Що робити, якщо дитина дуже мало спить?

Adoption
Date
  • 98 Переглядів
Одні дітки обожнюють спати, інші категорично відмовляються від сну і щоразу влаштовують істерику, коли мама чи тато намагаються їх вкласти спати. Мала кількість годин сну в дитини може бути нормою саме для її організму. Та як бути, коли дитина надто мало спить і це позначається як на її самопочуттю, так і на батьках?

7563_3.jpg (45.79 Kb)

Емоційні причини
Емоційний стан дитини безпосередньо залежить від настрою людей, що його оточують. Якщо у матері або батька поганий настрій, то і у дитини воно буде погане, через що можуть виникнути проблеми зі сном. Подбайте про те, щоб мінімізувати рівень негативу, який може випробувати дитина. Запам'ятайте головне правило, гарний настрій - один з чинників хорошого сну.

Поведінкові причини
поведінкові причини - це поганий розпорядок дня, невміння засипати самостійно, погана підготовка до сну (або її відсутність), погані умови для сну. Створити всі умови для комфортного проводження дитини в ліжку непросто, але з цим може впоратися будь-яка мама. В першу чергу подбайте про те, щоб постільна білизна підходило дитині, і не викликало дискомфорту, це може бути основною причиною поганого сну. По-друге, варто спробувати позбутися від абсолютної темряви, адже дітям просто може бути страшно від цього. Це можна зробити за допомогою включення приглушеного світла або світильника на ніч. Далі потрібно подбати, щоб дитина лягав і прокидався в один час з дня на день, адже постійна зміна режиму теж є однією з причин поганого сну у людей.

Соматичні причини
Поганий сон не завжди пов'язаний з поведінковими або емоційними причинами. Часто погане здоров'я у дитини може стати головною причиною поганого сну. У разі, якщо дитина ні в яких умов не може добре спати, то слід обов'язково і негайно звернутися до лікаря-сомнологи.

Якщо ви думаєте, що дитина погано спить, це необов'язково так і є
Часто батьки бачать проблему там, де її немає. Якщо Ви думаєте, що Ваша дитина погано спить, то варто перевірити, чи так це. Поганий сон дитини може виявитися нічим іншим, як вигадкою стурбованого батька. Але не завжди варто посилатися на власне занепокоєння. Регулярно відвідуйте лікарів і проходите медичні обстеження з дитиною. Краще не виявити проблему і витратити трохи часу, ніж почати з нею боротися пізно.

Поганий сон у дитини означає, що і батьки будуть спати погано. Цю проблему потрібно вирішувати обов'язково, часто вона пов'язана з умовами для сну або зі здоров'ям. Але багато батьків бачать проблему там, де її немає, через що вони можуть зробити дитині тільки гірше. Щоб уникнути проблем зі сном у дитини, створюйте йому комфортні умови для сну, підтримуйте гарну атмосферу в сім'ї і регулярно відвідуйте лікаря. Дотримання цих простих умов гарантує хороший сон дитини і батьків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина мало спить


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вираз «нема грошей», який постійно повторюють батьки, виробляє у дітей звичку жити у стані жертви з обмеженими матеріальними можливостями. У цьому вип

Головні помилки, яких батьки припускаються у фінансовому вихованні дітей

Виховання | 07:40, 14.07.2024

Вираз «нема грошей», який постійно повторюють батьки, виробляє у дітей звичку жити у стані жертви з обмеженими матеріальними можливостями. У цьому випадку у дитини може зникнути вміння мріяти, бажати та дозволяти собі мати більше.

Вчені з університету Суррея у Великій Британії виявили, що розвинена дрібна моторика пов'язана з меншою кількістю поведінкових проблем у дітей із синд

Вчені виявили, що малювання корисне для дітей з СДУГ

Дитина | 06:20, 14.07.2024

Вчені з університету Суррея у Великій Британії виявили, що розвинена дрібна моторика пов'язана з меншою кількістю поведінкових проблем у дітей із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГ).

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Критика з боку батьків ранить підлітків

Школярі | 01:20, 14.07.2024

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Вчені з Національного університету Сінгапуру виявили, що діти, які вміють чекати і чинити опір спокусі задля досягнення високих довгострокових цілей,

Названо якість характеру, яка сприяє успіхам у навчанні

Навчання | 14:50, 13.07.2024

Вчені з Національного університету Сінгапуру виявили, що діти, які вміють чекати і чинити опір спокусі задля досягнення високих довгострокових цілей, процвітають у навчанні.

Вчені з'ясували: коли ми сміємося, в наш організм надходить більше кисню, що сприятливо впливає на всі внутрішні процеси. Також сміх допомагає нам впо

Як сміх впливає інтелект дитини?

Розвиток дитини | 12:10, 13.07.2024

Вчені з'ясували: коли ми сміємося, в наш організм надходить більше кисню, що сприятливо впливає на всі внутрішні процеси. Також сміх допомагає нам впоратися з депресією, тривогою та стресом, є потужним знеболюючим, природним джерелом серотоніну, дофа

Фахівці в ході недавнього дослідження дійшли висновку, що у 2023 році серед дитячої аудиторії скоротилася частка перегляду мультфільмів. А популярніст

Діти віддають перевагу розважальному контенту, а не мультфільмам - дослідження

Дитина | 11:20, 13.07.2024

Фахівці в ході недавнього дослідження дійшли висновку, що у 2023 році серед дитячої аудиторії скоротилася частка перегляду мультфільмів. А популярність цікавого контенту, навпаки, зросла.

Частина мозку новонародженого вже заздалегідь готова до того, що доведеться навчитися читати. У цьому переконалися дослідники.

Здатність до читання виявилася вродженою

Розвиток дитини | 10:30, 13.07.2024

Частина мозку новонародженого вже заздалегідь готова до того, що доведеться навчитися читати. У цьому переконалися дослідники.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: