Ранкова кава захистить від ожиріння

Adoption
Date
  • 99 Переглядів
Не уявляєте свій ранок без кави? Тепер ц вас є щ більше причин пити її щодня.

0061_16a.jpeg (37.43 Kb)


Нові дослідження показують, що кофеїн, який міститься в улюбленій чашці кави, справді може допомогти вам залишатися стрункими й уникнути проблем із суглобами.

Науковці вивчали генетичні варіанти, пов'язані з метаболізмом кофеїну, і те, як це може впливати на рівень кофеїну, що циркулює в крові.

Дослідники отримали генетичні дані про кофеїн у плазмі в результаті попередніх повногеномних досліджень асоціації за участю 9876 осіб віком від 47 до 71 року, більшість з яких були європейського походження.

Генетичну інформацію щодо остеоартриту та остеоартрозу, а також дані щодо індексу маси тіла (ІМТ) було взято з метааналізу, що включав понад 177 000 випадків захворювання та понад 649 000 контрольних випадків.

Отримані дані свідчать про те, що тривале підвищення рівня кофеїну може знизити масу тіла й ризик розвитку остеоартрозу та остеоартриту. Результати також підтверджують попередні генетичні дані про захисний вплив кофеїну в плазмі крові на ризик розвитку надмірної ваги та ожиріння, вважають автори дослідження.

Однак учені не змогли підтвердити деякі фактори, пов'язані зі споживанням кофеїну. У дослідженні використовували дані генетичних асоціацій, тому неможливо екстраполювати прямий ефект від вживання кофеїну в раціоні, повідомив The Epoch Times доктор Діпендер Гілл, провідний автор дослідження і вчений-клініцист з Імперського коледжу Лондона.

"Крім того, неможливо визначити, чи пов'язаний потенційний вплив, що спостерігається, з кофеїном або з іншими хімічними речовинами, які також присутні в кофеїновмісних харчових продуктах і напоях", — додав він.

Доктор Гілл додав, що ці результати мають стати основою для подальших досліджень впливу кофеїну на здоров'я й потенційно можуть бути використані в терапевтичних цілях.

З біологічного погляду вважається, що кофеїн підходить для контролю ваги, оскільки він підвищує метаболізм і допомагає спалювати жир у тварин і в клітинних культурах, розповів The Epoch Times доктор Шрірам Мачінені, який очолює програму контролю ваги в Montefiore Einstein у Нью-Йорку. Однак дослідження іноді суперечать одне одному.

"Наприклад, вищі рівні кофеїну в крові у дітей відповідають більшому ожирінню", — додав він, зазначивши, що це, найімовірніше, пов'язано зі споживанням газованих напоїв.

За словами доктора Мачінені, зв'язок між ожирінням і споживанням кофеїну у дорослих вивчений недостатньо добре.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: кава, ожиріння


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вчені зі США довели, що включення до раціону великої кількості натуральних соків, свіжих овочів та фруктів не сприяє зниженню ваги, а навпаки, провоку

Овочі та фрукти не сприяють зниженню ваги

Харчування | 12:10, 01.07.2024

Вчені зі США довели, що включення до раціону великої кількості натуральних соків, свіжих овочів та фруктів не сприяє зниженню ваги, а навпаки, провокує її збільшення. Усьому провиною голод, який мучить тих, хто сидить на овочевих і фруктових дієтах.

Протягом дев'яти місяців в очікуванні дива багато жінок набирають зайву вагу, оскільки потреба у різноманітній їжі при вагітності збільшується вдвічі.

Схуднення для годуючих мам

Дієта для мами | 10:30, 01.07.2024

Протягом дев'яти місяців в очікуванні дива багато жінок набирають зайву вагу, оскільки потреба у різноманітній їжі при вагітності збільшується вдвічі. Довгоочікуваний малюк з'являється на світ, і мама годує його грудьми, адже саме з грудним молоком д

Якщо ви хочете скинути пару-трійку зайвих кілограмів, але так не хочеться «сидіти» на дієті, спробуйте трохи змінити своє звичне життя, і тоді зайва в

Як схуднути, не сідаючи на дієту?

Дієта для мами | 12:10, 30.06.2024

Якщо ви хочете скинути пару-трійку зайвих кілограмів, але так не хочеться «сидіти» на дієті, спробуйте трохи змінити своє звичне життя, і тоді зайва вага сама зникне.

Виявилося, брусниця та кава можуть стати ключовими факторами у боротьбі з зайвою вагою. Шведські дослідники з'ясували, що від набору ваги ефективно за

Що їсти, щоб схуднути?

Дієта для мами | 00:30, 30.06.2024

Виявилося, брусниця та кава можуть стати ключовими факторами у боротьбі з зайвою вагою. Шведські дослідники з'ясували, що від набору ваги ефективно захищає брусниця. Ця ягода змінює показники інсуліну, холестерину, цукру в крові на краще навіть тоді,

Дослідження показали, що заміна великих тарілок на маленькі неефективна для схуднення, оскільки змушує людей брати добавку.

Маленькі порції не допоможуть схуднути

Дієта для мами | 11:20, 28.06.2024

Дослідження показали, що заміна великих тарілок на маленькі неефективна для схуднення, оскільки змушує людей брати добавку.

Дивовижна порада для тих, хто худне: гаряче какао може допомогти скинути зайві кілограми завдяки високому вмісту клітковини.

Гаряче какао для схуднення: несподівана порада дієтолога

Дієта для мами | 06:20, 27.06.2024

Дивовижна порада для тих, хто худне: гаряче какао може допомогти скинути зайві кілограми завдяки високому вмісту клітковини.

Фітнес-експерт Шеннон Коллінз ділиться простими порадами, як уникнути небажаного набору ваги та залишатися здоровим під час відпустки.

Як не набрати зайву вагу у відпустці?

Мама | 00:30, 27.06.2024

Фітнес-експерт Шеннон Коллінз ділиться простими порадами, як уникнути небажаного набору ваги та залишатися здоровим під час відпустки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: