Як лікувати сухе волосся у 6-річної дівчинки?

Adoption
Date
  • 965 Переглядів
Сухе повітря в будинку та фени можуть завдати шкоди тонкому волоссю 6-річної дівчинки. Сухе волосся може бути непривабливим, тьмяним і ламким, а також його важко доглядати. У той час як кучеряве волосся від природи схильне до сухості, способи укладання, такі як плетіння, завивка волосся гарячою праскою або носіння заколок, які затискають, можуть викликати стрес у волосся дитини, спричиняючи його ламання або навіть випадання. Ніжні, безпечні для дітей продукти по догляду є важливими для збереження та захисту сухого волосся. Прості зміни в звичках купання та догляду можуть допомогти виправити та запобігти пошкодженню волосся.

5897_shutterstock_175406792.jpg (32.92 Kb)

Рідше мийте волосся шампунем. Дерматологи вказують, що дітям у віці від 6 до 11 років слід мити голову принаймні двічі на тиждень, але частіше, якщо це необхідно. Якщо волосся вашої дитини стає сухим, рідше мийте її волосся, щоб відновити природні жири та блиск.

Додайте незмивний кондиціонер. Кондиціонер, який не змивається, можна нанести на вологе волосся, попрацювати від коренів до кінчиків і залишити висохнути. Кондиціонери, що не змиваються, допомагають запобігти сплутуванню волосся.

Використовуйте спрей для розплутування, щоб захистити волосся дитини від сплутування. Спреї для розплутування покривають стрижень волосся та дозволяють легко видаляти клубки волосся без розривів.

Уникайте фенів та інших приладів, що нагріваються. Плойки та фени можуть пошкодити стрижень волосся та навіть спричинити його випадання. Дозвольте волоссю 6-річної дівчинки висохнути природним шляхом або скористайтеся феном із холодним повітрям, щоб уникнути пересихання пасм волосся.

Перш ніж розчісувати волосся дитини, переконайтеся, що воно сухе. Укутайте або накрийте волосся дитини рушником, але не витирайте його насухо. Мокре волосся схильне до ламкості. Використовуйте шпильки та плетіть коси помірно. Коси, хвостики та шпильки, які занадто щільно прилягають до волосся дитини, можуть спричинити його ламання та випадання. Уникайте використання хімікатів для випрямлення, фарбування, відбілювання або хімічної завивки волосся дитини.

Хронічно сухе волосся може свідчити про серйозний стан здоров’я або дефіцит харчування. Якщо сухість волосся не зникає, зверніться до кваліфікованого педіатра, щоб виключити потенційний ризик для здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: волосся, дитина, дівчинка, сухе волосся


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норов

Причина дитячої агресії: занижена самооцінка

Дитина | 08:30, 19.07.2024

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норовить його образити.

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Чому не можна виховувати «зручну дитину»?

Виховання | 01:20, 19.07.2024

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Розвивайте емоційний інтелект у дитини

Розвиток дитини | 14:50, 18.07.2024

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Діти не бачать перспективи. В одному з експериментів, що проводився в інституті Дурама, Англія, дітям різного віку пропонувалося намалювати картинку ч

Те, що діти знають, набагато важливіше за те, що вони бачать

Дитина | 12:10, 18.07.2024

Діти не бачать перспективи. В одному з експериментів, що проводився в інституті Дурама, Англія, дітям різного віку пропонувалося намалювати картинку чашки, що стояла перед їхніми очима.

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Чому батькам не варто звертати увагу на дрібниці у поведінці дітей?

Виховання | 10:30, 18.07.2024

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: