Що таке "правило трьох хвилин" і чому його потрібно знати всім батькам?

Adoption
Date
  • 1921 Переглядів
Якщо ви хочете, щоб ваша дитина виросла щасливою, а також не стала відвертатися від вас в перехідному віці, намагайтеся слідувати правилу трьох хвилин. Психологи розповіли, що це за правило і чому воно таке важливе.

9510_3.jpg (31.43 Kb)

Що за правило трьох хвилин

Воно досить просте. Щоразу, коли ви приходите з роботи, зустрічаєте дитину зі школи або дитячого садка, ви повинні встановити зоровий контакт і просто поговорити з нею. Дуже важливо робити це так, немов ви не бачилися з нею набагато довше, ніж півдня.

Для чого це потрібно

Поки вас не було поруч, дитина встигла пережити дуже багато. У неї були якісь труднощі, проблеми, щось хороше, веселе. Вона повинна розповісти вам про все. Цих трьох хвилин цілком вистачить.

Якщо не давати її цих трьох хвилин, уважно вислуховуючи її розповіді, дитина зростатиме замкнутою або, навпаки, буде без угаву базікати, заважаючи вам зосередитися на домашніх справах.

Важливі поради

"Правило трьох хвилин" не передбачає, що ви будете слухати дитину тільки три хвилини і не більше. Іноді малюкові потрібно трохи більше часу. Перша порада — давайте йому стільки часу, скільки потрібно. Не переривайте його і не показуйте, що вам не цікаво.

Не перебільшуйте її захоплення. Дитина не дурна. Вона прекрасно розуміє, коли тато або мама прикидаються. Реагуйте на її розповіді розсудливо, без награності.

При зустрічі з дитиною важливо виконувати правило трьох хвилин обом батькам. Якщо малюк розповів щось мамі, але по приходу додому вирішив те ж саме розповісти татові, потрібно його вислухати.

Показуйте дитині, що ви запам'ятали отриману раніше від неї інформацію. Якщо ви, наприклад, захотіли про щось поговорити, то обов'язково згадайте те, про що вона вам розповіла. Запитайте її про щось з того, що вона розповідала, але на наступний день. Приймайте участь в житті дитини. Вона це оцінить і буде щаслива.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: батьки, діти, правило трьох хвилин


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що

Що допоможе вам з чоловіком перестати сваритися через дрібниці?

Сімейні справи | 08:30, 08.06.2024

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що почали часто сваритися через дрібниці, варто насторожитися. І обдумати, чому так відбувається.

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.


Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти

Як соцмережі впливають на ваші стосунки?

Психологія | 06:20, 31.05.2024

Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти свої стосунки.

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Чому насправді чоловіки йдуть від своїх жінок

Сімейні справи | 12:10, 30.05.2024

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цьо

Як зберегти добрі стосунки з дітьми до старості?

Сімейні справи | 11:20, 30.05.2024

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цього не сталося, варто правильно будувати стосунки з дітьми з малечку.

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки

Які фрази видають чоловіка, що у нього є коханка?

Мама | 09:30, 30.05.2024

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки "на стороні". І як би дивно це не було, вони хочуть це приховати. Тобто, мати дружину і коханку - їх влаштовує... Це не раціонально, адже якщо тебе не влаштовує твоя дружина і ти шукаєш іншу, тоді розійдися

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: