Всі плюси подружнього сексу

Adoption
Date
  • 3213 Переглядів
Можна жартувати, що єдина радість сексу в шлюбі - це його наявність. Але у сексуальній близькості між подружжям насправді є набагато більше переваг. "Наша мама" розкаже , як чудово мати інтимні стосунки не просто з коханою людиною, а з коханим законним чоловіком...
Подружній секс з боку часто здається чимось нудним і незахоплюючим, особливо. Однак шлюбний секс може давати партнерам те, що недоступно поза міцним зв'язком.

Духовна близькість. Розуміння того, що з тобою в ліжку - найближча і найрідніша людина, якісно покращує секс, робить його глибшим і яскравішим. Особливо це стосується жінок, у яких природою не передбачена бурхлива радість в дусі «ура! сьогодні у мене новий чоловік! ». Жінці, для того, щоб повністю розслабитися, необхідно почуття довіри і близькості з партнером. Саме в цьому почутті розкривається її сексуальність, а проблеми, в тому числі і з оргазмом, з часом зникають. Духовна близькість, крім того, додає в процес цілу гаму невимовних емоцій. Тому, хто знає, як це прекрасно - дивитися під час сексу в очі коханому чоловіку, - не потрібно пояснювати, про які саме емоції йдеться.
Та й час після сексу для близьких людей - момент благодатного спокою, і їм незнайома непояснена глибока печаль, яка часом накочує після сексу з випадковим партнером.

Почуття захищеності. Духовна близькість припускає, що люди не заподіють один одному болю, неприємних відчуттів або не доставлять проблем зі здоров'ям. Рідного чоловіка не потрібно вмовляти використовувати презерватив або не наполягати на анальному сексі, тому що він і сам хоче подбати про комфорт і спокій своєї жінки. До того ж статус «чоловіка» підсвідомо утримує нормальних чоловіків якщо й не зовсім від зрад, то від незахищених зрад точно. Тому дружина найчастіше може бути впевненою в тому, що чоловік не заразить її яким-небудь венеричним захворюванням. Спокій за своє здоров'я, психічне, до речі, теж - привілей тих, хто повністю довіряє партнеру. І впевнено похвалитися цим можуть в основному лише одружені люди.

Розуміння партнера. Стільки років разом - чи це не запорука повного взаєморозуміння в сексі? Чоловікові можна не пояснювати, що коли ось так - приємно, так - не дуже, а от так робити взагалі немає сенсу, тому що не відчувається. А йому в свою чергу не доводиться виправдовуватися за те, що він знову заснув після сексу або захотів чогось незвичайного. Між подружжям все ясно без слів, вироблені невербальні знаки і налагоджена мало не телепатичний зв'язок. Тому секс набуває відтінок якогось сакрального дійства, яке не потребує зайвих рухів або словесних вираженнях, але при цьому дає всім належне задоволення.

Постійний розвиток. Роки, прожиті разом, дають про себе знати: секс в якийсь момент все одно втрачає колишню гостроту. І якщо подружжя ще люблять один одного і хочуть витрачати сили на те, щоб робити кохану людину щасливою, їх це не зупинить. Вони будуть шукати нові способи скрасити секс і знаходити можливості порадувати партнера. Жінки будуть вчитися кожен раз спокушати чоловіка, як в перший раз, а чоловіки - розвивати техніку, нехай вона, на їх погляд, вже і без того досконала. Але навіть якщо ніяких особливих заходів подружжя не вживають, все одно секс буде якісно поліпшуватися рік від року. Адже бездоганним коханцем можна стати лише у постійному зв'язку, так само як і домогтися успіху в спорті можна лише з одним тренером.

Гострота моменту. Коли у вас двоє дітей, стабільна робота і набір обов'язків по будинку, статеві стосунки волею-неволею відходять на дальній план побуту. Але природа все одно вимагає свого, та й лібідо ніхто не відміняв. І коли чоловік цілий тиждень спокусливо маячить перед очима, але його не можна завести в спальню прямо зараз (тому що треба дитину відвести в садок, погуляти з собакою і приготувати сніданок), секс - коли він нарешті трапляється - стає просто даром, цінною і жаданою радістю. Навряд чи бездітні пари зрозуміють щастя таких моментів, яке поки їм на жаль, недоступне.

Нове значення. Секс у шлюбі отримує нову роль. Він стає не тільки способом провести час або висловити свою пристрасть, яка, як відомо, одного разу слабшає, а перетворюється на важливий показник якості відносин між подружжям. Якщо сексу стає менше, значить, духовна близькість вже не та, і з цим треба щось робити. За частотою та чуттєвості сексу також можна зрозуміти, наскільки хороший шлюб і як його можна поліпшити. Це особливе значення сексуальної близькості не варто ігнорувати, якщо у подружжя є бажання жити разом «довго і щасливо і померти в один день».

Особливий сенс. Мабуть, найважливіша перевага сексу в шлюбі полягає в тому, що він - більше, ніж просто секс. У парі, яка одружилася не для того, щоб влаштувати вечірку, а для того, щоб створити сім'ю, він набуває глибинного сенсу - зачати дитину. У цьому світлі кожна близькість отримує нові фарби, особливу повноту і значення. Хоча навіть якщо пара не ставить собі за мету завести дитину в найближчий рік, все одно ставлення до сексу стає простішим: не треба думати про презервативи і переживати через раптову затримку. Адже коли все вирішено, і ти з цією людиною плануєш жити до самої старості, не так важливо - коли з'являться діти, важливо лише те, що вони будуть від коханого чоловіка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, подружжя, чоловік, духовна близькість


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що

Що допоможе вам з чоловіком перестати сваритися через дрібниці?

Сімейні справи | 08:30, 08.06.2024

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що почали часто сваритися через дрібниці, варто насторожитися. І обдумати, чому так відбувається.

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.


Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти

Як соцмережі впливають на ваші стосунки?

Психологія | 06:20, 31.05.2024

Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти свої стосунки.

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Чому насправді чоловіки йдуть від своїх жінок

Сімейні справи | 12:10, 30.05.2024

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цьо

Як зберегти добрі стосунки з дітьми до старості?

Сімейні справи | 11:20, 30.05.2024

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цього не сталося, варто правильно будувати стосунки з дітьми з малечку.

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки

Які фрази видають чоловіка, що у нього є коханка?

Мама | 09:30, 30.05.2024

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки "на стороні". І як би дивно це не було, вони хочуть це приховати. Тобто, мати дружину і коханку - їх влаштовує... Це не раціонально, адже якщо тебе не влаштовує твоя дружина і ти шукаєш іншу, тоді розійдися

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: