Ознаки і симптоми передчасних пологів

Adoption
Date
  • 165 Переглядів
Лише після 38 тижня вагітності вона вважається доношеною і народження дитинки може відбутися у будь-який день. Проте, іноді певні чинники можуть спровокувати пеерйми до настання доношеної вагітності. Тоді мова йде про передчасні пологи.

6895_5.jpg (32.36 Kb)

Загалом, є деякі безпомилкові ознаки того, що ось-ось почнуться пологи. Тому, враховуючи появу будь-якого з симптомів, потрібно якомога швидше вирушити до відділення швидкої допомоги.

- Витік навколоплідних вод. Якщо жінка це помічає, вона повинна негайно звернутися до лікаря. Це означає, що навколоплідний мішок порвався, що призвело до втрати навколоплідних вод.
- Скорочення матки. Регулярні і часті скорочення, один раз на 10 хвилин, є ознакою пологів.
- Судоми в утробі матері. Якщо скорочення все ще м’які, ви можете відчути біль в утробі, який можна сплутати з болем у животі, особливо якщо він супроводжується діареєю.
- Зміни виділень з піхви. Більша кількість або густина, а також зміни кольору, – ще одна ознака того, що важливо звернутися до лікаря.

Якщо жінці загрожують передчасні пологи, цими симптомами не можна нехтувати. Навіть легкий біль у попереку або тиск на геніталії (ніби дитина тисне вниз) може свідчити про неминуче розродження.

Надзвичайно важливо звернути увагу на ці симптоми. Це пов’язано з високим рівнем смертності під час такого виду пологів. Таким чином, звернення до лікаря при перших ознаках тривоги має важливе значення, щоб уникнути нещасного результату.

Також деяким проблемам зі здоров’ям можна запобігти, оскільки дитина ще не розвинулася повністю. З цієї причини матері, яким загрожують передчасні пологи, повинні уникати куріння, отримувати достатній відпочинок та підтримувати здорову вагу. Необхідно дотримуватися будь-яких заходів безпеки.

Недоношена дитина може страждати від багатьох проблем, якщо не отримає швидку медичну допомогу. Отже, якщо ви відчуваєте легкий біль у спині, тиск у матці або зміни виділень, зверніться до лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: передчасні пологи, симптоми передчасних пологів


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Кесарів розтин - це зовсім інший вид анродження дитини, ніж природні пологи. Він має свої переваги і недоліки як для мами, так і для немовляти. Тож сь

Відновлення мами після кесаревого розтину

Післяпологовий період | 08:30, 06.05.2024

Кесарів розтин - це зовсім інший вид анродження дитини, ніж природні пологи. Він має свої переваги і недоліки як для мами, так і для немовляти. Тож сьогодні поговоримо про відновлення породіллі після народження дитини за допомогою кесарів розтину.

Лише після 38 тижня вагітності вона вважається доношеною і народження дитинки може відбутися у будь-який день. Проте, іноді певні чинники можуть спров

Ознаки і симптоми передчасних пологів

Пологи | 06:20, 01.05.2024

Лише після 38 тижня вагітності вона вважається доношеною і народження дитинки може відбутися у будь-який день. Проте, іноді певні чинники можуть спровокувати пеерйми до настання доношеної вагітності. Тоді мова йде про передчасні пологи.

Виховувати дітей чоловічої статі виявилось складнішим інтелектуальним завданням, ніж виховувати дитину жіночої статі. Цього висновку дійшли науковці з

Народження сина б'є по інтелекту його батьків сильніше

Дитина | 12:10, 22.04.2024

Виховувати дітей чоловічої статі виявилось складнішим інтелектуальним завданням, ніж виховувати дитину жіночої статі. Цього висновку дійшли науковці з Чехії і Америки.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я у світі щодня близько 830 породіль вмирають через ускладнення, що виникають під час виношування пло

Що відбувається з тілом жінки під час пологів?

Пологи | 06:20, 19.03.2024

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я у світі щодня близько 830 породіль вмирають через ускладнення, що виникають під час виношування плоду та родової діяльності. Вчені вважають, що основною причиною важких пологів є прямоходіння людини.

Капуста здавна славиться своїм благотворним впливом на організм людей (овоч багатий на багато корисних речовин). Люди квасять капусту, а також зберіга

Звідки з'явився вислів, що дітей знаходять в капусті?

Сімейні справи | 14:50, 26.02.2024

Капуста здавна славиться своїм благотворним впливом на організм людей (овоч багатий на багато корисних речовин). Люди квасять капусту, а також зберігають свіжою в прохолодних приміщеннях, щоб вживати взимку в якості зміцнюючого засобу для імунітету у

Біологи періодично стикаються з ситуацією, при якій група крові дитини не збігається з батьками. Якщо раніше вона викликала підозри у родичів, то сьог

Чи може група крові дитини не збігатися з батьківською?

Вагітність та пологи | 14:50, 23.02.2024

Біологи періодично стикаються з ситуацією, при якій група крові дитини не збігається з батьками. Якщо раніше вона викликала підозри у родичів, то сьогодні наукою доведено: таке цілком можливо. Давайте розберемося в цьому питанні.

Масштабне міжнародне дослідження за участю 165 країн зафіксувало рекордні темпи зростання народжуваності близнюків — майже на 30% протягом останніх со

У світі з рекордними темпами народжуються близнюки

Вагітність та пологи | 07:40, 20.02.2024

Масштабне міжнародне дослідження за участю 165 країн зафіксувало рекордні темпи зростання народжуваності близнюків — майже на 30% протягом останніх сорока років.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: