Кар'єра вбиває сексуальність - вчені

Adoption
Date
  • 1980 Переглядів
На основі результатів анкетування представників обох статей у віці від 18 до 23 років американські дослідники з університету Техасу, розташованого в Остіні, зробили висновок: освіта знижує рівень сексуальної привабливості.
На основі отриманих даних (анкетування студентів коледжів) експерти прийшли до висновку: дівчата цілком здатні конкурувати з чоловіками в професії: отримати гарну освіту та досягти високих результатів у професійній діяльності. Однак, як вважають вчені, ціною цього стає зниження їх привабливості для чоловіків.

При цьому вчені зауважують, що результати статистики якраз не говорять про те, що жінки, які зайняті кар'єрою рідше або пізніше виходять заміж. Просто серед них конкуренція за чоловіків значно вища. Адже сьогоднішнє співвідношення статей серед учнів американських коледжів становить 53% до 47% на користь жінок, тоді як півстоліття тому ситуація була прямо протилежною. Виходить, сьогодні в прошарку населення, яку називають "середнім класом" дівчатам доводиться конкурувати за чоловіків.

Нагадаємо, ця ж група вчених в минулому році знайшла взаємозв'язок між бажанням зробити кар'єру будь-якою ціною і серцевими захворюваннями. В ході десятирічного дослідження були проаналізовані дані 17 тис. здорових жінок. Кардіологи помітили, що жінки, які працюють у сферах, що вимагають високого психологічного напруження - а це робота на топовій позиції і робота з людьми - мають майже 90% вірогідність серцевих нападів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: кар'єра, освіта, секс, привабливість, сексуальність


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що

Що допоможе вам з чоловіком перестати сваритися через дрібниці?

Сімейні справи | 08:30, 08.06.2024

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що почали часто сваритися через дрібниці, варто насторожитися. І обдумати, чому так відбувається.

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.


Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти

Як соцмережі впливають на ваші стосунки?

Психологія | 06:20, 31.05.2024

Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти свої стосунки.

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Чому насправді чоловіки йдуть від своїх жінок

Сімейні справи | 12:10, 30.05.2024

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цьо

Як зберегти добрі стосунки з дітьми до старості?

Сімейні справи | 11:20, 30.05.2024

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цього не сталося, варто правильно будувати стосунки з дітьми з малечку.

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки

Які фрази видають чоловіка, що у нього є коханка?

Мама | 09:30, 30.05.2024

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки "на стороні". І як би дивно це не було, вони хочуть це приховати. Тобто, мати дружину і коханку - їх влаштовує... Це не раціонально, адже якщо тебе не влаштовує твоя дружина і ти шукаєш іншу, тоді розійдися

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: