Чи впливає ІСШ на ваші шанси завагітніти?

Adoption
Date
  • 308 Переглядів
Враховуючи, що майже половина всіх жінок отримують ІСШ на певному етапі життя і можуть відчувати їх у 30 разів частіше, ніж чоловіки , краще зрозуміти інфекції сечовивідних шляхів та їхній потенційний вплив на ваше життя є життєво важливим.

9145_interstitial-cystitis-1-2000x1200-805x503.jpg (23.36 Kb)


Для жінок дітородного віку головним питанням є «чи можна завагітніти з ІСШ?»

Чи впливає ІСШ на ваші шанси завагітніти?
Якщо ви активно намагаєтеся завагітніти, хороша новина полягає в тому, що наявність ІСШ – симптоматичної чи безсимптомної – не зменшить ваших надій на зачаття. Однак не рекомендується займатися сексом з ІСШ. По правді кажучи, ви навряд чи захочете сексу, коли відчуваєте такі симптоми, як печіння. Отже, це може опосередковано зменшити вашу ймовірність завагітніти просто через відсутність статевого акту.

ІСШ є п’ятою найпоширенішою інфекцією в системі охорони здоров’я, і більшість із понад 8 мільйонів відвідувань лікаря щороку з приводу інфекцій сечовивідних шляхів припадає на жінки. Крім того, існує приблизно 1 із 5 шансів на те, що пацієнт відчує повторний епізод протягом чотирьох місяців після зникнення початкових симптомів. Таким чином, ускладнені та повторювані ІСШ можуть спричинити довгострокові проблеми, які опосередковано впливають на ваші шанси завагітніти протягом місяців або років.

Слід також зазначити, що ІСШ можуть впливати на тести на вагітність, оскільки підвищений рівень ХГЛ може викликати хибнопозитивні результати. Так само ліки, які використовуються для лікування ІСШ, можуть змінити хімічний склад вашої сечі.

Позитивна кореляція між вагітністю та ІСШ також була показана багато разів. Зрештою, плід може створити певні труднощі в процесі спорожнення сечового міхура, а це означає, що кишкова паличка та інші патогени можуть залишатися в організмі довше. Вони можуть дуже швидко розмножуватися, дозволяючи інфекції просуватися до нирок.

Незалежно від того, чи намагаєтеся ви завагітніти вперше чи народити ще одну дитину, ІСШ безпосередньо не зменшать ваші шанси завагітніти, але вплинуть на ваше статеве життя.

Чи впливає ІСШ на вашу фертильність?
ІСШ безпосередньо не впливають на фертильність жінки. Однак інфекції сечовивідних шляхів тісно пов’язані з безпліддям, це пов’язано з ІПСШ, такими як хламідіоз. Запалення є ще однією потенційною причиною, яка може призвести до безпліддя. Це може статися, коли бактерії переходять з уретри в піхву.

Іншим потенційним ризиком є ​​розвиток запального захворювання органів малого таза (ЗЗОМТ). Хоча інфекції сечовивідних шляхів самі по собі не викликають їх, бактерії, які потрапляють із сечовивідних шляхів у репродуктивний тракт, можуть призвести до цієї проблеми. Хороша новина полягає в тому, що ІСШ набагато рідше викликають це, ніж ІПСШ. незважаючи на це, важливо подбати про загальний стан сечової системи.

Тим часом, якщо дозволити серйозним ІСШ перерости в захворювання нирок, це може вплинути на овуляцію. Отже, вилікувати ІСШ за допомогою лікування або природних реакцій організму є життєво важливим.

Чи може ІСШ викликати безпліддя у чоловіків?
При розгляді факторів ризику ІСШ гендерна ознака враховується проти жінок. Однак, дивлячись на загрозу безпліддя, чоловіки знаходяться в набагато більшій небезпеці. Особливої уваги заслуговує запалення передміхурової залози (простатит). Окрім впливу на яєчка та придаток яєчок, ІСШ можуть впливати на якість і кількість виробленої сперми.

Хоча ІПСШ за статистичними даними є основним джерелом інфекцій, що викликають безпліддя, ІПСШ є ще одним джерелом поганого здоров’я сечостатевої системи, яке може призвести до безпліддя, якщо його не лікувати. Ймовірно, не дивно, що чоловіки тут несуть більший ризик, оскільки сперма та сеча проходять однаковий шлях, чого не можна сказати про жінок.

ІСШ часто можуть протікати безсимптомно і проходять самостійно. Однак чоловіки (і жінки), які відчувають такі симптоми, як печіння під час сечовипускання або хворобливі еякуляції, повинні звернутися за лікуванням. Окрім ризику безпліддя, це продовжуватиме впливати на ваше статеве життя та, як наслідок, зменшуватиме ймовірність зачаття пари.

Як лікувати ІСШ під час спроби завагітніти?
Коли симптоми сечового міхура відомі, рекомендується звернутися за лікуванням, незалежно від того, чи намагаєтеся ви завагітніти. Тим не менш, не можна ігнорувати той факт, що сексуальна активність підвищує ризик ІСШ.

Під час активних спроб завагітніти особливо важливо знати, як запобігти ІСШ після сексу. Мочитися після сексу та залишатися зволоженим буде ключовим. Ви також можете допомогти запобігти ІСШ, уникаючи ароматизованих засобів для чищення піхви, які можуть вплинути на вашу флору або рівень pH. Споживання більшої кількості вітаміну С також може підтримати природні захисні системи вашого організму.

Важливо, що ви захочете лікувати будь-які ІСШ або пов’язані з ними симптоми, перш ніж продовжувати спроби завагітніти. Крім зниження ризику передачі бактерій туди-сюди з вашим партнером, це може мати величезне значення під час вагітності. Зрештою, у 35 відсотків вагітних жінок з безсимптомною бактеріурією розвинеться симптоматична інфекція сечовивідних шляхів. На жаль, це може спричинити серйозні проблеми під час вагітності, включаючи проблеми з плодом.

Найкращі способи лікування ІСШ:

антибіотики,
пити більше води,
пробіотики,
носіть вільний одяг,
розгляньте застосування тепла.

Однак, якщо ви вагітні або активно намагаєтеся завагітніти, рекомендується уникати супозиторіїв з борною кислотою, оскільки вони токсичні для плоду, хоча вам доведеться використовувати їх щодня протягом двох тижнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ІСШ, впливає, на ваші шанси завагітніти, безпліддя, інфекції сечовивідних шляхів, інфекції, чоловіки, проблеми, намагаєтеся завагітніти, фертильність, нирки, цистит


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вагітність - це важливий етап в житті жінки і її партнера. Це період, під час якого в організмі жінки зароджується і розвивається абсолютно нова людин

Аналізи і фолієва кислота: як підготуватися до вагітності?

Плануємо дитину | 14:50, 11.06.2024

Вагітність - це важливий етап в житті жінки і її партнера. Це період, під час якого в організмі жінки зароджується і розвивається абсолютно нова людина, здоров'я якої залежить, в більшості, від того, як її батьки підготувалися до вагітності, і як жін

Якщо вагітна почувається добре, її раціон не надто зміниться з появою маленької людини всередині неї. Проте є продукти, які строго заборонені майбутні

Що не можна їсти вагітним?

Дієта для вагітних | 01:20, 05.06.2024

Якщо вагітна почувається добре, її раціон не надто зміниться з появою маленької людини всередині неї. Проте є продукти, які строго заборонені майбутнім мамам. Мова про сире м'ясо та рибу. наприклад. Що ще?

Навколоплідні води відповідають за ряд надзвичайно важливих функцій. Наприклад, вони виконують такі завдання в організмі дитини і вагітної жінки:- заб

Маловоддя при вагітності: які є ризики?

Я вагітна | 00:30, 04.06.2024

Навколоплідні води відповідають за ряд надзвичайно важливих функцій. Наприклад, вони виконують такі завдання в організмі дитини і вагітної жінки:- забезпечення дитини натуральним середовищем проживання;- захист дитини, пуповини і плаценти від різних

Кожна друга вагітна жінка стикається з таким неприємним симптомом, як нудота. І позбутися її дуже складно. Практично неможливо. Та все ж. Давайте дізн

Як позбутися нудоти під час вагітності на ранніх термінах?

Я вагітна | 19:30, 03.06.2024

Кожна друга вагітна жінка стикається з таким неприємним симптомом, як нудота. І позбутися її дуже складно. Практично неможливо. Та все ж. Давайте дізнаємося, як полегшити свій стан.

Діагноз встановлюється методом вимірювання у сироватці феритину, трансферитину і власне заліза. Зазвичай гематокрит становить ≤ 30% при середньо

Залізодефіцитна анемія у вагітних

Я вагітна | 18:43, 03.06.2024

Діагноз встановлюється методом вимірювання у сироватці феритину, трансферитину і власне заліза. Зазвичай гематокрит становить ≤ 30% при середньому об’ємі еритроциту < 79 fL. Таким чином підвищений рівень трансферитину при зниженій кількості феритину і самого заліза у сироватці крові свідчать про наявність у вагітної жінки залізодефіцитної анемії.

Вагітність - прекрасний період в житті жінки. Та він може бути травмуючим, якщо жінка має певні захворювання, такі як алергія чи бронхіальна астма. Са

Лікування бронхіальної астми під час вагітності

Я вагітна | 10:30, 03.06.2024

Вагітність - прекрасний період в житті жінки. Та він може бути травмуючим, якщо жінка має певні захворювання, такі як алергія чи бронхіальна астма. Саме про лікування астми під час вагітності говоримо далі.

Незахищений секс, згвалтування, неготовність нести відповідальність за життя когось іще... Причин для аборту безліч. Ми не можемо судити жінок, які пі

Скільки абортів зробили українки у 2023 році?

Аборт | 00:30, 02.06.2024

Незахищений секс, згвалтування, неготовність нести відповідальність за життя когось іще... Причин для аборту безліч. Ми не можемо судити жінок, які пішли на цей крок, проте переконані, що краще більш відповідально ставитись до сексу - і тоді статисти

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: