Чи може харчування під час вагітності спровокувати у дитини алергію

Adoption
Date
  • 346 Переглядів
Що потрібно знати про продукти та їх вплив?

7232_crop.jpg (40.36 Kb)


Український педіатр Євген Комаровський на своїй сторінці в Instagram відповів, як харчування вагітної мами буде впливати на здоров'я дитини в подальшому, і на виникнення у нього алергії.

Так, лікар відзначив, що в останні роки активно стали вивчати, переглядати всі дослідження, які були раніше, і прийшли до висновку, що, чим суворіша дієта вагітних, тим багаторазово вище ризик алергії у дитини. Особливо небезпечним є перший триместр вагітності. Тобто, якщо жінка дізналася про вагітність і різко перестала їсти все шкідливе, і сіла на дієту, то шанси отримати алергію у дитини величезні.

Переглянути цей допис в Instagram

Вопрос: ⠀ Как питание беременной мамы будет влиять на здоровье ребенка в дальнейшем, и на возникновение у него аллергии? ⠀ Ответ: ⠀ Я вас всех реально удивлю. Вы знаете, в последние годы, в последние десять лет, активно стали изучать, пересматривать все исследования, которые были раньше, и пришли к выводу, что, чем строже диета беременных, тем многократно выше риск аллергии у ребенка. Особенно опасным является первый триместр беременности. То есть, если наша женщина узнала о беременности и резко перестала есть все вредное, и села на диету, то шансы получить аллергию у ребенка огромные. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #аллергия #здоровье #беременность

Допис, поширений Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy)ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дієта для вагітних


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: