Сон після сексу - ознака справжнього кохання, - вчені

Adoption
Date
  • 3838 Переглядів
Американські вчені прийшли до висновку, що сон відразу після сексу свідчить про справжнє кохання між партнерами, пише Daily Mail.
У дослідженні еволюційних психологів з університету Мічігану і Коледжу Олбрайта в Пенсільванії взяли участь 456 осіб. Всі вони заповнили анонімні опитувальники на тему близькості з партнером і почуттів до нього. Також всім учасникам були задані питання "хто з вас з партнером перший засинає після сексу?" і "хто засинає першим, якщо сексу після укладання в ліжко не було?".

З'ясувалося, що ті добровольці, чиї партнери зазвичай засипали відразу після статевого контакту, виявилися набагато більш схильні до обіймів і невимушеним бесідам зі своїм обранцем або обраницею, що свідчить про їх прихильності і теплі почуття. "Чим більше статевий партнер людини схильний засинати після сексу, тим сильніше прагнення цієї людини до близькості", - уклав керівник дослідження Деніел Крюгер (Daniel Kruger).

Також в ході дослідження з'ясувалося, що, всупереч розхожій точці зору, чоловіки після статевого контакту засинають першими не частіше жінок. При цьому жінки частіше засинають першими, якщо сексу не було. Як припустили вчені, це може бути інстинктивно пов'язано з тим, що чоловік продовжує сподіватися на статевий зв'язок, або з феноменом "охорони злягання" - стеження за тим, щоб жінка не пішла до іншого партнера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сон після сексу, розмова, задоволення


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що

Що допоможе вам з чоловіком перестати сваритися через дрібниці?

Сімейні справи | 08:30, 08.06.2024

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що почали часто сваритися через дрібниці, варто насторожитися. І обдумати, чому так відбувається.

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.


Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти

Як соцмережі впливають на ваші стосунки?

Психологія | 06:20, 31.05.2024

Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти свої стосунки.

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Чому насправді чоловіки йдуть від своїх жінок

Сімейні справи | 12:10, 30.05.2024

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цьо

Як зберегти добрі стосунки з дітьми до старості?

Сімейні справи | 11:20, 30.05.2024

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цього не сталося, варто правильно будувати стосунки з дітьми з малечку.

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки

Які фрази видають чоловіка, що у нього є коханка?

Мама | 09:30, 30.05.2024

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки "на стороні". І як би дивно це не було, вони хочуть це приховати. Тобто, мати дружину і коханку - їх влаштовує... Це не раціонально, адже якщо тебе не влаштовує твоя дружина і ти шукаєш іншу, тоді розійдися

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: