Чи може алкоголь знизити фертильність?

Adoption
Date
  • 1795 Переглядів
Як всім відомо, вживання алкоголю під час вагітності – це заборона. Однак новітні дослідження показують, що краще відмовитися від випивки за три місяці до того, як ви спробуєте завагітніти.

3216_1545683267_kakoy-alkogol-pit-retina.jpg (27.68 Kb)

Існує суперечлива інформація про те, скільки алкоголю безпечно вживати під час вагітності та під час спроби завагітніти. Деякі джерела стверджують, що ви не повинні пити взагалі під час вагітності, в той час як інші стверджують, що маленький келишок алкоголю на тиждень цілком допустимий.

Але щоб бути в безпеці, краще взагалі уникати випивки напередодні зачаття і протягом всієї вагітності. Таким чином ви знаєте, що ризик проблем, пов’язаних з алкоголем, буде нульовим.

Отже, як алкоголь знижує фертильність?

На жаль, дослідники не встановили, як пияцтво знижує зачаття, але стає все більш очевидним, що воно дійсно може зробити саме це. Деякі експерти вважають, що навіть невелике вживання алкоголю може знизити ймовірність зачаття. Очевидно, що це не жорстке правило, оскільки алкоголь впливає на всіх по-різному, але якщо ви дійсно хочете максимізувати свої шанси зачати дитину, краще повністю припинити пити. Це особливо вірно, якщо у вас були проблеми з безпліддям у минулому або якщо ви намагаєтеся завагітніти за допомогою ЕКЗ.

Поки ви намагаєтеся завагітніти, чоловік також повинен обмежити вживання алкоголю. Це може призвести до зниження рівня тестостерону та меншої активності сперматозоїдів, не кажучи вже про сумний вплив на продуктивність! Вашому партнеру не обов’язково потрібно повністю відмовитися від алкоголю, але він обов’язково повинен звести його до мінімуму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, алкоголю, вагітності, вживання, одиниць, тиждень, алкоголь, знизити, зачаття, завагітніти


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались,

Коли робити тест на вагітність, щоб результат був точним?

Я вагітна | 09:30, 22.05.2024

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались, що вагітні? Таке може бути, якщо тест провели неправильно.

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний рез

Що робити після позитивного тесту на вагітність?

Я вагітна | 08:30, 22.05.2024

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний результат був бажаним, вас теж може охопити хвилювання. Приємний шок. І вагітна не знатиме, як діяти да

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це

Підліткова вагітність підвищує ризик передчасної смерті

Вагітність та пологи | 20:00, 21.05.2024

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це свідчать результати дослідження, проведеного в Канаді.

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Як правильно визначити свій термін вагітності?

Я вагітна | 19:00, 21.05.2024

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто,

Вагітність прискорює старіння жінки, а грудне вигодовування – омолоджує її

Мама | 17:00, 21.05.2024

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто, вони прискорюють старіння. Зате є й позитивна новина: годуючи грудьми, жінка омолоджується.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: