Коли ставити брекети дитині?

Adoption
Date
  • 122 Переглядів
Перший візит до ортодонта краще планувати не в конкретний вік, а саме на момент початку зміни прикусу. Зазвичай, цей процес починається у дітей 5-5,5 років. Провести знайомство з лікарем важливо, навіть якщо візуально батьків нічого не турбує. Більшість порушень формування правильного змикання щелеп можна легко скоригувати, якщо вчасно звернути на них увагу.

8340_3.jpg (18.62 Kb)


Наступний важливий етап — 7-9 років. Це оптимальний вік для проведення корекції прикусу ортодонтичними апаратами-пластинками. Поки кістки та структура щелеп знаходяться в активній фазі зростання, ортодонт може керувати процесом за допомогою пластинок. З їхньою допомогою створюються необхідні умови для прорізування постійних зубів у майбутньому, а також формування гармонійного профілю обличчя дитини. У нашій практиці ми використовуємо знімну та незнімну апаратуру, як найбільш сучасну та ефективну.

Коли дітям ставлять брекети: показання та вік

У період змінного прикусу ортодонт може встановлювати часткові брекети. Хороший вік для цього — 7-10 років, коли вже прорізалися постійні передні різці та перші моляри. Таку часткову систему називають 2х4 — брекети фіксують на постійні 4 різця і на два перші моляри (6-і зуби). Мета методу — створити кращі умови для прорізування інших постійних зубів, коли пластинки вже не дадуть потрібного результату. Часткові брекети встановлюють і як підготовку до повноцінного ортодонтичного лікування в старшому віці.

Коли лікування брекетами найефективніше?

Оптимально ставити брекети у період активного зростання дитини — 11-13 років. Це другий тимчасовий період, що найбільше підходить для встановлення незнімної системи дітям. На відміну від знімних апаратів брекети не можна зняти самостійно. Тому ми отримуємо стабільну роботу конструкції на весь період. У цьому випадку, використовуючи активне зростання організму, ортодонтичне лікування дасть максимальний ефект.

Чи можна ставити брекети на молочні зуби?

В окремих випадках, для вирішення локальних проблем брекети можна поставити на молочні зуби. Такий метод застосовують на обмежений термін. В інших випадках установка брекетів проводиться на постійні зуби, навіть у дитячому віці. Справа в будові молочних зубів: вони мають короткі корені, які розсмоктуються ближче до зміни зуба. Якщо поставити на них брекети, це може завадити їхній фізіологічній зміні, оскільки вони просто не призначені для таких навантажень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: брекети для дітей


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не з

Як власноруч виготовити дезодорант для дітей власними руками?

Дитина | 08:30, 14.04.2024

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не зашкодять здоров'ю сина чи дочки? У нас є вирішення для такої проблеми.

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Що батькам потрібно знати про родимки у дітей

Здоров'я | 07:40, 14.04.2024

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити н

Психолог розповів, як підтримати невпевнених в собі дітей

Дитина | 06:20, 14.04.2024

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити не варто.

Чи бувало, що дитина раптово відмовляється їсти улюблені страви, або ж їсть дуже мало і це ніяк не пов'язано з її здоров'ям?

Їжа не повинна бути подарунком чи покаранням: Лікар розповів, як змінити харчову поведінку у дітей

Дитяче харчування | 00:30, 14.04.2024

Чи бувало, що дитина раптово відмовляється їсти улюблені страви, або ж їсть дуже мало і це ніяк не пов'язано з її здоров'ям?

Поїти чи не поїти немовля? А з якого віку дитині можна давати пити воду? Чи краще морс? Або компот? А скільки рідини в нормі повинна випивати дитина?

«Вода надміру навантажує незрілі нирки дитини»: чим поїти малюка в спеку?

Дитина | 12:10, 13.04.2024

Поїти чи не поїти немовля? А з якого віку дитині можна давати пити воду? Чи краще морс? Або компот? А скільки рідини в нормі повинна випивати дитина?

Вчені з Австралії заявили, що їм вдалоя встановити причину синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Виявляється, щороку у світі від синдрому помирає 2

Вчені розкрили загадку раптової смерті немовлят уві сні

Немовля | 10:30, 13.04.2024

Вчені з Австралії заявили, що їм вдалоя встановити причину синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Виявляється, щороку у світі від синдрому помирає 20% дітей у віці від народження до року.

Атопічний дерматит у дітей має схильність повторюватися і загострюватися в окремі періоди. Дерматологиня Катерина Бакіко дала поради, як уникнути заго

Пляшка з прохолодною водою і рушник: лікарка розповіла, як боротись з атопічним дерматитом у дітей

Хвороби | 09:30, 13.04.2024

Атопічний дерматит у дітей має схильність повторюватися і загострюватися в окремі періоди. Дерматологиня Катерина Бакіко дала поради, як уникнути загострення влітку та вберегти шкіру від подразників у цей перод.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: