Чому чоловіки зраджують вагітним жінкам?

Adoption
Date
  • 7058 Переглядів
Чоловічі зради - ніколи не були чимось сенсаційним. Одні жінки прощають своїм коханим гріхи, інші засуджують і розривають стосунки.Але постає інше запитання: що примушує чоловіка стати "сексуальним лівшею", коли його кохана або дружина вагітна?
Є кілька причин такого виду зради:

1. Ревнощі

Поступово встановився тандем: дружина і майбутня дитина. Всі говорять про майбутню дитину, а чоловік відчуває, що йому приділяють мало уваги. Тому й представники сильної статі створюють собі "образ суперника", який переносять на майбутнього малюка. Тому вони й шукають підтримки та розуміння деінде, а саме в обіймах іншої жінки.

2. Відчуття непотрібності

Жінка при надії завжди відчуває себе повноцінною. Це закладено природою, адже вагітність психологічно передбачає відчуття виконання свого первинного обов'язку. У жінок загострюються материнські інстинкти, а всі інші відчуття відходять на другий план, зокрема й фізичні та духовні потреби чоловіка.

3. Впевненість у тому, що секс під час вагітності - шкідливий

Знайдеться чимало чоловіків, які вважають, що займатися сексом під час вагітності дружини - це заняття небезпечне і шкідливе, навіть якщо доля цього і немає ніяких протипоказань. В такій ситуації знадобиться жіноча мудрість і фантазія. Іноді під час вагітності у жінок навпаки прокидаються неабиякі сексуальні апетити, що, до речі, теж може збентежити чоловіка і призвести до того, що він сам візьме тайм-аут в інтимній близькості. Чоловіка відштовхує вагітність фізично. А деякі взагалі сприймають вагітну жінку як істоту третьої статі.

4. Фізична непривабливість жінки під час вагітності

Звісно, жінка під час вагітності набирає вагу, її шкіра не така приваблива, як до того. А чоловіків, як відомо, так чи інакше приваблює картинка.

Варто пам'ятати, що не завжди вся справа у чоловікові. Тут спрацьовує відома істина: "У зраді завжди винні обоє".

Костянтин Мелахін сказав: "Зраджуючи, жінка шукає кращого, а чоловік нового". Тому жінкам в період вагітності слід залишатися цікавими для свого коханого, постаратися більше звертати на нього увагу, а чоловікам - зрозуміти, що вагітність повністю змінює жінок, і прощати їм їхні істерики та дивну поведінку. Життя завжди базується на компромісах, які іноді можуть врятувати шлюб!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зрада, вагітність


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.


Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти

Як соцмережі впливають на ваші стосунки?

Психологія | 06:20, 31.05.2024

Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти свої стосунки.

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Чому насправді чоловіки йдуть від своїх жінок

Сімейні справи | 12:10, 30.05.2024

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цьо

Як зберегти добрі стосунки з дітьми до старості?

Сімейні справи | 11:20, 30.05.2024

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цього не сталося, варто правильно будувати стосунки з дітьми з малечку.

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки

Які фрази видають чоловіка, що у нього є коханка?

Мама | 09:30, 30.05.2024

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки "на стороні". І як би дивно це не було, вони хочуть це приховати. Тобто, мати дружину і коханку - їх влаштовує... Це не раціонально, адже якщо тебе не влаштовує твоя дружина і ти шукаєш іншу, тоді розійдися

Давати чи ні другий шанс - це право і вибір кожного. Тут немає правильної відповіді. Адже хтось заслуговує на цей шанс, а є ті, кому і перший давати н

Чи варто відновлювати стосунки з тим, з ким вже розійшлися?

Сімейні справи | 12:10, 29.05.2024

Давати чи ні другий шанс - це право і вибір кожного. Тут немає правильної відповіді. Адже хтось заслуговує на цей шанс, а є ті, кому і перший давати не варто було.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: