Чому малим дітям не роблеть щеплення у сідниці?

Adoption
Date
  • 272 Переглядів
Щеплення – це важливий і ефективний спосіб захисту від серйозних інфекційних хвороб. Вони допомагають знизити поширення інфекцій серед населення та забезпечити імунітет до патогенних мікроорганізмів. Однак існують конкретні причини, чому деякі щеплення не роблять малим дітям у сідницю.

2341_bczzh1.jpg (25.63 Kb)


Розвиток імунної системи: У ранньому віці імунна система малюка ще не повністю сформована і не має достатньої здатності ефективно реагувати на щеплення. Деякі вакцини потребують активної імунної відповіді для надання захисту, і в цьому віці сідниця не є найоптимальнішим місцем для введення вакцини.

Ризик пошкодження нервово-судинних структур: Введення вакцини у сідницю може здійснюватися за допомогою голки довшої довжини. В такому випадку існує ризик пошкодження нервово-судинних структур, особливо у маленьких дітей, у яких забезпечення точності та контролю маніпуляцій може бути ускладненим.

Відсутність достатньої м'язової маси: Дитяча сідниця має невеликий об'єм м'язової тканини, що може зробити процес введення вакцини менш ефективним і може вплинути на засвоєння вакцини організмом.

Ризик реакцій на вакцину: Малим дітям можуть бути притаманні більш інтенсивні або неочікувані реакції на вакцини порівняно зі старшими дітьми або дорослими. Введення вакцини в такій вразливій області, як сідниця, може збільшити ризик виникнення непередбачених реакцій.

Альтернативні місця введення: Для найефективнішого застосування вакцин і мінімізації ризиків існують інші оптимальні місця введення. Зазвичай, для дітей використовуються м'язи плеча або передньої поверхні стегна.

Необхідно враховувати, що рішення щодо місця введення вакцини приймають досвідчені медичні фахівці, котрі враховують вік, розвиток та медичний стан дитини. Вони обирають оптимальні методи введення вакцин з урахуванням максимальної ефективності і мінімального дискомфорту для дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: щеплення дітей, вакцина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

В Україні є десять небезпечних хвороб, від яких передбачена обов’язкова вакцинація дітей. Коли треба вакцинувати дітей від гепатиту B, туберкульозу та

Новий календар профілактичних щеплень від МОЗ

Щеплення | 11:20, 16.03.2024

В Україні є десять небезпечних хвороб, від яких передбачена обов’язкова вакцинація дітей. Коли треба вакцинувати дітей від гепатиту B, туберкульозу та інших хвороб, які зміни ввели й для чого вони потрібні, детально розповіли у Центрі громадського зд

Перевірте, чи маєте захист від усіх важких інфекцій, що зазначені у календарі, та потурбуйтесь про те, щоб вчасно оновити свій захист.

Які щеплення слід оновити у дорослому віці?

Щеплення | 11:30, 12.03.2024

Перевірте, чи маєте захист від усіх важких інфекцій, що зазначені у календарі, та потурбуйтесь про те, щоб вчасно оновити свій захист.

А ви пам'ятаєте про вакцинацію?

Які щеплення варто робити батькам

Щеплення | 20:00, 23.01.2024

А ви пам'ятаєте про вакцинацію?

Вакцина АКДП від кашлюку, дифтерії та правця. Введення адсорбованої коклюшно-дифтерійно-правцевої вакцини (АКДП) дозволяє сформувати імунітет до збудн

Коли роблять щеплення АКДП?

Щеплення | 08:20, 13.01.2024

Вакцина АКДП від кашлюку, дифтерії та правця. Введення адсорбованої коклюшно-дифтерійно-правцевої вакцини (АКДП) дозволяє сформувати імунітет до збудників перелічених інфекційних хвороб та є єдиним методом їх профілактики.

Інколи батьки воліють відмовлятися від щеплення через власні переконання.

Для чого взагалі потрібна вакцинація дітям

Щеплення | 21:00, 08.01.2024

Інколи батьки воліють відмовлятися від щеплення через власні переконання.

Далеко не вся інформація про вакцинацію є правдивою та достовірною.

Міфи про вакцинацію. У що не варто вірити батькам

Щеплення | 21:00, 05.01.2024

Далеко не вся інформація про вакцинацію є правдивою та достовірною.

Не варто думати, що щеплення - це виключно дитяча справа.

Коли батькам слід робити вакцину від дифтерії та правця

Хвороби | 21:00, 01.01.2024

Не варто думати, що щеплення - це виключно дитяча справа.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: