Що буде, якщо неправильно вживати жарознижувальні препарати для дітей і дорослих?

Adoption
Date
  • 228 Переглядів
Знати, які жарознижувальні приймати, - це ще не все. Важливовміти приймати їх правильно. Інакше наслідки можуть бути плачевними.

8371_4.jpg (37.02 Kb)


Медики назвали небезпечні наслідки неправильного прийому жарознижувальних засобів. Один із фахівців, кардіолог Денис Прокоф’єв констатував: неправильне застосування цих препаратів підвищує ризик ураження ШКТ, чия слизова оболонка дуже чутлива до їх компонентів. Також наслідки неправильного прийому жарознижувальних може стати розвиток бронхіальної астми.

«Ще одна небезпека полягає в тому, що ці препарати можуть впливати на систему кровотворення та викликати тяжкі поразки при помилках у використанні», – сказав кардіолог Прокоф’єв.

Інший співрозмовник видання, лікар Марія Снігоцька, також наголосила на необхідності точно дотримуватися інструкцій при прийомі цих ліків. Зокрема, підкреслила вона важливо дотримуватись точного дозування жарознижуючих – як при їх прийомі дорослими людьми, так і дітьми.

«Якщо дитині помилково дали занадто велику порцію препарату, слід негайно викликати блювоту і дати сорбенти», – дала порада медик.

Додатково Снігоцька вказала на те, що приймати жарознижувальні ліки не слід більше трьох діб поспіль. Їх тривалий прийом пов’язаний із накопиченням токсичного ефекту. Для його профілактики краще чергувати різні засоби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жарознижувальні препарати, жарознижуючі препарати


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Батьки намагаються захистити свою дитину від усіх небезпек, у тому числі від хвороб. Саме для цього й існують щеплення. Проте не всі діти легко перено

Почервоніння або температура: якщо у дитини є реакція на щеплення

Щеплення | 09:30, 27.05.2024

Батьки намагаються захистити свою дитину від усіх небезпек, у тому числі від хвороб. Саме для цього й існують щеплення. Проте не всі діти легко переносять вакцинацію, можливі такі реакції, як біль в місці уколу, температура і слабкість. Що з цим роби

Багато батьків помилково вважають, що навесні та, особливо влітку, дітям не потрібно давати вітамін Д, оскільки сонця достатньо на вулиці. Та це не зо

Чи потрібно додатково давати дітям вітамін D?

Вітаміни | 08:30, 27.05.2024

Багато батьків помилково вважають, що навесні та, особливо влітку, дітям не потрібно давати вітамін Д, оскільки сонця достатньо на вулиці. Та це не зовсім так.

Медики неодноразово зазначали нищівний вплив стресу на наш організм. І мова не лише про психічне здоров'я, а й про фізичне. До прикладу, через стрес с

Акне і не тільки: що стрес робить зі шкірою?

Косметологія | 01:20, 27.05.2024

Медики неодноразово зазначали нищівний вплив стресу на наш організм. І мова не лише про психічне здоров'я, а й про фізичне. До прикладу, через стрес страждає шкіра.

Правильно зібрана аптечка дозволить почуватися впевнено у випадку виникнення непередбачуваних ситуацій зі здоров’ям.

Що має бути у домашній аптечці?

Здоров'я | 14:50, 26.05.2024

Правильно зібрана аптечка дозволить почуватися впевнено у випадку виникнення непередбачуваних ситуацій зі здоров’ям.

Якщо мамі потрібно відлучитися на кілька годин, варто подбати про банк молока. Та ось проблемка - що коли вимкнуть світло на 2-3 години, чи можна його

Як зберегти зціджене грудне молоко під час вимкнення електроенергії?

Дитяче харчування | 12:10, 26.05.2024

Якщо мамі потрібно відлучитися на кілька годин, варто подбати про банк молока. Та ось проблемка - що коли вимкнуть світло на 2-3 години, чи можна його давати немовляті?

Щодо кави багато сууперечливих тем: поки одні медики стверджують, що вона небезпечна для гіпертоніків і тих, хто має серцево-судинні захворювання, інш

Еспресо може допомогти уникнути хвороби Альцгеймера – вчені

Здоров'я | 09:30, 26.05.2024

Щодо кави багато сууперечливих тем: поки одні медики стверджують, що вона небезпечна для гіпертоніків і тих, хто має серцево-судинні захворювання, інші пропонують випивати напій щодня, щоб запобігти серйозних захворювань.

Лікарі часом диву даються, що можуть проковтнути діти. Подробицями ділимося у нашій статті.

Флакон з парфумів, морква і вейп: Сторонні предмети, які ковтали діти

Дитина | 08:30, 26.05.2024

Лікарі часом диву даються, що можуть проковтнути діти. Подробицями ділимося у нашій статті.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: