Які жінки обирають стосунки з одруженими чоловіками?

Adoption
Date
  • 266 Переглядів
Зважитись на стосунки з чоловіком, який вже має сім'ю, мабуть, не просто, адже тоді ти повинна розуміти, що він не буде з тобою на свята, не буде поряд щовечора обіймати перед сном, що він обіймає і цілує іншу, яку називає дружиною. Чи готова ти на це? Які жінки до цього готові?

8796_3.jpg (32.01 Kb)


Дослідження психологів показують, що ті, хто надають перевагу одруженим чоловікам, зазвичай мають свої власні особистісні особливості.

Вони можуть бути схильні до відчуття стабільності та безпеки, яку надає шлюб, що вже відбувся.

Також серед них часто можна зустріти жінок, які відчувають задоволення від відчуття переваги, усвідомлюючи, що можуть привернути увагу чоловіка, який вже перебуває у стосунках.

Бажання підтвердити свою привабливість

Для декого вибір одружених чоловіків лежить у їхньому бажанні підтвердити власну привабливість і бажаність.

Знаючи, що чоловік уже обрав когось, вони бачать це як підтвердження своєї власної привабливості та цінності. Простий приклад: жінка може відчувати задоволення, знаючи, що одружений чоловік звернув на неї увагу.

Простіше будувати стосунки

Для декого привабливість одружених чоловіків пов'язана з емоційними аспектами. Вони можуть відчувати, що, вступаючи у стосунки з кимось, хто вже перебуває у шлюбі, вони уникають складнощів, пов'язаних з інтимними емоційними зв'язками.

Наприклад, чоловік не дзвонитиме ночами або щось вимагатиме у стосунках. За підсумком жінка зможе побудувати "вільні" стосунки, в яких мінімум обов'язків і вимог.

Практичні міркування

Деякі люди можуть віддавати перевагу одруженим чоловікам з практичних міркувань. Наприклад, вони можуть бачити в них більш стабільного партнера, з яким можна розвивати стосунки в майбутньому.

Також усі чудово розуміють, що одружений чоловік уже готовий до серйозних стосунків. Тому здається логічним, що його можна просто забрати з сім'ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки з одруженим чоловіком


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Іноді про зраду знають усі друзі та знайомі, тільки не той, кому зраджують. Знайомо? Є речі, які видають зрадника.

Фрази жінки, які видають її зраду чоловікові

Психологія | 11:20, 29.05.2024

Іноді про зраду знають усі друзі та знайомі, тільки не той, кому зраджують. Знайомо? Є речі, які видають зрадника.

Багато людей вважають, що тосунки перевіряють часом і відстанню. Що ж, можливо, у цьому є сенс. Адже, як показує практика багатьох пар, відстань витри

4 причини, чому стосунки на відстані не працюють

Сімейні справи | 09:30, 29.05.2024

Багато людей вважають, що тосунки перевіряють часом і відстанню. Що ж, можливо, у цьому є сенс. Адже, як показує практика багатьох пар, відстань витримують лише дуже міцні відносини.

Кожен з нас має щось таке, чим ділитися не хочеться, або соромно. Навіть якщо мова про найближчих людей. Або ж є речі, які багато людей прагнуть залиш

Що приховують усі жінки від своїх чоловіків?

Мама | 08:30, 29.05.2024

Кожен з нас має щось таке, чим ділитися не хочеться, або соромно. Навіть якщо мова про найближчих людей. Або ж є речі, які багато людей прагнуть залишити лише для себе. Звідси "чоловічі заначки" і "жіночі хитрощі". Саме про таємниці жінок розповімо с

Експерти з психології розповіли, що бити жінку - це неприпустимо. Як би чоловік не виправдовував свій вчинок. Що б вона не зробила чи зробила, не дає

Чому насправді чоловік піднімає руку на жінку?

Сімейні справи | 06:20, 29.05.2024

Експерти з психології розповіли, що бити жінку - це неприпустимо. Як би чоловік не виправдовував свій вчинок. Що б вона не зробила чи зробила, не дає права бити її!

Багато батьків помилково вважають, що їхня місія - дати життя, виростити і відпустити у світ широкий. Все. Дальше хай доросла дитина робить, що вважає

Навіть якщо дитина вже доросла: Що потрібно говорити їй щодня?

Дитина | 01:20, 29.05.2024

Багато батьків помилково вважають, що їхня місія - дати життя, виростити і відпустити у світ широкий. Все. Дальше хай доросла дитина робить, що вважає за потрібне. Але це не так. Ви не перестаєте бути дитині мамою і татом, коли вона виростає.

Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А

Психологи розповіли, чому насправді жінки перевіряють телефони своїх чоловіків

Психологія | 00:30, 29.05.2024

Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А жінкам так і кортить заглянути, що ж такого приховують їхні другі половинки.

Виглядати стильно і елегантно не означає мати багато грошей. Сьогодні ми поговоримо про характеристики жінок, які завжди виглядають на мільйон.

Риси жінок, які завжди виглядають дорого

Мама | 14:50, 28.05.2024

Виглядати стильно і елегантно не означає мати багато грошей. Сьогодні ми поговоримо про характеристики жінок, які завжди виглядають на мільйон.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: