Найефективніші вправи проти целюліту

Adoption
Date
  • 2460 Переглядів
Целюліт - одвічний головний біль і проблема 80% жінок світу! Проблема, хоч і неприємна, і жахливо прилиплива, але, на щастя, її можна позбутися, якщо докласти певних зусиль.

Викладач пілатесу Рина Нафталіева розповідає про найбільш ефективний комплекс вправ, які істотно допоможуть в боротьбі з негарною "апельсиновою кіркою" (ефект помітний вже через 4-5 щоденних занять!):

1. Ноги на ширині плечей, стопи паралельно один одній. Живіт втягнутий. Вдихаємо, піднімаємо руки і присідаємо. На видиху - піднімаємося. Стежимо за тим, щоб коліна були паралельні одне одному.

2. Ноги на ширині плечей, широка стійка. Носки розгорнуті, таз - вперед. На вдиху присідаємо, на видиху - піднімаємося.

3. Лежимо на боці. М'язи живота і талія підтягнуті - талія не повинна лежати на підлозі. На вдиху піднімаємо ногу вгору, на видиху - тягнемо п'яту вниз. Ногу не опускаємо до кінця і не торкаємося нею іншої стопи. Це ж вправу повторюємо з іншою ногою.

4. Стаємо у колінно-ліктьову позицію. Витягаємо одну ногу і п'ятою тягнемося вгору. На видиху - п'ята вгору, на вдиху - вниз. Наприкінці вправи можна залишити ногу в верхній точці і зробити 8-12 пружинистих ривків вгору. Повторюємо вправу з іншою ногою.

5. Лежимо на підлозі, руки вздовж тіла, ноги лежать на стільці. На видиху піднімаємо таз, на вдиху - таз нагорі, на видиху - опускаємо. Піднімати таз слід від куприка, а опускати повільно - хребець за хребцем, починаючи від лопаток. Тут важливо стежити за плечима і за шиєю - вони повинні бути максимально розслаблені.

6. Лежимо на боці. Ноги зігнуті на 90˚. На видиху піднімаємо коліно, на вдиху - опускаємо. Таке ж вправу робимо лежачи на іншому боці.

7. Лежимо на боці. М'язи живота і талія підтягнуті - талія не повинна лежати на підлозі. На вдиху тягнемо ногу носком вперед, на видиху - п'ятою назад. Корпус при цьому повинен залишатися нерухомим. Потім повторюємо цю вправу з іншою ногою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Целюліт, боротьба, вправи, фітнес, шкіра, тренер


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вважається, що після 30ти люди починають

Жінки і чоловіки: Який вік для них - найщасливіший?

Сімейні справи | 20:00, 03.12.2020

Вважається, що після 30ти люди починають "дивитись на життя" по-іншому, більш спокійно ставляться до негативу, а звідси випливає, що почуваються вони більш щасливими. Але післ 30ти - поняття дуже розмите. І фахівці взялися виясняти, який вік для чоло

Усі хвороби - від нервів. Чули про це? І щоб бути здоровою та щасливою, потрібно ставати більш позитивною. А як? Про це читай далі.

Як стати більш позитивною?

Мама | 06:15, 03.12.2020

Усі хвороби - від нервів. Чули про це? І щоб бути здоровою та щасливою, потрібно ставати більш позитивною. А як? Про це читай далі.

Чули про кризу 3? Так от, вона починається задовго до того, як дитині

Як навчити дитину "боротися" з власною істерикою?

Виховання | 00:50, 03.12.2020

Чули про кризу 3? Так от, вона починається задовго до того, як дитині "стукне" 3 рочки. Часто вже у два роки чадо проявляє характер, а коли щось не до вподоби, починаються істерики. Як допомогти джитині самостійно перемагати свою істерику?

Дуже важко стати самостійним підлітком, якщо з самого дитинства за тебе вирішували кожен твій крок. Тому батькам варто з ранніх років вводити практику

Вчимо дитину бути самостійною

Виховання | 23:55, 02.12.2020

Дуже важко стати самостійним підлітком, якщо з самого дитинства за тебе вирішували кожен твій крок. Тому батькам варто з ранніх років вводити практику прийняття власних рішень дитиною (звісно, якщо вони не шкодять її життю і здоров'ю).

Дуже важливоз раннього віку пояснити дитині, що гроші - не фетиш, але без них жити

Як навчити дитину заробляти гроші у дорослому житті?

Виховання | 22:20, 02.12.2020

Дуже важливоз раннього віку пояснити дитині, що гроші - не фетиш, але без них жити "якісно" і комфортно просто неможливо.

Усі наші психологічні проблеми родом з дитинства: образи батьків, друзів, недругів і навіть чужих людей. Травми, які ми не змогли пережити і забути,

Як поводитись батькам, щоб дитина не виросла травмованою особистістю?

Сімейні справи | 19:55, 02.12.2020

Усі наші психологічні проблеми родом з дитинства: образи батьків, друзів, недругів і навіть чужих людей. Травми, які ми не змогли пережити і забути, "переслідують" нас у дорослому житті. Не рідко в цьому вина самих батьків. Як то кажуть, якими б хоро

Ви не погані мама і тато, якщо вас дратує власна дитина, просто ви втомились від сірих буднів і постійної рутини!

Якщо власна дитина дратує: Поради для втомлених батьків

Сімейні справи | 00:40, 02.12.2020

Ви не погані мама і тато, якщо вас дратує власна дитина, просто ви втомились від сірих буднів і постійної рутини!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: