Яка ти мама по знаку зодіаку?

Adoption
Date
  • 399 Переглядів
Що розкаже знак Зодіаку про ваш материнський характер?
6931_mama-i-rebenok.jpg (30.43 Kb)

Овен

Саме представниці першого знаку Зодіаку вміють виховати лідерів, для цього їм зовсім не потрібні якісь особливо глибокі пізнання в педагогіці і психології. Мами-Овни підходять до виховання дітей як до творчого процесу. І можуть пожертвувати реалізацією в інших сферах, так як з появою дитини відчувають своє буття максимально наповненим і виправданим. Народжені під знаком Овна - люди, які виробляють тепло. Слідкуйте, щоб воно не перетворювалося в палаюче полум'я. А це відбувається, коли ви даєте волю своїй запальності і злості.

Телець

Представники цього знака підходять до всього, що пов'язано з вагітністю, пологами і вихованням дітей раціонально. І перш ніж зважитися на потомство, вони не тільки повинні бути впевнені, що у них все в порядку зі здоров'ям, але і що живуть вони в потрібних побутових умовах. Можливо, саме через подібні настрої жінок-Тельців чимало серед вікових мам. Дитя буде рости строго «по науці», перш ніж мама зрозуміє, що спостереження за дитиною первинне, а інформація з Інтернету і книг - вторинна. У міру дорослішання дитини мама обов'язково постарається розвивати її інтелект, на додаток до шкільних уроків нагрузить дитя заняттями з репетитором. Син буде рости товариським, у нього буде чимало друзів - і все це в чималому ступені заслуга мами. Пасткою для вас може стати захоплення новаторськими методиками виховання та навчання. Не треба спонтанно змінювати навчальні заклади: престижне не означає краще.

Близнюки

Це люблячі мами, які в той же час намагаються тримати дистанцію зі своїм чадом для його ж (ну і своєї, звичайно) користі. Вони занурені саме в миттєвість життя, люблять обговорювати вчинки і слова оточуючих і дарують цю здатність жити тут і зараз своїм дітям. Такі жінки добре розбираються в самих актуальні тенденції в усіх сферах життя, в тому числі і у вихованні та навчанні дітей. У вихованні дітей вам потрібно намагатися дотримуватися золотої середини, не розпорошувати увагу дитини на безліч занять і доводити почате до кінця.

Рак

Більш інтуїтивно сприйнятливі до стану своєї дитини, які вміють вибудувати з нею дуже глибокі відносини - це мами-Раки. Вони добре розуміють потреби навіть найменших, які ще не вміють говорити. Завжди будуть намагатися створити матеріальну стабільність для своїх нащадків, так як вважають, що вона здатна забезпечити внутрішній спокій і безпеку. Такі мами цінують і бережуть сімейні традиції і обов'язково передадуть їх своїм дітям. Разом з тим вони дуже вимогливі до нащадків, не схильні закривати очі на найменші провини (і особливо на брехню), обов'язково будуть докопуватися до причин того чи іншого вчинку дитини. Докладіть зусиль, щоб усвідомити, що дитина не ваша власність, що він має право і на помилки, і на своє власне життя.

Лев

Так влаштовані народжені під знаком Лева, що в будь-якій ситуації вони обов'язково справляють враження на оточуючих. Така увага забезпечує яскрава зовнішність, неабиякий розум та інші достоїнства, які представниці цього знака Зодіаку вміють не приховувати, а робити явним. І дитина - ще одна можливість поставити себе в центр Всесвіту. А також відчути себе на п'єдесталі пошани: адже до певного віку наші діти дивляться на нас знизу вгору і вважають найрозумнішими в світі. Треба віддати належне таким мамам: якою б не була їхня професія, з народженням малюка вони придбають ще одну - професію вчителя. Вони не забудуть навчити дитину різним корисним речам, головні зусилля направляючи на розширення його світогляду і вміння природно вживатися в будь-яке оточення. Тому в пріоритеті завжди будуть, наприклад, вивчення іноземних мов та численні подорожі. Відносини з дітьми будуть складатися простіше, якщо в будь-якій ситуації ви будете демонструвати свою повагу до дитини і інтерес до її думки, а не спробуєте задавити своїм авторитетом.

Діви

Діви не схильні балувати дітей, частіше вони вважають, що дитині тільки на користь аскетизм - виявляється і в кількості іграшок, і в одязі, і навіть в їжі. Представники цього знаку хочуть пишатися своєю дитиною: спочатку - її успіхами в навчанні, потім - не найбільш низьким положенням в суспільстві і впливовістю. Нерідко вже для маленької дитини вибудовують у своїй голові перспективи: де буде вчитися, яку професію обере, з ким створить сім'ю. Така вимогливість, навіть якщо за нею і криються дуже сильні і глибокі почуття, може важко сприйматися тими, на кого ці почуття спрямовані. Частіше говоріть дитині про те, що ви її любите.

Терези

Типові Терези все життя шукають споріднену душу. І з народженням дитини у них є шанс її знайти. Адже можна передати найріднішій кровинці свій тонкий смак, гарні манери, різноманітність інтересів, вміння підтримати будь-яку розмову. Можна виростити з нього однодумця і кращого друга. Саме так налаштовані більшість мам-Терезів. Перш за все вони постараються розвинути інтелект своєї дитини. Терези дадуть дітям любов до читання, що буде нескладно, так як вони самі з захопленням читають все життя. Але що стосується задушевних розмов, розпитувань про те, що переживає малюк, про що він мріє, - це ви доручите коханому, так як самі не вмієте і не любите відкривати душу і вважаєте, що це зайве. Підвищуйте власну самооцінку - вашому малюкові необхідний гідний приклад для наслідування.

Скорпіон

Скорпіони - пристрасні і вірні матері. Вони прекрасно розбираються в психології своїх дітей і здатні вибрати для них самі відповідні методики розвитку, а пізніше - підказати, куди краще піти вчитися, яку професію обрати. Дітей такі мами рано змушують бути самостійними: це стосується і вміння їсти самостійно, і привчання до горщика, і оволодіння необхідними побутовими навичками. При всепоглинаючої любові до дітей вони завжди пам'ятають, що життя повне випробувань, і намагаються налаштувати дітей на подолання труднощів. Вони прагнуть до досконалості, жорстко відносяться як до себе, так і до дітей. Але те, що завжди керуються почуттями, а не розумом, діти дуже цінують. Слідкуйте, щоб любов до своїх малюків не вийшла за межі розумного і не стала сліпою.

Стрілець

З жінок, народжених під знаком Стрільця, виходять матері, яких називають божевільними: дуже довго вони намагаються займатися дитиною виключно самостійно, не довіряючи його бабусям і дідусям, а тим більше няням. Малюка рано почнуть водити в спортивні секції, розвиваючи в ньому дух змагання. День дитини буде наповнений активними іграми. Але мама буде контролювати все - від продуктів, які їсть дитина, до іграшок, якими він грає, і занять протягом дня. У міру дорослішання малюка послаблюйте тиск на нього і давайте можливість проявляти самостійність. Інакше будуть неминучі конфлікти і бурхлива боротьба дитини за свою самостійність.

Козеріг

У відносинах з дітьми Козероги досить демократичні, здатні розслабитися, подуріти, пожартувати. Адже в них глибоко захована дитина, а як ще дозволити цьому внутрішній дитині проявити себе? Мама-Козеріг завжди буде прагнути зробити існування своєї дитини стабільним і комфортним. Тому вона постарається заробляти достатньо для того, щоб забезпечити потреби спочатку немовляти, а потім і підлітка. У нього буде все хай не найдорожче, але якісне: і їжа, і іграшки, і одяг. Обов'язково дайте дитині можливість проявити свій творчий початок.

Водолій

Водолій весь час тримає дитину в полі зору і завжди буде поруч з нею, якщо ситуація стає критичною. Дітки цих мам починають говорити рано - не в останню чергу тому, що мама постійно з ними розмовляє буквально про все («що бачу, про те й співаю»). Дітей розвивають всебічно, але досить поверхово. Обмін інформацією залишається найважливішою частиною виховання. Головна ваше завдання - забезпечити дитині безпечний коло спілкування.

Риби

Сказати, що Риби дуже прив'язані до своїх дітей, - значить нічого не сказати. Ця прихильність настільки забарвлена емоціями, що жінка стає з дитиною одним цілим. У дітей вона нерідко знаходить ту саму ідеальну любов, до якої прагне. Хоча свої почуття може зовні ніяк не проявляти, приховуючи їх в глибинах своєї душі. Рибам найчастіше важко висловити словами не тільки свої переживання, але і зробити дитині навіювання, розповісти, як треба поводитися в тій чи іншій ситуації. Це ті мами, яким простіше виховувати дітей особистим прикладом. Нотації - не їхній коник. Риби здаються абсолютно непристосованими до життя істотами, але це оманливе враження: вони вміють будувати міцний матеріальний фундамент і добре влаштовуються в соціумі. Гіперопіка - це те, чого вам потрібно уникати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, характер, мама, виховання, гороскоп


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як ніколи не можна поводитися по відношенню до дітей, і що їм може не сподобатися?

7 речей, за які ваші діти вам не вибачать

Мама | 12:30, 24.11.2017

Як ніколи не можна поводитися по відношенню до дітей, і що їм може не сподобатися?

Як звикнути до змін власного тіла після пологів? Куди бігти: на фітнес або в басейн? Про це розкажуть вам зірки Голлівуду.

5 цитат знаменитостей про те, як полюбити своє тіло

Мама | 23:30, 20.11.2017

Як звикнути до змін власного тіла після пологів? Куди бігти: на фітнес або в басейн? Про це розкажуть вам зірки Голлівуду.

У науковому співтоваристві вже давно обговорюється питання - чи знижується ризик виникнення алергії і астми у дітей, що знаходились на грудному вигодо

Чи оберігає грудне молоко дітей від алергії?

Мама | 23:30, 16.11.2017

У науковому співтоваристві вже давно обговорюється питання - чи знижується ризик виникнення алергії і астми у дітей, що знаходились на грудному вигодовуванні.

За півхвилини у вас буде переляк, а потім приємні враження.

Американець підкорив соцмережі порятунком дитини

Мама | 20:30, 10.11.2017

За півхвилини у вас буде переляк, а потім приємні враження.

У теперішньому житті, коли у жінки є не тільки бажання, але і великі можливості для заробітку, кар'єри, то вона не потребує шукати чоловіка, який буде

Чи має жінка право бути непривабливою?

Мама | 22:00, 09.11.2017

У теперішньому житті, коли у жінки є не тільки бажання, але і великі можливості для заробітку, кар'єри, то вона не потребує шукати чоловіка, який буде її утримувати і забезпечувати. Сучасна жінка вибирає життя, наповнене роботою, захопленнями і розва

Італійські педагоги Роберто Кавалло і Антоніо Парези і автори бестселерів для батьків не таврують батьків. Їх поради процитували.

Як наші слова впливають на долю дітей

Мама | 20:30, 02.11.2017

Італійські педагоги Роберто Кавалло і Антоніо Парези і автори бестселерів для батьків не таврують батьків. Їх поради процитували.

Одним із найпоширеніших проблем жіночої статевої сфери є кандидоз. Що призводить до того, що вона виникає знову і знову? І чи можна розпрощатися з мол

Як вирішити жіночу проблему 21 століття - молочницю?

Мама | 01:14, 01.11.2017

Одним із найпоширеніших проблем жіночої статевої сфери є кандидоз. Що призводить до того, що вона виникає знову і знову? І чи можна розпрощатися з молочницею?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: