Схильність народжувати дітей однієї статі не передається у спадок

Adoption
Date
  • 149 Переглядів
Якщо у ваших родичів народжуються лише хлопчики чи тільки дівчатка, зовсім не означає, що у вас буде те саме. Вчені з Австралії, Швеції, Нідерландів та США, провівши наймасштабніше дослідження в цій галузі, дійшли висновку, що співвідношення статей у потомстві – виключно справа випадку, гени тут не відіграють жодної ролі.

1311_4.jpg (54.47 Kb)


Навіть якщо у вашій сім'ї з покоління в покоління з'являються на світ одні хлопчики чи одні дівчатка, або, приміром, у вас п'ять рідних і вісім двоюрідних сестер – це лише щасливий збіг, впевнені дослідники.

Вчені проаналізували дані про всіх людей, які народилися у Швеції, починаючи з 1932 року, і у яких до 2014 року народилася хоча б одна дитина. Загалом йшлося про більше, ніж вісім мільйонів людей. Вчені визначали всіх членів сімей та перевіряли, діти якої статі з'являлися у рідних братів та сестер. Аналіз не виявив жодної сімейної, спадкової тенденції мати потомство лише тієї чи іншої статі.

У той самий час, коли дослідники розглядали окремі, нуклеарні сім'ї (мама, тато і діти), всі виявили деякі особливості, які не можна списати лише на випадок.

Тож якщо в сім'ї двоє дітей, то дуже часто це хлопчик і дівчинка. А якщо дітей більше, то рівне співвідношення статей зустрічається рідко, частіше спостерігається перекіс або у бік хлопчиків, або дівчат.

Щоправда, для цього феномена знайшлося пояснення. Вчені припустили, що батьки часто просто закінчують із дітонародженням, коли у них народжуються син та дочка. А якщо народжуються діти однієї статі, розмір сім'ї збільшується доти, доки не народиться дитина "бажаної" статі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: народжувати дітей, діти однієї статі, вагітність, вагітна, як народити дівчинку, як народити хлопчика


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

До цього часу вважалося, що з наступною вагітністю слід почекати хоча б рік після пологів.

Названо безпечний інтервал між вагітностями

Я вагітна | 10:30, 15.07.2024

До цього часу вважалося, що з наступною вагітністю слід почекати хоча б рік після пологів.

Прийом цих препаратів під час вагітності збільшує ризик уроджених аномалій у дитини. Йдеться про антибіотики, що належать до групи макролідів (еритром

Майбутніх мам застерегли від прийому деяких антибіотиків

Я вагітна | 10:30, 12.07.2024

Прийом цих препаратів під час вагітності збільшує ризик уроджених аномалій у дитини. Йдеться про антибіотики, що належать до групи макролідів (еритроміцин, кларитроміцин, азитроміцин). Їх часто призначають при бактеріальних інфекціях, а також як альт

В результаті навіть помірних навантажень грудне молоко стає набагато кориснішим для здоров'я дитини.

Чому майбутнім мамам важливо бути фізично активними?

Я вагітна | 06:20, 12.07.2024

В результаті навіть помірних навантажень грудне молоко стає набагато кориснішим для здоров'я дитини.

У дітей, чиї матері отримували недостатньо цього вітаміну з їжею, підвищений ризик відставання у розвитку мовлення та математичних здібностей.

Нове дослідження показало важливість вітаміну B12 під час вагітності

Я вагітна | 00:30, 12.07.2024

У дітей, чиї матері отримували недостатньо цього вітаміну з їжею, підвищений ризик відставання у розвитку мовлення та математичних здібностей.

Якщо у ваших родичів народжуються лише хлопчики чи тільки дівчатка, зовсім не означає, що у вас буде те саме. Вчені з Австралії, Швеції, Нідерландів т

Схильність народжувати дітей однієї статі не передається у спадок

Я вагітна | 00:30, 10.07.2024

Якщо у ваших родичів народжуються лише хлопчики чи тільки дівчатка, зовсім не означає, що у вас буде те саме. Вчені з Австралії, Швеції, Нідерландів та США, провівши наймасштабніше дослідження в цій галузі, дійшли висновку, що співвідношення статей у

Як мінімум, дві третини вагітних страждають від проблем зі сном. В одних жінок вони виникають періодично і не впливають на повсякденне життя, а інші щ

Як впоратися з безсонням під час вагітності?

Я вагітна | 08:30, 08.07.2024

Як мінімум, дві третини вагітних страждають від проблем зі сном. В одних жінок вони виникають періодично і не впливають на повсякденне життя, а інші щоночі проводять без сну і довгі місяці живуть у режимі недосипання.

З моменту зачаття і до появи на світ дитини організм майбутньої мами постійно перебудовується, щоб вирішити одне завдання: виносити і народити здорово

10 ознак вагітності на ранньому терміні

Я вагітна | 01:20, 08.07.2024

З моменту зачаття і до появи на світ дитини організм майбутньої мами постійно перебудовується, щоб вирішити одне завдання: виносити і народити здорового малюка.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: