Чи повинна жінка прати, прибирати і готувати у стосунках?

Adoption
Date
  • 267 Переглядів
Як ви вважаєте, чи повинна жінка у стосунках прати, прибирати і готувати? У нас є думка і відповідь на це питання, яка сподобається далеко не всім читачам. І ми навіть скажемо, кому точно вона не сподобається. Вона не сподобається всім чоловікам, які думають, що жінка їм щось винна! І всім тим чоловікам, які затято дотримуються споживчої моделі в парі. Лінуються і зовсім не хочуть розвивати себе та свої стосунки!

5028_7.jpg (40.27 Kb)


Почнемо з того, що у відносинах взагалі ніхто нікому і нічого не винен. Кожна людина сама має право вирішувати, чи хоче вона бути з партнером, чи не хоче. Усвідомлені, здорові стосунки, які допомагають успішно побудувати тисячам пар, ґрунтуються на трьох важливих моментах.

Усвідомлені, здорові стосунки — це:

- Вулиця з двостороннім рухом, де обидва партнери рухаються назустріч один одному з однаковою силою та швидкістю.
- Відносини, у яких двом людям краще, ніж окремо.
- Відносини, в яких кожен із партнерів, без підказок та вимог, щиро бажає бути найкращою версією себе.

Я абсолютно переконані, що в 21 столітті жінка в сім'ї не куховарка, не хатня робітниця і до побутових обов'язків і справ може мати тільки мінімальне відношення. І лише тоді, коли вона сама щиро цього захоче.

Сьогодні через інтернет можна замовити готову їжу, майже в кожному місті можна роздобути пральну та посудомийну машину, викликати фахівця, який усе добре почистить.

Саме завдання чоловіка автоматизувати більшу кількість процесів у побутовій частині життя, щоб зняти з ніжних плечей жінки все те, що вже давно можуть зробити роботи та спеціальні сервіси.

Так, десь це може вийти дещо витратно та незвично. Але ж завдання здорового чоловіка в тому, щоб забезпечувати сім'ю та підвищувати рівень комфорту. І саме цьому у стосунках слід приділяти особливу увагу.

«Навіщо у стосунках потрібна жінка», — можуть запитати деякі читачі-чоловіки, незадоволені відповіддю на запитання у заголовку. Як навіщо? Щоб надихати чоловіка, любити його, розвиватися разом з ним, радувати його своєю ласкою та турботою. Золота модель сучасних щасливих стосунків — більше приємного часу разом, менше часу на побутовий клопіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка повинна, мама повинна


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не пос

Шанси розлучитися менші: Фахівці назвали ідеальний вік для одруження

Весілля | 11:20, 15.05.2024

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не поспішають зі штампами в паспорті. Проте як знати, що ви вже готові до цього кроку? Що поряд з вами - с

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

Вчені розповіли, чому насправді протилежності не притягуються

Сімейні справи | 08:30, 15.05.2024

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оф

Чому сучасні пари все рідше офіційно оформляють свої стосунки?

Сімейні справи | 01:20, 15.05.2024

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оформлені. А сучасні пари все частіше обирають спільний побут без офіційної частини.

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, нап

Як подати заяву на реєстрацію шлюбу через Дію

Сімейні справи | 11:20, 14.05.2024

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, наприклад, якщо наречена вагітна. Тепер, на щастя, є Дія.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Чому суспільство так тисне на жінок з народженням дітей?

Плануємо дитину | 17:30, 12.05.2024

"А коли діти?", "А коли друге?", "А коли за братиком/сестричкою?", "Чому досі не завели дитинку?", "Годинник цокає, а ти ще не народила!", - мабуть, багатьом жінкам доводилося слухати подібні речі від людей, чию думку навіть не запитували. Чому ж наш

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Які пільги належать багатодітній сім'ї

Сімейні справи | 15:30, 12.05.2024

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: