Дата народження розкриє ваші сильні і слабкі сторони

Adoption
Date
  • 104 Переглядів
Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

7024_5.jpg (36. Kb)


Слабкі та сильні сторони жінок за числом народження

Ви народилися 1, 10, 19, 28 числа

Планета-управитель — Сонце!

Сильні сторони: здатність керувати великими проєктами, мультизадачність, вміння ухвалювати важливі рішення, сфокусованість, великі цілі та мрії.
Слабкі сторони: брак терпіння, гордість, іноді важко стримувати гнів і агресію.

Ви народилися 2, 11, 20, 29 числа

Планета-управитель — Місяць!

Сильні сторони: відмінно працюєте в команді, уважна і вдумлива, стресостійка, чесна, неймовірна інтуїція, вмієте розгледіти найкраще в людях.
Слабкі сторони: буваєте надто сором'язливою, нездатність проявляти ініціативу, ставите потреби інших понад свої.

Ви народилися 3, 12, 21, 30 числа

Планета-управитель — Юпітер.

Сильні сторони: креативність, легко дається спілкування з людьми, чарівність, ви сповнені позитивної енергії і заряджаєте нею всіх навколо.
Слабкі сторони: ви можете бути надмірно щедрою або навіть марнотратною, складно фокусуватися на важливому, постійно потребуєте похвали.

Ви народилися 4, 13, 22, 31 числа

Планета-управитель — Раху!

Сильні сторони: завзятість і організованість, люди довіряють вам завдяки вашій чесності, здатність розширювати маленькі проєкти у великий бізнес.
Слабкі сторони: занадто сувора в судженнях, зайва обережність і невміння ризикувати можуть позбавити багатьох можливостей, які дарує доля.

Ви народилися 5, 14, 23 числа

Планета-управитель — Меркурій!

Сильні сторони: спокійно адаптуєтеся до змін, не боїтеся невідомості, любите заводити нові знайомства, харизматична яскрава особистість.
Слабкі сторони: складно виконувати рутинну і монотонну роботу, відвернена увага, схильна до ризику і він не завжди виправданий.

Ви народилися 6, 15, 24 числа

Планета-управитель — Венера!

Сильні сторони: відчуваєте емоції інших людей, розвинене почуття відповідальності й уміння бути лідером, відкрите серце, що вміє дарувати і приймати любов.
Слабкі сторони: часто відчуваєте почуття ревнощів, перфекціонізм.

Ви народилися 7, 16, 25 числа

Планета-управитель — Кету!

Сильні сторони: зв'язок із духовним світом, гарний інтелект і аналітичні здібності, тобі комфортно бути на самоті.
Слабкі сторони: іноді важко знаходити спільну мову з оточуючими, перфекціонізм, через що вам часом складно почати щось нове.

Ви народилися 8, 17, 26 числа

Планета-управитель — Сатурн!

Сильні сторони: вміння вести великі проєкти й успішно їх завершувати, менеджер і лідер від бога, не боїтеся виснажливої роботи, амбіції допомагають досягати висот.
Слабкі сторони: жага визнання і статусу в суспільстві, трудоголік, можуть бути часті вигорання.

Ви народилися 9, 18, 27 числа

Планета-управитель — Марс!

Сильні сторони: сила духу і стійкість дають змогу подолати всі труднощі, а уява допомагає творити легко і з задоволенням, ви — чудовий керівник.
Слабкі сторони: емоційність може часто призводити до конфліктів з оточуючими, часом важко вибудовувати особисті кордони з людьми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дата народження, сильні сторони, слабкі сторони


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна в

5 ознак, що ви намагаєтеся зруйнувати власні стосунки

Сімейні справи | 01:20, 18.07.2024

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна вважати конкретною зрадою, у парі прийнято домовлятися. Для когось це флірт, для іншого – пряма дія.

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку

Чому мами дуже чутливі, а татусі - скупі на емоції?

Сімейні справи | 16:00, 17.07.2024

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку, що відповідає за емоції. Саме тому вони сприйнятливіші до найменших інтонацій плачу і ритму диханн

Пережите у дитинстві залишає свій слід у структурах мозку, пов'язаних із тривожністю та депресією. Таке відкриття зробили канадські дослідники.

Суворе виховання зменшує мозок підлітків

Виховання | 06:20, 17.07.2024

Пережите у дитинстві залишає свій слід у структурах мозку, пов'язаних із тривожністю та депресією. Таке відкриття зробили канадські дослідники.

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі

Психолог пояснила, чому діти можуть перестати поважати батьків

Сімейні справи | 14:50, 16.07.2024

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі конфліктні ситуації необхідно проговорювати.

Завдяки позитивним емоціям мозок матері починає працювати «в одному ритмі» з мозком малюка, що сприяє розвитку його інтелекту.

Психологи: коли мама щаслива, дитина стає розумнішою

Мама | 11:20, 16.07.2024

Завдяки позитивним емоціям мозок матері починає працювати «в одному ритмі» з мозком малюка, що сприяє розвитку його інтелекту.

Марно говорити

Діти вміють розпізнавати пригнічений стрес у батьків

Сімейні справи | 06:20, 15.07.2024

Марно говорити "Все нормально", якщо вам погано чи страшно. Діти все відчувають та реагують на фізіологічному рівні.

Доволі неочікуване відкриття, чи не так? Адже багато молодих батьків скаржаться, що діти не дають їм можливості добре спати, відпочивати і просто почу

Чоловіки з багатодітних сімей більш щасливі - дослідження

Сімейні справи | 14:50, 14.07.2024

Доволі неочікуване відкриття, чи не так? Адже багато молодих батьків скаржаться, що діти не дають їм можливості добре спати, відпочивати і просто почуватися впевненими, адже постійно хвилюються за майбутнє своїх дітей і їхнє здоров'я. Проте, дослідже

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: