Skip to:

Most Recent

"Вітаємо, Ви будете мамою", — після цих слів для тебе відкрився зовсім новий, невідомий до цього світ. З перших днів в організмі починаються дивовижні зміни. Щоб не пропустити нічого важливого, записуй все, що хвилює в календар вагітності .

Вагітність по тижнях

New Posts

Most Discussed

Останні додані імена
7 імен для дівчаток, які пророкують складний характер, Топ-10 українських імен єврейського походження, Після скандалу з Кейт Міддлтон популярність її імені для дітей різко впала, Імена для дівчаток які принесуть щасливу долю, Чому не можна називати дитину на честь родичів?, Як обрати ім'я для дитини, щоб вона виросла щасливою?, Цікаві імена, якими називали дітей 100 років тому, Жінка хоче розлучитися з чоловіком, бо він вибрав жахливе ім'я для дитини, Звичне ім'я для хлопчика, яке стане дуже популярним у 2024 році, На які дитячі імена варто звернути увагу у 2024 році?, Дівчатам з якими іменами загрожує нещасливий шлюб?, Дівчатам з цими іменами не щастить у коханні, 5 імен для дівчаток, які стануть хорошими друзями в дорослому житті, Як назвати дитину, яка народилась в вересні 2023?, Іменини в жовтні 2023 року: як назвати дитину?, Забуті імена: Як красиво назвати хлопчика і дівчинку?, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Рина, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Марися, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Одарка, Як називають дітей українці у 2023 році?...
57АБВГДЕЄЖ
ЗІЙКЛМНОПР
СТУФХЦЧШЮЯ

Жінка хоче розлучитися з чоловіком, бо він вибрав жахливе ім'я для дитини

Adoption
Date
  • 410 Переглядів
Майбутня мати розлючена через пропозицію свого чоловіка щодо імені їхньої доньки і говорить, що вже має готові документи на розлучення.

4770_2.jpg (23.19 Kb)

Жінка пояснила, що очікує доньку і знаходиться на 38-му тижні вагітності. Її чоловік досі "ухиляється" від усіх серйозних розмов про їхню дитину, але нещодавно звернувся до неї і запропонував розглянути кілька потенційних імен для дітей. Проте вона була обурена, коли почула варіанти, оскільки одним з них було ім'я колишньої дівчини, а інше було взяте з групи, яку він слухав, кожного разу коли "оплакував" іншу колишню кохану.

У своєму повідомленні на Reddit майбутня мати розповіла, що її чоловік "ніколи не припиняв думати" про одну зі своїх колишніх дівчат, і коли вони вперше познайомилися, він постійно казав їй, що його колишня партнерка обожнює групу "Теган і Сара". А зараз він хоче назвати свою доньку Теган і стверджує, що просто "любить це ім'я", повідомляє Mirror.

Вона написала:

"Я заміжня з своїм чоловіком з 2018 року, з яким ми дружимо з 2012/13 року. Ми з чоловіком разом вже п'ять років. Він ніколи не припиняв думати про свою колишню. Сьогодні ввечері, на 38-му тижні моєї вагітності, він запропонував кілька імен. Проте весь час вагітності він був дуже відстороненим і ухилявся від усіх серйозних розмов про свою дочку. Мені запропонували Еббі як ім'я його колишньої і Тегана з групи, яка йому подобається."

На пропозицію чоловіка, жінка відповіла: "Ні, я знаю Еббі, це твоя колишня дівчина, а Теган з "Тегана і Сари", групи, через яку ти постійно плакав за своєю колишньою."

Також вона уточнила: "Він надсилав мені пісні "Тегана і Сари" на Spotify після того, як ми познайомилися, і весь вечір плакав мені через свою колишню. Я завжди намагалася бути терплячою і розуміючою, але всередині завжди боліло."

Жінка додає: "Я пам'ятаю історії про цю групу і його колишню. На наступний день після нашої особистої зустрічі він на Facebook плакався про свою колишню і ділився піснями їх улюбленого музичного гурту".

Жінка сказала, що відмовляється називати свою доньку на честь чогось, що має такий міцний зв'язок з колишнім життям її чоловіка, оскільки і так розлючена на нього, що має "готові документи на розлучення", якщо він не передумає. Вона сказала, що вибір імені розглядається як "ляпас", і вона більше не впевнена, чи хоче продовжувати відносини з ним.

Вона додала: "Я не називаю свою доньку на честь свого колишнього або своєї улюбленої групи. В мого чоловіка ніколи не було улюбленої пісні або групи, незважаючи на те, що у мене є плейлист з 10 тисяч пісень. Я живу для музики. У будь-якому разі, я розлючена, і оскільки я облаштувала дитячу зону самостійно, і мені доводиться все робити самостійно, я хочу заборонити йому або, якщо це можливо, змінити пологовий будинок, щоб він навіть не знав, де вона народилася. Я так розлючена, що готова на розлучення. Чи вчиню я несправедливо, заборонивши йому бути пристутнім на пологах за спробу запропонувати назвати нашу доньку на честь його колишньої дівчини або їх улюбленої групи? "

Коментатори поста в основному були на боці матері, багато з них казали, що вона була права, бажаючи залишити його, оскільки виглядає, що він не дбає ні про неї, ні про дитину, яка незабаром з'явиться. Один чоловік сказав: "Тобі слід залишити його, він, здається, більше захоплений своїми колишніми, ніж турботами про вас чи вашу доньку", а інший додав: "Це більше, ніж ім'я для дитини. Здається, що він не любить вас, і, здається, він ще й нечесний".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ім'я для дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Імена дівчат, чиє життя наповнене щастям, радістю і дивовижними можливостями. Вони вміють насолоджуватися кожним моментом життя, а удача переслідує їх

Імена для дівчаток які принесуть щасливу долю

Вибираємо Ім'я | 00:30, 09.03.2024

Імена дівчат, чиє життя наповнене щастям, радістю і дивовижними можливостями. Вони вміють насолоджуватися кожним моментом життя, а удача переслідує їх практично завжди. Виходячи з характеристик жіночих імен, дівчата, які приречені на щасливу долю, но

Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або

Чому не можна називати дитину на честь родичів?

Дитина | 12:10, 03.03.2024

Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або іншого родича. Чому цього робити не варто?

Ім'я буде супроводжувати дитину протягом усього її життя, і буде її візитною карткою. Крім того, воно може вплинути на характер і долю дитини. Тому, в

Як обрати ім'я для дитини, щоб вона виросла щасливою?

Дитина | 14:45, 12.02.2024

Ім'я буде супроводжувати дитину протягом усього її життя, і буде її візитною карткою. Крім того, воно може вплинути на характер і долю дитини. Тому, варто підходити до вибору імені ретельно і обдумано.

Адміністрація соціального забезпечення в США відстежує імена, які давали дівчаткам і хлопчикам, починаючи до 1880 року.  Зокрема, мова піде про імена,

Цікаві імена, якими називали дітей 100 років тому

Вибираємо Ім'я | 00:30, 03.02.2024

Адміністрація соціального забезпечення в США відстежує імена, які давали дівчаткам і хлопчикам, починаючи до 1880 року. Зокрема, мова піде про імена, якими називали дітей в 1923 році.

Майбутня мати розлючена через пропозицію свого чоловіка щодо імені їхньої доньки і говорить, що вже має готові документи на розлучення.

Жінка хоче розлучитися з чоловіком, бо він вибрав жахливе ім'я для дитини

Вибираємо Ім'я | 14:45, 02.02.2024

Майбутня мати розлючена через пропозицію свого чоловіка щодо імені їхньої доньки і говорить, що вже має готові документи на розлучення.

Експерт з дитячих імен розповіла про

Звичне ім'я для хлопчика, яке стане дуже популярним у 2024 році

Вибираємо Ім'я | 09:30, 02.02.2024

Експерт з дитячих імен розповіла про "класичне" ім'я для хлопчика, яке злетить в популярності в 2024 році, оскільки батьки шукають імена, що не входять топ-100.

В останні роки серед популярних дитячих імен почали з'являтися такі незвичні імена, як Джеймс, Шарлотта та Вільям.

На які дитячі імена варто звернути увагу у 2024 році?

Вибираємо Ім'я | 07:40, 02.02.2024

В останні роки серед популярних дитячих імен почали з'являтися такі незвичні імена, як Джеймс, Шарлотта та Вільям.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: