З яким представником Знаків зодіаку краще створити сім'ю?

Adoption
Date
  • 103 Переглядів
Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою долю.

7928_14.jpeg (59.91 Kb)


ОВЕН

ДРУЖИНА:

Легко закохуються, але швидко остигають. Разом з тим, якщо закохані по-справжньому, то це на все життя. Амбітні, підштовхують чоловіків до успіху. У спілкуванні з ними необхідний такт, вони схильні дуже ображатися на грубість і неуважність до себе.

ЧОЛОВІК:

Знаходять мудрість лише в зрілому віці, після 30 років, при цьому привабливі і комунікабельні. Тим часом, вони піднімають своїх дружин на п’єдестал, рідко їх критикують. Однак таким чоловікам часто не вистачає твердості, хоча підкаблучниками їх не назвеш, просто злегка непослідовні та імпульсивні в деяких діях і словах.

ТЕЛЕЦЬ

ДРУЖИНА:

У них легкий характер, але, разом з тим, і дуже практичний. Є добрими господинями, дають чоловікові турботу, домашній затишок, але і натомість вимагають матеріального і морального задоволення. Розлучитися з ними дуже складно, як власне, і посваритися, якщо вони самі цього не хочуть (в дуже рідкісному випадку), і свідомо не провокують своїх чоловіків. Інститут шлюбу для них дуже важливий як статус, тому й не розлучаються.

ЧОЛОВІК:

Для них важливіший шлюб, чим просто успіх в любові. Хороші чоловіки: надійні, вірні, справжні господарі у власному будинку. Одночасно небагатослівні і підозрілі, що, втім, при правильному підході дружини легко усунути. Злегка зануди, але зате грунтовні у всьому.

БЛИЗНЮКИ

ДРУЖИНА:

Жіночні, винахідливі, на перше місце ставлять красу і любов, і лише на друге будинок. Хороші матері. Заради дітей можуть погасити свої емоції. Вимогливі до матеріальної складової свого шлюбу. Можуть справляти враження легковажних, але це не так. Легко і з задоволенням приймають гостей і друзів, дуже привітні господині.

ЧОЛОВІК:

Їх девіз: «Любов – гра». Розвинений інтелект і вразливість. Люблять пофліртувати, і взагалі, сходити на сторону, але зрада фізична для них нічого не значить, – зміна вражень, не більше, а духовно завжди дуже прив’язані до дружин. Не виносять причіпок, контролю і будь-яких обмежень своєї свободи.

РАК

ДРУЖИНА:

Ідеальні, вірні дружини і матері. Найчастіше люблять більше дітей, ніж чоловіка. Відмінні господині, пристрасні коханки, однак дуже ревниві і власниці. Чудово готують, їх будинок завжди наповнений затишком і запахом смачної їжі. Чарівні і розумні співрозмовниці з гостями і товаришами по службі чоловіка. Словом, в бруд обличчям ніколи не вдарять. Економні господині.

ЧОЛОВІК:

Для них життя не має сенсу без любові. Цілком віддаються пристрасті і почуттям. Мінливий настрій (від холодності до «вибуху») може поширюватися і на дружин, і на дітей. Але частіше це домашні і зразкові чоловіки. Улюблені дружини завжди надихають їх на активну роботу і великі заробітки, які завжди приносяться в сім’ю. Дуже віддані, але можуть бути надмірно економними.

ЛЕВ

ДРУЖИНА:

Дуже привабливі і пристрасні. Хороші господині і кулінарки, відповідальні, але вимагають до себе постійної уваги. Мають підвищені вимоги до свого матеріального утримування. Якщо стосунки з чоловіком не складаються, можуть цілком віддатися турботам про дітей. Чудові в компаніях і талановиті вихователі не тільки своїх дітей, а й чоловіків.

ЧОЛОВІК:

Романтичні, але жадають від дружини обожнювання. Щедрі, люблять робити подарунки. Можуть проміняти домашній затишок заради суспільства, що частенько і роблять, сидіти вдома їм не властиво. Великодушні, але дуже ревниві. Часто сентиментальні. Завжди обожнюють своїх дітей, навіть якщо з дружиною немає гармонійних стосунків.

ДІВА

ДРУЖИНА:

Аналітика переважає над емоціями. Зайва турбота про своє здоров’я, а також чистоті житла. Дуже уважні до чоловіків і дітей, дбайливі і економні господині. Раціональні у всьому, тому у чоловіка може скластися враження, що дружина ставиться до нього з прохолодою, але це не так, просто Дівам властива нотка цинізму.

ЧОЛОВІК:

Подвійні і суперечливі натури: холодність поєднується з сентиментальністю. Дуже бояться критики. Оптимісти, часто обожнюють своїх дружин. Якщо зустрічають повне розуміння своєї натури, то віддаються родині без залишку. Завжди господарські і дбайливі, всю зарплату – в будинок. Дуже люблять дітей. Часто возяться з ними.

ТЕРЕЗИ

ДРУЖИНА:

Сентиментальні, жіночні і люблять, коли їх звеличують. Якщо цього не відбувається, може розвинутися депресія. Ревниві, часто можуть ставити на перше місце домашній затишок і лише на друге кохання. Завжди мріють про багатого чоловіка, і ніколи не вийдуть заміж за безперспективного в цьому відношенні суб’єкта.

ЧОЛОВІК:

Напевно, найвірніші чоловіки. Щасливі, коли цінують їх почуття, разом з тим, пред’являють дуже високі запити до сімейного життя, як і до життя в цілому. Час від часу їм необхідно надавати спокій і увагу. Дуже честолюбні, іноді схильні до марнославства.

СКОРПІОН

ДРУЖИНА:

Динамічні, їм протипоказані одноманітність життя і плавна течія по ній. Жагучі, чуттєві, не прощають зрад. Дітей розглядають як продовження любові. Дуже віддані і дітям, і чоловікові, за умови, якщо він не зраджує. Можуть стежити за чистотою в будинку, але навряд чи будуть балувати кулінарними шедеврами.

ЧОЛОВІК:

Знак, що став символом cекcуальності. Владні. Любові віддаються повністю. При нещасному шлюбі жорстокі. Власники і ревнивці. Однак, можуть проміняти всю красу життя на сім’ю, готові пожертвувати собою заради дружини та дітей. Дуже прив’язані до дітей майже завжди, і майже завжди добре забезпечують сім’ю матеріально.

СТРІЛЕЦЬ

ДРУЖИНА:

Менше за інших знаків схильні до романтики. Для чоловіків, в першу чергу, вони хороші друзі і товариші. Гостинні господині. Від чоловіка також вимагають надання свободи. Цінують домашній затишок. Не виносять ревнощів у будь-яких проявах.

ЧОЛОВІК:

Добродушні і товариські. У любові щирі, але сімейне вогнище для них часто не на першому місці (на відміну від роботи). Вимагають від дружин надання свободи і розділення нею його інтересів. Відмінні батьки. Часто беруть з собою дітей на відпочинок, особливо якщо займаються активним відпочинком.

КОЗЕРІГ

ДРУЖИНА:

Прагнуть мати впливових і практичних чоловіків. Але, разом з тим, дуже вірні дружини. Не виносять критики, самі критикують. Часто домашній затишок розглядають як головний доказ любові. Трохи агресивні по відношенню до домашніх.

ЧОЛОВІК:

Дуже практичні, не виносять самотності. Надійні, прагнуть до лідерства в будинку. Небагатослівні, свої почуття висловлюють вчинками, а не словами. Часто розділяють свою любов між дружиною і дітьми, всім дістається потроху. У сім’ї прагнуть до лідерства, особливо якщо на роботі не є такими. Можуть непогано готувати, особливо якщо до цього змушують обставини.

ВОДОЛІЙ

ДРУЖИНА:

Високі запити до свого обранця, велика потреба до стабільності. Люблячі матері і господині, цінують хорошу кухню. Велика увага духовної складової. Відсутність підозрілості, але великі претензії до матеріального боку життя. Якщо чоловік замало заробляє, будуть відчувати себе не дуже щасливо з ним. Рай в курені не для них.

ЧОЛОВІК:

Часто виявляються ідеалістами. У любові вірні і постійні. Легко йдуть на компроміс, не ревниві. Від дружини часто вимагають мати схожі інтереси зі своїми. Але любов для них не єдина віддушина, а лише складова їх життя, в силу різнобічності їх інтересів.

РИБИ

ДРУЖИНА:

Головна гідність – здатність цілком віддаватися любові і розуміти чоловіка. Вірні і віддані. Будинок і діти для них не менш важливі, ніж палке кохання. І все ж, для них понад усе спокій і щастя чоловіка і дітей. Як правило, добре готують і люблять смачно поїсти.

ЧОЛОВІК:

Пристрасні, великі вимоги до фізичної і духовної любові. Часто нерішучі. Щедрі, обожнюють своїх дружин. Ніколи не командують дружинами, а розглядають їх скоріше як опору в житті. Без палкого cеkcy гармонія в сімейних стосунках часто неможлива. Все інше для цих чоловіків другорядне, хоча хто ж не любить затишок і смачну вечерю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сім'я, знаки зодіаку


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку

Чому мами дуже чутливі, а татусі - скупі на емоції?

Сімейні справи | 16:00, 17.07.2024

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку, що відповідає за емоції. Саме тому вони сприйнятливіші до найменших інтонацій плачу і ритму диханн

Щойно ви дізнаєтеся, що скоро у вашому житті з'явиться малюк, і даєте собі слово бути ідеальними батьками. Але дитина з'являється на світ, підростає,

6 ознак ідеальних батьків

Сімейні справи | 11:49, 17.07.2024

Щойно ви дізнаєтеся, що скоро у вашому житті з'явиться малюк, і даєте собі слово бути ідеальними батьками. Але дитина з'являється на світ, підростає, і ви вже не впевнені, чи ви дотримуєтеся обіцянки. З'ясовуємо, які якості притаманні ідеальним батьк

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі

Психолог пояснила, чому діти можуть перестати поважати батьків

Сімейні справи | 14:50, 16.07.2024

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі конфліктні ситуації необхідно проговорювати.

Близько чверті батьків (26%) серед основних труднощів при підготовці дитини до першого класу назвали високу вартість навчання, ще 19% зізналися, що не

Кожен третій з батьків відчуває труднощі під час підготовки дитини до школи

Сімейні справи | 09:30, 16.07.2024

Близько чверті батьків (26%) серед основних труднощів при підготовці дитини до першого класу назвали високу вартість навчання, ще 19% зізналися, що не знають, з чого розпочати підготовку. Близько 14% не вистачає часу водити дитину на підготовчі занят

Марно говорити

Діти вміють розпізнавати пригнічений стрес у батьків

Сімейні справи | 06:20, 15.07.2024

Марно говорити "Все нормально", якщо вам погано чи страшно. Діти все відчувають та реагують на фізіологічному рівні.

Доволі неочікуване відкриття, чи не так? Адже багато молодих батьків скаржаться, що діти не дають їм можливості добре спати, відпочивати і просто почу

Чоловіки з багатодітних сімей більш щасливі - дослідження

Сімейні справи | 14:50, 14.07.2024

Доволі неочікуване відкриття, чи не так? Адже багато молодих батьків скаржаться, що діти не дають їм можливості добре спати, відпочивати і просто почуватися впевненими, адже постійно хвилюються за майбутнє своїх дітей і їхнє здоров'я. Проте, дослідже

Соціологи Університету Гельсінкі вивчили дані понад 488 тисяч матерів з дітьми до 12 років і з'ясували, що наявність у жінок старших родичів відіграє

Наявність бабусь і дідусів знижує ризик депресії у мами

Сімейні справи | 08:30, 14.07.2024

Соціологи Університету Гельсінкі вивчили дані понад 488 тисяч матерів з дітьми до 12 років і з'ясували, що наявність у жінок старших родичів відіграє захисну роль для їхньої психіки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: