Усиновлення в Україні стане простішим

Adoption
Date
  • 692 Переглядів
Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

0244_4.jpg (29.73 Kb)


"Сьогодні процеси, повʼязані з влаштуванням дитини в сімейну форму виховання в Україні, на жаль, асоціюються з чергами, виснажливими бюрократичними процедурами та нескінченними паперами. Це стосується, в тому числі, й проходження медичного обстеження осіб, які хочуть стати кандидатами в сімейні форми виховання", – йдеться у повідомленні від Міністерства охорони здоров’я.

Аби спростити шлях кандидата, МОЗ оптимізує процес медичного огляду та впроваджить новий цифровий продукт – медичний висновок щодо результатів медичного огляду кандидата в сімейні форми виховання.

Оновлений процес медичного огляду передбачатиме, що сімейний лікар чи терапевт буде координувати огляд та лише за потреби скерує пацієнта до лікарів-спеціалістів.

"Уся процедура буде супроводжуватися та фіксуватися в електронній системі охорони здоров’я. За результатами огляду, сімейний лікар зможе сформулювати медичний висновок. Кандидатам не потрібно буде зберігати його в паперовій формі. Цифровий документ зробить можливим обмін інформацією про результати огляду між медиками та соціальними службами", – повідомляють в МОЗ.

Наразі висновок кандидати можуть отримати виключно у паперовій формі після того, як пройдуть медичний огляд у п’яти лікарів та отримають довідки щодо перебування на обліку в психоневрологічному та наркологічному диспансерах.

Опісля охочі взяти дитину в сімейну форму виховання мають подати медичний висновок разом з іншими необхідними документами до служби у справах дітей, тому зміни дозволять пришвидшити процес для людей, які мають намір узяти під опіку/піклування, стати прийомними батьками або батьками-вихователями для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, або надавати послуги патронату над дитиною, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ухвалив зміни до нормативно-правової бази, які спрощують умови передачі дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, до нових родин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: усиновлення, усиновити дитину, як усиновити дитину


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А

Психологи розповіли, чому насправді жінки перевіряють телефони своїх чоловіків

Психологія | 00:30, 29.05.2024

Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А жінкам так і кортить заглянути, що ж такого приховують їхні другі половинки.

Як казав класик, вік любові не завада, проте фахівці іншої думки. І сьогодні ми вирішили дізнатися, яка різниця у віці між закоханими - найбільш невда

Найбільш невдала різниця у віці між чоловіком і жінкою

Сімейні справи | 08:30, 28.05.2024

Як казав класик, вік любові не завада, проте фахівці іншої думки. І сьогодні ми вирішили дізнатися, яка різниця у віці між закоханими - найбільш невдала.

Часто під вплив аб'юзера потрапляють дуже ранимі і чесні партнери, які вірно люблять і щиро вірять, що їхня друга половинка готова заради них на все і

5 улюблених фраз аб'юзера у стосунках

Сімейні справи | 06:20, 28.05.2024

Часто під вплив аб'юзера потрапляють дуже ранимі і чесні партнери, які вірно люблять і щиро вірять, що їхня друга половинка готова заради них на все і не може паразитувати на цих стосунках.

Батьки, які присвятили усе своє життя, почуваються непотрібними, коли їхні діти виростають. Такі батьки не знають, як дальше влаштовувати своє життя.

Як навчитися батькам бути непотрібними своїм дорослим дітям?

Сімейні справи | 00:30, 28.05.2024

Батьки, які присвятили усе своє життя, почуваються непотрібними, коли їхні діти виростають. Такі батьки не знають, як дальше влаштовувати своє життя. Тож потрібно навчитися жити власне життя і стати непотрібними своїм дорослим сину чи доньці.

Кожен поцілунок має своє значення. Як знати, який жест має великий сенс, а який - демонструє його легковажне ставлення до вас?

Якщо чоловік цілує вас у цю частину тіла, це означає, що він вас дуже любить

Сімейні справи | 12:10, 27.05.2024

Кожен поцілунок має своє значення. Як знати, який жест має великий сенс, а який - демонструє його легковажне ставлення до вас?

Будувати стосунки складно. Для кожної пари є своя

5 ознак, що чоловік сів вам на шию

Мама | 11:20, 27.05.2024

Будувати стосунки складно. Для кожної пари є своя "норма" і "те, що неприпустимо". Та в чомусь ми сходимося всі: не можна паразитувати на стосунках з коханою людиною, на її почуттях до вас. І сьогодні ми дізнаємося ознаки, що з вами це роблять прямо


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: