Чи шкодить мастурбація інтимним стосункам з партнером?

Adoption
Date
  • 136 Переглядів
Лікарі запевняють, що мастурбація має позитивний вплив на самопочуття як чоловіків, так і жінок. Проте, багато партнерів можуть неправильно трактувати цей "жест", тож дуже важливо пояснити, чому саме ви це робите, попри те, що у вас є секс і ваші інтимні стосунки вас повністю задовольняють.

7887_3.jpg (24.05 Kb)


Позитивні аспекти:

- Самозадоволення допомагає розкрити себе, краще зрозуміти власні бажання та потреби, спробувати нове без ризику. Людина досліджує своє тіло, визначає ерогенні зони. Знання себе важливе також для інтимних стосунків з партнером. Деякі дослідження показали, що люди, які мастурбують, частіше повідомляють про задоволеність своїм сексуальним життям, ніж ті, хто цього не робить.
- Покращення комунікації з партнером. Відкрите спілкування про секс може зміцнити довіру та близькість. Це допомагає зменшити ревнощі та невпевненість у стосунках.
- Зниження рівня стресу та тривоги. Ми не завжди маємо стосунки, або іноді кохана людина знаходиться далеко. На ситуативні зв’язки згоден не кожен, тож мастурбація може стати порятунком, коли сексуальне напруження досягає найвищої ланки. Самозадоволення вивільняє фізичну напругу та знижує рівень гормонів стресу.
- Гарний настрій, гармонія. Дослідження показали, що мастурбація позитивно впливає на загальне самопочуття та психічне здоров’я. Вона може підвищити самооцінку, допомогти впоратися із депресією та покращити якість сну.

Негативний вплив:

- Зниження сексуального бажання до партнера. Мастурбація може забезпечити більш інтенсивне та швидке задоволення, так що стосунки із партнером стають менш цікавими або невиправдано енерговитратними. Інший аспект криється в тому, що під час мастурбації ми уявляємо собі все, що забажаємо, або будь-кого, кого бажаємо. Це призводить до відсутності збудження та цікавості до реальної людини.
- Складність з близькістю. Мастурбація може бути способом уникнути емоційної близькості з партнером. Якщо людина використовує мастурбацію як основний спосіб досягнення сексуального задоволення, вона може уникати фізичної та емоційної близькості з партнером.
- Проблеми з ерекцією. У деяких чоловіків мастурбація може призвести до проблем з ерекцією під час сексу з партнером. Це може бути пов’язано з тим, що чоловік звик збуджуватися певним чином під час мастурбації, і йому важко збудитися іншим способом.
- Ускладнення досягнення оргазму. Деякі чоловіки стискають статевий орган під час мастурбації так сильно, що подібного відчуття неможливо досягти під час сексу із дівчиною. Класичний або навіть оральний секс не забезпечує цього задоволення. Дівчата навпаки роблять це ніжніше, ніж з партнером, використовуючи руку, воду, вібратори. Коли людина дуже звикає до мастурбації, досягти оргазму з коханою людиною стає складніше.
- Почуття провини або сорому. Деяким людям може бути соромно мастурбувати, особливо якщо вони виросли в релігійній або консервативній сім’ї. Це почуття провини або сорому може негативно впливати на їхні інтимні стосунки, роблячи їх менш схильними до відкритості та щирості з партнером щодо своїх сексуальних потреб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, мастурбація


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в

5 типів чоловіків, які завжди будуть зраджувати

Секс | 01:20, 17.06.2024

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в протилежному. Хто вони, ці зрадники?

Лікарі запевняють, що мастурбація має позитивний вплив на самопочуття як чоловіків, так і жінок. Проте, багато партнерів можуть неправильно трактувати

Чи шкодить мастурбація інтимним стосункам з партнером?

Секс | 09:30, 13.06.2024

Лікарі запевняють, що мастурбація має позитивний вплив на самопочуття як чоловіків, так і жінок. Проте, багато партнерів можуть неправильно трактувати цей "жест", тож дуже важливо пояснити, чому саме ви це робите, попри те, що у вас є секс і ваші інт

Іноді про зраду знають усі друзі та знайомі, тільки не той, кому зраджують. Знайомо? Є речі, які видають зрадника.

Фрази жінки, які видають її зраду чоловікові

Психологія | 11:20, 29.05.2024

Іноді про зраду знають усі друзі та знайомі, тільки не той, кому зраджують. Знайомо? Є речі, які видають зрадника.

Лікарі застерігають жінок, котрі приймають протизаплідні, що ризик появи раку грудей або депресії у них збільшується на 130 відсотків. Більше того, на

Контрацептиви можуть призводити до появи депресії і раку грудей

Секс | 14:50, 24.05.2024

Лікарі застерігають жінок, котрі приймають протизаплідні, що ризик появи раку грудей або депресії у них збільшується на 130 відсотків. Більше того, навіть аборт може призвести до появи раку грудей.

Пробачити зраду чи розійтися? Як знову почати довіряти партнеру, який зрадив? Якщо ви розходитеся і у вас є діти, як не переносити зліть через свого п

Як відновити стосунки після зради: поради психолога

Сімейні справи | 00:30, 22.05.2024

Пробачити зраду чи розійтися? Як знову почати довіряти партнеру, який зрадив? Якщо ви розходитеся і у вас є діти, як не переносити зліть через свого партнера на дітей? З цими та іншими питаннями стикається кожен, хто відчув смак зради.

Усі люди - різні і у кожного потреба в сексі - індивідуальна: комусь достатньо двічі на тиждень, а хтось хоче щодня і можне не обмежуватися одним разо

Інтим: скільки ним потрібно займатись, щоб бути щасливими в стосунках?

Секс | 11:20, 11.05.2024

Усі люди - різні і у кожного потреба в сексі - індивідуальна: комусь достатньо двічі на тиждень, а хтось хоче щодня і можне не обмежуватися одним разом. Варто враховувати і те, що з віком це бажання знижується. Тож нині говоримо про те, чи є норма дл

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширм

Види контрацепції для чоловіків

Секс | 12:10, 29.04.2024

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширмою невідомості. Варто це змінити.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: