Найбільш невдала різниця у віці в шлюбі

Adoption
Date
  • 245 Переглядів
Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є небажана різниця у віці, і якщо ви плануєте одружуватись, варто дізнатися, яка вона.

5028_4.jpg (35.84 Kb)


Пари, де один із партнерів значно молодший за іншого, спочатку вважаються щасливішими. Однак це щастя не завжди триває довго, особливо за значної вікової різниці.

Також було виявлено, що такі пари можуть бути менш «стійкими» до фінансових та економічних труднощів порівняно з парами іншого віку.

10 років

Різниця в 10 років часто вважається допустимою межею, проте дослідження Університету Еморі показало, що зі збільшенням різниці до 10 років ризик розлучення зростає на 39%.

20 років

Різниця у 20 років є ще більшим ризиком. Коли починаються конфлікти та непорозуміння, керувати відносинами стає складніше, і ризик розлучення зростає на 95%.

Однак дослідження 2001 року в журналі «Еволюція та поведінка людини» показало, що багато хто надає перевагу партнерам, які відповідають правилу «половина вашого віку плюс сім», що вважається оптимальною різницею у віці. Але більшість практикуючих сімейних психологів не згодні з цим дослідженням.

Таким чином, хоча велика різниця у віці може являти собою ризик для відносин, багато залежить від характеру та дій подружжя. Не варто завчасно побоюватися невдач, але важливо знати про можливі труднощі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: різниця у віці в шлюбі


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо вірити зіркам, цей рік ще має шанси стати хорошим, можливо, не для всіх, а лише для деяких осіб, які відносяться до наступних знаків зодіаку.

Яким знакам зодіаку пощастить у другій половині 2024 року?

Сімейні справи | 01:20, 19.06.2024

Якщо вірити зіркам, цей рік ще має шанси стати хорошим, можливо, не для всіх, а лише для деяких осіб, які відносяться до наступних знаків зодіаку.

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є

Якщо дитина розбила ртутний термометр

Здоров'я | 00:30, 19.06.2024

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є найбільш точним і багато дорослих досі його використовують і дають їх своїм чадам. І якщо раптом тра


Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою д

З яким представником Знаків зодіаку краще створити сім'ю?

Сімейні справи | 12:10, 18.06.2024

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою долю.

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, як

Справа не в зраді: Що жінка ніколи не пробачить чоловікові?

Сімейні справи | 06:20, 18.06.2024

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, якщо спитати жінку, що вона ніколи не пробачить коханому, мова піде не про зраду. А про що ж?

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Україна має рекорд. Найдовший комплімент дівчині

Сімейні справи | 23:00, 17.06.2024

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: