Щоденні звички мами, які крадуть у неї радість і щастя

Adoption
Date
  • 135 Переглядів
У прагненні стати найкращою і в гонитві за туманними стандартами ми часто втрачаємо себе і відчуття задоволення власним життям. Тому сьогодні говоримо про звички, на які ми не зважаємо, проте вони крадуть у нас щастя.

1225_5.jpg (36.64 Kb)


Постійне порівняння себе з іншими

Зі знайомими та незнайомими, «сином маминої подруги» та інфлюєнсером із соцмереж. Заздрість до яскравих моментів чужого життя, роздуми про те, що у них все добре, а у вас зовсім не так, радості не додають. Порівнювати себе має сенс тільки з самим із собою.

Жаль про помилки минулого

Це марнотратство енергії: минулого не змінити, а настрій собі зіпсуєте на раз-два. З помилок минулого слід зробити висновок — і відпустити.

Прокрастинація

Це, по суті, спроба уникнути стресу та тривожності. Але вона не працює: обов'язки лише накопичуються, виливаючись у ще більший стрес.

Самокритика

Прислухайтеся до свого внутрішнього діалогу: як ви говорите із собою? Якщо в негативному ключі, то добре позбавитися від звички себе пиляти. Спробуйте поставитися до себе з розумінням.

Нехтування турботою про себе

Спершу діти, потім батьки, потім чоловік, а потім наші власні потреби. У цій піраміді складові можуть змінюватись місцями, але ви самі завжди залишаєтеся на останньому місці. А має бути навпаки: спочатку треба подбати про головну людину у вашому житті — про себе.

Нагромадження образ

Проковтнули образу, гнів, гіркоту — і цей тягар розчавив радість усередині вас. Щоб образу відпустити, потрібно зрозуміти, що прощення це ваш подарунок самому собі. Це звільнення від негативних емоцій, від яких погано вам, більше нікому.

Перевантаженість

У світі, де в ціні є багатозадачність, легко почати розпорошуватися — коли у вас багато зобов'язань і мало сил. Потрібно навчитися говорити ні, коли це справді потрібно. Якісь обов'язки можна делегувати, а якісь зовсім на себе не брати.

Пошуки схвалення

У кого з нас немає проблем із самооцінкою? У багатьох є. Залежна самооцінка — це коли ви потребуєте схвалення збоку. А розпочати треба з того, щоб визнавати свої здобутки перед самим собою.

Зосередженість на негативі

У проблемах і розчаруваннях дуже легко загрузнути, перестати помічати хороше. Щоб цього уникнути психологи радять практикувати подяку. Намагайтеся щодня знаходити привід для того, щоб сказати спасибі — хай навіть за якусь дрібницю.

Нехтування відносинами

Якщо у вас усі пріоритетні місця в житті займає робота, щастя у вашу душу заглядатиме все рідше. Людина — соціальна істота, тому дуже важливо підтримувати стосунки з сім'єю, друзями. Це справді потужне джерело енергії та радості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: звички, щастя, радість, життя


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, з

Як перестати намагатися завоювати материнське схвалення у дорослому віці?

Мама | 07:40, 19.07.2024

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, займатися своїми проектами, або дітьми.

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Чи є відмінності у будові та функціонуванні мозку чоловіків та жінок?

Здоров'я | 06:20, 19.07.2024

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що приз

З якими проблемами стикається людина, яка не сепарувалася від батьків?

Психологія | 00:30, 19.07.2024

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що призводить до внутрішніх конфліктів, невротичних розладів. Кар'єрні провали, ситуації, коли людина не мо

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль

Хто такі токсичні батьки?

Психологія | 11:20, 18.07.2024

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль, жорстку сімейну ієрархію, ігнорування, перевагу однієї дитини над іншою, постійну критику, маніпул

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна в

5 ознак, що ви намагаєтеся зруйнувати власні стосунки

Сімейні справи | 01:20, 18.07.2024

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна вважати конкретною зрадою, у парі прийнято домовлятися. Для когось це флірт, для іншого – пряма дія.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: