповідальність в питанні планування народження потомства.

Міф № 6: Чоловіків не хвилює, чи відчула партнерка оргазм

Більшість чоловіків стверджують, що їх дуже хвилює питання, чи отримала партнерка оргазм під час сексу: мовляв, "справжній" чоловік зобов'язаний доставити партнерці задоволення. Чоловіки люто заперечують "постільний" егоїзм, в той час як деякі дослідження говорять про зворотне. Істина, як завжди, десь посередині.

Міф № 7: Чоловіки люблять дивитися порно

Численні дослідження підтвердили, що чоловіки "люблять" очима. Однак дослідження, в яких магнітно-резонансна томографія показувала високий рівень активності в обох півкулях мозку чоловіків під час демонстрації їм відвертих фотографій оголених жінок, доводять тільки одне: ступінь їх збудження безпосередньо залежить від візуального ряду, яким зовсім не обов'язково повинен бути порнофільм. Найімовірніше, їх набагато більше порушить сексуальну поведінку партнерки, а не бездарні актриси дешевих "порнушок".

Міф № 8: Чоловіки перебільшують свої сексуальні досягнення

Правда, і нічого, крім правди. Нікого не дивує, що в компаніях друзів чоловіки частенько перебільшують свої заслуги на сексуальному фронті. Так що фраза "Ми перепробували всі можливі позиції і не могли відірватися один від одного" цілком може означати в перекладі з чоловічого щось подібне до "П'ять хвилин в місіонерській позі - і негайно ж заснули".

Міф № 9. Розмір ... теж має значення

Головний чоловічий комплекс: розмір власного пеніса. Більшість чоловіків потрапляють у категорію середньостатистичних параметрів, однак вони про це не підозрюють. Про "нормальний" розмір вони судять, в основному, по "достоїнству" акторів порнофільмів, і тому заздалегідь записують себе в категорію невдах на сексуальному горизонті. Тут потрібно сказати наступне: по-перше, "достоїнства" акторів порнофільмів ніяк не можна назвати середніми - тут мова вже йде про розміри "XL" та більше. По-друге, запитайте будь-яку жінку, і вона відповість вам, що розмір в більшості випадків не має значення: у ліжку набагато важливіше вміння, а не довжина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, міфи, факти, поради


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є

Якщо дитина розбила ртутний термометр

Здоров'я | 00:30, 19.06.2024

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є найбільш точним і багато дорослих досі його використовують і дають їх своїм чадам. І якщо раптом тра


Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою д

З яким представником Знаків зодіаку краще створити сім'ю?

Сімейні справи | 12:10, 18.06.2024

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою долю.

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, як

Справа не в зраді: Що жінка ніколи не пробачить чоловікові?

Сімейні справи | 06:20, 18.06.2024

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, якщо спитати жінку, що вона ніколи не пробачить коханому, мова піде не про зраду. А про що ж?

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Україна має рекорд. Найдовший комплімент дівчині

Сімейні справи | 23:00, 17.06.2024

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: