Жартівливий гороскоп: яка ти подруга за знаком зодіаку?

Adoption
Date
  • 487 Переглядів
Гороскопи - така собі "наука" і довіряти їй своє сьогодення було б нелогічним. Проте, якщо до всього ставитись з гумором, можна знайти ще один привід для усмішки. Саме тому сьогодні ми підготували жартівливий гороскоп про те, чи вмієте ви дружити.

4612_3.jpg (58.89 Kb)


ПОДРУГА-ОВЕН 21.03 – 20.04

Хороша тим, що завжди допомагає першою. Вона ніколи ні з чим не тягне. У неї все одразу й зараз. Гаряча і відкрита людина.

Погана тим, що ніколи ні з чим не тягне, що все відразу і зараз. І завжди не вчасно, як додає колишній чоловік однієї із моїх подруг-овнів. Вкрай нетерпима.

ПОДРУГА-ТЕЛЕЦЬ 21.04 – 20.05

Хороша тим, що завжди врівноважена та миролюбна. Вміє насолоджуватися красою голосно та захоплено.

Погана тим, що іноді сильно гальмує і жахливо упирається.

ПОДРУГА- БЛИЗНЮКИ 21.05 – 21.06

Хороша тим, що швидко розуміє, має прекрасний смак і береться за все і одразу.

Погана тим, що швидко розуміє, має прекрасний смак і береться за все і одразу.

ПОДРУГА – РАК 22.06 – 22.07

Хороша тим, що задаровує тебе подарунками, завалює компліментами та зменшувально-пестливими іменами. Весь час хоче чимось нагодувати.

Погана тим, що думає одне, каже інше, робить третє. Хоча, можливо, думає вона саме те, що потім робить. Тому що вона ніколи не випустить із клешні те, на що націлилася.

ПОДРУГА-ЛЕВ 23.07 – 23.08

Хороша тим, що надійна, як скеля. Шляхетна, як золото. І ніколи не кокетує. Королеві це не личить.

Погана тим, що поруч з нею не можна потурати своїм слабкостям. Совість не дозволяє. Поруч із королевою залишається бути лише фавориткою.

ПОДРУГА- ДІВА 24.08 – 23.09

Хороша тим, що допомога її не емоційна, але речова. Її важко обдурити – вона аналітик і довго не заспокоїться і не припинить аналіз, якщо до неї закрався сумнів.

Погана тим, що прищик твій обов’язково помітить, порадить чим лікувати. Але краще б промовчала, слово честі.

ПОДРУГА-ТЕРЕЗИ 24.09 – 23.10

Хороша тим, що з нею, як у театрі, — спектакль одного актора не припиняється ні на хвилину. Вона чудовий оповідач і дуже тонка людина.

Погана тим, що її несе, а часом заносить. І вона часто сама не розуміє куди. Бреше і не червоніє.

ПОДРУГА – СКОРПІОН 24.10 – 22.11

Хороша тим, що серйозно ставиться до життя. Принципово не має рожевих окулярів.

Погана тим, що значно сильніше, ніж треба. Вона – егоцентрик. І все одно не зрозуміло, чому вона така значна.

ПОДРУГА-СТРІЛЕЦЬ 23.11 – 21.12

Хороша тим, що дуже оптимістична, весела і авантюрна настільки, що цим же і погана.

ПОДРУГА-КОЗЕРІГ 22.12 – 20.01

Хороша тим, що з нею буває все те, що зі мною не буває. Що вона розповідає про все зі смаком. І що через неї я знаю, що неможливе можливе, тільки треба мати мету і до неї йти.

Погана тим, що може ненавмисно вселити комплекс неповноцінності.

ПОДРУГА-ВОДОЛІЙ 21.01 – 20.02

Хороша тим, що з нею завжди цікаво та незвичайно. Вона унікальна тим, що за всієї її жіночної краси вона єдина з усіх повністю позбавлена ​​типово жіночих вибриків.

Погана тим, що її хобі часто переростають у манії.

ПОДРУГА-РИБИ 21.02 – 20.03

Хороша тим, що це найбільш затребувана та адаптована до мінливих умов особистість. Недарма у Зодіаку вона остання – вдосконалена модель.

Погана тим, що надто мені підходить. Але турбує одне — коли дзеркалу простягаєш руку, воно відповідає тобі тим самим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: гороскоп


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Давати чи ні другий шанс - це право і вибір кожного. Тут немає правильної відповіді. Адже хтось заслуговує на цей шанс, а є ті, кому і перший давати н

Чи варто відновлювати стосунки з тим, з ким вже розійшлися?

Сімейні справи | 12:10, 29.05.2024

Давати чи ні другий шанс - це право і вибір кожного. Тут немає правильної відповіді. Адже хтось заслуговує на цей шанс, а є ті, кому і перший давати не варто було.

Багато людей вважають, що тосунки перевіряють часом і відстанню. Що ж, можливо, у цьому є сенс. Адже, як показує практика багатьох пар, відстань витри

4 причини, чому стосунки на відстані не працюють

Сімейні справи | 09:30, 29.05.2024

Багато людей вважають, що тосунки перевіряють часом і відстанню. Що ж, можливо, у цьому є сенс. Адже, як показує практика багатьох пар, відстань витримують лише дуже міцні відносини.

Експерти з психології розповіли, що бити жінку - це неприпустимо. Як би чоловік не виправдовував свій вчинок. Що б вона не зробила чи зробила, не дає

Чому насправді чоловік піднімає руку на жінку?

Сімейні справи | 06:20, 29.05.2024

Експерти з психології розповіли, що бити жінку - це неприпустимо. Як би чоловік не виправдовував свій вчинок. Що б вона не зробила чи зробила, не дає права бити її!

Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А

Психологи розповіли, чому насправді жінки перевіряють телефони своїх чоловіків

Психологія | 00:30, 29.05.2024

Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А жінкам так і кортить заглянути, що ж такого приховують їхні другі половинки.

Як казав класик, вік любові не завада, проте фахівці іншої думки. І сьогодні ми вирішили дізнатися, яка різниця у віці між закоханими - найбільш невда

Найбільш невдала різниця у віці між чоловіком і жінкою

Сімейні справи | 08:30, 28.05.2024

Як казав класик, вік любові не завада, проте фахівці іншої думки. І сьогодні ми вирішили дізнатися, яка різниця у віці між закоханими - найбільш невдала.

Часто під вплив аб'юзера потрапляють дуже ранимі і чесні партнери, які вірно люблять і щиро вірять, що їхня друга половинка готова заради них на все і

5 улюблених фраз аб'юзера у стосунках

Сімейні справи | 06:20, 28.05.2024

Часто під вплив аб'юзера потрапляють дуже ранимі і чесні партнери, які вірно люблять і щиро вірять, що їхня друга половинка готова заради них на все і не може паразитувати на цих стосунках.

Батьки, які присвятили усе своє життя, почуваються непотрібними, коли їхні діти виростають. Такі батьки не знають, як дальше влаштовувати своє життя.

Як навчитися батькам бути непотрібними своїм дорослим дітям?

Сімейні справи | 00:30, 28.05.2024

Батьки, які присвятили усе своє життя, почуваються непотрібними, коли їхні діти виростають. Такі батьки не знають, як дальше влаштовувати своє життя. Тож потрібно навчитися жити власне життя і стати непотрібними своїм дорослим сину чи доньці.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: