Бустер COVID-19 збільшує стійкість реакції антитіл

Adoption
Date
  • 414 Переглядів
Нове дослідження вчених зі Школи медицини Університету Вірджинії говорить про переваги бустера COVID-19.

3550_854.png (222.37 Kb)

Нові відкриття проливають світло на те, як бустери мРНК – Pfizer і Moderna – впливають на стійкість наших антитіл до COVID-19. Бустер, як повідомляють дослідники, створив більш довгострокові антитіла для всіх реципієнтів, навіть тих, хто одужав від інфекції COVID-19.

«Ці результати збігаються з іншими нещодавніми звітами та вказують на те, що ревакцинації підвищують стійкість антитіл, викликаних вакциною», — сказав старший дослідник Джеффрі Вілсон, доктор медичних наук Школи медицини Університету Вірджинії.

Відстеження антитіл до COVID-19

Вілсон і його співробітники досліджували рівні антитіл після ревакцинації у 117 співробітників-добровольців та порівнювали ці результати з рівнями, отриманими у 228 добровольців після первинної серії вакцинації. Рівні антитіл від одного тижня до 31 дня після первинної серії та ревакцинації були подібними, але підсилені антитіла залишалися довше, незалежно від того, чи хворіла людина на COVID-19.

«Наша початкова думка полягала в тому, що бустери призведуть до більш високих рівнів антитіл, ніж первинна серія вакцин, але це не те, що ми виявили», — сказав дослідник Семюел Ейлсворт. — «Натомість ми виявили, що бустер призвів до більш довгострокових антитіл».

Рівень антитіл природним чином знижується з часом після інфекції або після вакцинації, але більш високі рівні вважаються більш захисними. Таким чином, очікується, що довготривалі антитіла забезпечать більш стійкий імунітет проти важкої форми COVID-19.

Дослідники виявили, що антитіла, створені бустером Moderna, виявилися довшими, ніж антитіла, вироблені бустером Pfizer. Рівень антитіл Moderna перевищував рівень Pfizer протягом п’яти місяців, до кінця періоду дослідження. Незважаючи на те, що результати були статистично значущими, Вілсон зазначає, що обидва бустери мРНК-вакцини забезпечують покращений і досить схожий рівень захисту від COVID-19 згідно з нещодавно опублікованими великими епідеміологічними дослідженнями.

Оскільки частота зараження COVID-19 у суспільстві була відносно високою під час введення бустерів, автори також вивчали вплив інфекції COVID-19 на рівень антитіл. Отримані дані свідчать про те, що «підвищена стійкість антитіл, яка спостерігається після бустерної вакцинації, не пояснюється гібридним імунітетом», – повідомляють дослідники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Бустер, COVID-19, збільшує стійкість, реакція, антитіла, інфекції, результати, бустери, moderna, pfizer, ревакцинація, висновки, щеплення


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Новонародженим ще в пологовому будинку роблять щеплення. Тепер стало відомо, що цю

Які щеплення треба зробити найближчому оточенню новонародженої дитини?

Щеплення | 14:50, 22.05.2024

Новонародженим ще в пологовому будинку роблять щеплення. Тепер стало відомо, що цю "акція" потрібно продовжити і для батьків немовляти, і для тих, хто часто перебуває з дитям.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Вірус кору дуже заразний. Якось доктор Комаровський зазначав, що якщо ви живете у багатоповерхівці і неподалік є ще один будинок, де проживає інфікова

Як вберегти дитину від кору?

Інфекції | 08:30, 05.05.2024

Вірус кору дуже заразний. Якось доктор Комаровський зазначав, що якщо ви живете у багатоповерхівці і неподалік є ще один будинок, де проживає інфікований дорослий чи дитина, і він відчинить вікно, і у вас воно теж відчинене, то з вітром вірус може пе

Вакцина АКДП від кашлюку, дифтерії та правця. Введення адсорбованої коклюшно-дифтерійно-правцевої вакцини (АКДП) дозволяє сформувати імунітет до збудн

Коли дітям роблять щеплення АКДП?

Дитина | 08:30, 19.03.2024

Вакцина АКДП від кашлюку, дифтерії та правця. Введення адсорбованої коклюшно-дифтерійно-правцевої вакцини (АКДП) дозволяє сформувати імунітет до збудників перелічених інфекційних хвороб та є єдиним методом їх профілактики.

В Україні є десять небезпечних хвороб, від яких передбачена обов’язкова вакцинація дітей. Коли треба вакцинувати дітей від гепатиту B, туберкульозу та

Новий календар профілактичних щеплень від МОЗ

Щеплення | 11:20, 16.03.2024

В Україні є десять небезпечних хвороб, від яких передбачена обов’язкова вакцинація дітей. Коли треба вакцинувати дітей від гепатиту B, туберкульозу та інших хвороб, які зміни ввели й для чого вони потрібні, детально розповіли у Центрі громадського зд

Перевірте, чи маєте захист від усіх важких інфекцій, що зазначені у календарі, та потурбуйтесь про те, щоб вчасно оновити свій захист.

Які щеплення слід оновити у дорослому віці?

Щеплення | 11:30, 12.03.2024

Перевірте, чи маєте захист від усіх важких інфекцій, що зазначені у календарі, та потурбуйтесь про те, щоб вчасно оновити свій захист.

А ви пам'ятаєте про вакцинацію?

Які щеплення варто робити батькам

Щеплення | 20:00, 23.01.2024

А ви пам'ятаєте про вакцинацію?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: