Чому не можна називати дитину на честь родичів?

Adoption
Date
  • 182 Переглядів
Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або іншого родича. Чому цього робити не варто?

9717_3.jpg (29.79 Kb)


Часто дитину в родині називають на честь померлого родича або того, чиє життя, наприклад, склалося дуже вдало, але і в тому, і в іншому випадку робити цього не варто. Чому?

Називаючи дитину на честь якоїсь конкретної людини, ви вплітаєте в її життя чужу долю, змушуючи проживати не своє життя. Таким людям життя в тягар, вони живуть з постійним виправданням: "А кому легко?"

Це стосується не тільки померлих людей або людей, чия доля склалася не дуже щасливо, а навіть називаючи дитину ім'ям успішної і щасливої людини ви відбираєте у неї власний шлях і місце в роду, нав'язуючи чужий.

Звичайно, ніхто не дає гарантії, що дитина повторить долю родича або відомої людини, на честь якої було названо, але будуть повторюватися ключові моменти долі, риси характеру, деякі події в кар'єрі, сім'ї та інше.

Закономірно те, що називаючи дитину певним ім'ям з історією, ви вкладаєте в неї певний зміст і значення, у вас є певні очікування. Це, в свою чергу, програмує дитину проживати певне життя, а не своє власне. Наприклад, ви назвали малюка на честь відомого співака, а він у своєму призначенні абсолютно не творча особистість, а фізик, але творчий напрям буде постійно перекривати його справжнє "Я" і перешкоджати розвитку. Такій людині буде складно, вона постійно буде відчувати себе не в своїй тарілці і в підсумку не реалізується ніде, а стане невдахою.

Як правильно дати ім'я дитині?

Називати малюка потрібно не тому, що це ім'я носив ваш дідусь, або воно належало успішному бізнесмену, а тому що вам подобається його звучання або значення. Це дасть дитині можливість прожити своє життя, стати особистістю і самореалізуватися в тому, до чого у неї є схильність.

Деякі люди, які відчувають, що ім'я обтяжує їх, але вони здатні впоратися і розірвати енергетичний зв'язок, але, на жаль, не всім це під силу. Іноді потрібна допомога фахівця. Часто люди, після зміни імені розкриваються і стають успішними особистостями, тоді як з колишнім постійно відчували проблеми і невдачі.

Не йдіть на поводу у родичів, навряд чи ваш дідусь образиться, якщо ви сина не назвете Федір, а Захар або Максим. Але так ви дасте дитині шанс прожити своє дивовижне життя, а не життя іншої людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: називати дитину на честь родичів


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не з

Як власноруч виготовити дезодорант для дітей власними руками?

Дитина | 08:30, 14.04.2024

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не зашкодять здоров'ю сина чи дочки? У нас є вирішення для такої проблеми.

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Що батькам потрібно знати про родимки у дітей

Здоров'я | 07:40, 14.04.2024

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити н

Психолог розповів, як підтримати невпевнених в собі дітей

Дитина | 06:20, 14.04.2024

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити не варто.

Чи бувало, що дитина раптово відмовляється їсти улюблені страви, або ж їсть дуже мало і це ніяк не пов'язано з її здоров'ям?

Їжа не повинна бути подарунком чи покаранням: Лікар розповів, як змінити харчову поведінку у дітей

Дитяче харчування | 00:30, 14.04.2024

Чи бувало, що дитина раптово відмовляється їсти улюблені страви, або ж їсть дуже мало і це ніяк не пов'язано з її здоров'ям?

Поїти чи не поїти немовля? А з якого віку дитині можна давати пити воду? Чи краще морс? Або компот? А скільки рідини в нормі повинна випивати дитина?

«Вода надміру навантажує незрілі нирки дитини»: чим поїти малюка в спеку?

Дитина | 12:10, 13.04.2024

Поїти чи не поїти немовля? А з якого віку дитині можна давати пити воду? Чи краще морс? Або компот? А скільки рідини в нормі повинна випивати дитина?

Вчені з Австралії заявили, що їм вдалоя встановити причину синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Виявляється, щороку у світі від синдрому помирає 2

Вчені розкрили загадку раптової смерті немовлят уві сні

Немовля | 10:30, 13.04.2024

Вчені з Австралії заявили, що їм вдалоя встановити причину синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Виявляється, щороку у світі від синдрому помирає 20% дітей у віці від народження до року.

Атопічний дерматит у дітей має схильність повторюватися і загострюватися в окремі періоди. Дерматологиня Катерина Бакіко дала поради, як уникнути заго

Пляшка з прохолодною водою і рушник: лікарка розповіла, як боротись з атопічним дерматитом у дітей

Хвороби | 09:30, 13.04.2024

Атопічний дерматит у дітей має схильність повторюватися і загострюватися в окремі періоди. Дерматологиня Катерина Бакіко дала поради, як уникнути загострення влітку та вберегти шкіру від подразників у цей перод.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: