Причини уповільненого росту плода в третьому триместрі

Adoption
Date
  • 297 Переглядів
Плід розвивається за певним графіком, при цьому третій триместр присвячений в основному набору ваги. У 3-10 відсотків вагітностей ріст плода відстає в останні кілька місяців вагітності, стан, відомий як внутрішньоутробна затримка або обмеження розвитку - ОР. Цей стан підвищує ризик внутрішньоутробної смерті плода до або близько пологів. Багато факторів сприяють ОР.

5938_tretiy-trymestr-vagitnosti-1-7473x.jpg (17.46 Kb)

Материнські фактори
Основною причиною ОРу матері є високий кров'яний тиск, який є причиною приблизно третини всіх випадків ОР. Інші материнські фактори, пов'язані з ОР, включають захворювання нирок, діабет, захворювання легенів або серця. Куріння сигарет під час вагітності може спричинити ОР, і ризик зростає, чим більше курить мати. Вживання алкоголю, погане харчування, низька вага матері та слабкий набір ваги також є причетними до ОР, а також молодий вік матері, нещодавня вагітність та велика кількість попередніх пологів.

Плацентарні фактори
Плацента постачає поживні речовини до плоду та видаляє продукти життєдіяльності, тому хвороби, які перешкоджають її функціонуванню, такі як високий кров’яний тиск, діабет і захворювання нирок, можуть спричинити ОР. Інші причини зниження кровотоку включають плаценту, яка імплантується занадто низько на стінці матки, передчасне відшарування частини або всієї плаценти від стінки матки та інфекцію.

Фетальні фактори
Генетичні та хромосомні дефекти можуть спричинити ОР у плода. Вплив інфекцій на плід, включаючи токсоплазмоз, краснуху, цитомегаловірус і простий герпес або вітряну віспу, може призвести до ОР. Внутріутробні інфекції часто мають поганий довгостроковий прогноз. Багатоплідна вагітність також підвищує ризик ОР – у однояйцевих близнюків, які мають спільну плаценту, розвивається синдром трансфузії від близнюка до близнюка, коли один близнюк отримує надто багато крові, а інший отримує надто мало, розвиваючи ОР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Причини, уповільнений ріст плода, в третьому триместрі, ріст, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, фактори, захворювання матері, спричинити, включають, причини, високий, діабет


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схож

Лікарі визначили ідеальний вік для безпечного народження дітей

Плануємо дитину | 12:10, 24.05.2024

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схоже, з'явилась відповідь.

Вагітній жінці важливо стежити за своїм самопочуттям і за тим, що вони їдять. Адже їжа має великий вплив на здоров'я як майбутньої мами, так і дитини.

Чи небезпечно вагітним їсти фаст-фуд?

Харчування | 07:40, 24.05.2024

Вагітній жінці важливо стежити за своїм самопочуттям і за тим, що вони їдять. Адже їжа має великий вплив на здоров'я як майбутньої мами, так і дитини.

Для тих, хто досі вважає, що мова не має значення, наступна новина. І все починається ще з утроби.

Мова, яку дитина чує в утробі матері, впливає на розвиток її мозку

Вагітність та пологи | 11:20, 23.05.2024

Для тих, хто досі вважає, що мова не має значення, наступна новина. І все починається ще з утроби.

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались,

Коли робити тест на вагітність, щоб результат був точним?

Я вагітна | 09:30, 22.05.2024

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались, що вагітні? Таке може бути, якщо тест провели неправильно.

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний рез

Що робити після позитивного тесту на вагітність?

Я вагітна | 08:30, 22.05.2024

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний результат був бажаним, вас теж може охопити хвилювання. Приємний шок. І вагітна не знатиме, як діяти да

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: